Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 15:30:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ПЛОВДИВ - 15 -та част  (Прочетена 181312 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 06, 2013, 08:37:13 »

Не се притеснявай, за нищо не е късно, наистина има време доста, но все пак аз исках от рано всичко да ми е уредено, а не в последния момент да търча и да съжалявам, че някой е зает за нашата дата. Вие кой ресторант сте избрали, съветвам те да отидете и него за запазите, защото ресторантите се капарират доста рано /ние го запазихме още през ноември ресторанта, а тя имаше записани и сватби за след нашата/, да не стане така че да нямате избор и да правиш компромиси.

О ние ресторант запазихме вече. Ще бъдем в р-т "Руж" на Брезовско. Бяхме там на сватба миналата година и тогава решихме, че и ние искаме сватба, та за нас си има и сантиментална стойност. Мъничък и спретнат, точно каквото ни трябва и до него има и хотел. Хотела не е много луксозен, но все пак гостите само ще пренощуват, а и е достатъчно чист и подреден. Повече се притеснявам за фото, видео и DJ. Прическата мисля да си я правя при моята фризьорка, защото съм виждала прическите и и са наистина добри. За грим досега не бях мислила, но се надявам че има време и за този проблем. А за халките и ние се спряхме на Сара Трейд, дори си харесахме от сайта им, така че до седмица - две като се раздвижа и ще започвам и аз обиколките. Моята идея също е да не си струпвам всичко в последния момент, защото не искам излишно напрежение и драми.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 06, 2013, 08:50:26 »

О ние ресторант запазихме вече. Ще бъдем в р-т "Руж" на Брезовско. Бяхме там на сватба миналата година и тогава решихме, че и ние искаме сватба, та за нас си има и сантиментална стойност. Мъничък и спретнат, точно каквото ни трябва и до него има и хотел. Хотела не е много луксозен, но все пак гостите само ще пренощуват, а и е достатъчно чист и подреден. Повече се притеснявам за фото, видео и DJ. Прическата мисля да си я правя при моята фризьорка, защото съм виждала прическите и и са наистина добри. За грим досега не бях мислила, но се надявам че има време и за този проблем. А за халките и ние се спряхме на Сара Трейд, дори си харесахме от сайта им, така че до седмица - две като се раздвижа и ще започвам и аз обиколките. Моята идея също е да не си струпвам всичко в последния момент, защото не искам излишно напрежение и драми.

Tsve4e, пожелавам ти бързо възстановяване и раздвижване. Ресторанта който сте избрали е супер. Аз също още не съм мислила кой знае колко за прическа и грим. Братовчедката на моя мъж е фризьорка и аз по принцип си ходя при нея и ще и се доверя напълно, а за грим не знам, мислих за Слави, но 100 лв.  Oh my ... ми се виждат много за грим та ще търся друга алтернатива.  girl_wink
Активен
Ralyca
Новак
*
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 06, 2013, 09:54:01 »

stasynka, на мен също 100 лева за грим ми се струват страшно много, ето защо се спрях на Роси от Студио "Рошла". Много ми я похвалиха, но тази седмица съм на пробен и ще споделя как е.
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 06, 2013, 11:10:07 »

Здравейте, препоръчвам ви гримъорка на име Красимира - доста булки са доволни от стила й , цената е достъпна - 60лв. *THUMBS*На лични мога да дам кординати.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 06, 2013, 12:37:51 »

stasynka, и според мен 100 лв. си е много, така че ще търся алтернативи. Ще поразпитам и ще споделя какво съм открила като инфо.
Активен
stasynka
Сватбар
***
Публикации: 172


06.09.2013 - THE BIG DAY


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 06, 2013, 17:01:19 »

stasynka, и според мен 100 лв. си е много, така че ще търся алтернативи. Ще поразпитам и ще споделя какво съм открила като инфо.
stasynka, на мен също 100 лева за грим ми се струват страшно много, ето защо се спрях на Роси от Студио "Рошла". Много ми я похвалиха, но тази седмица съм на пробен и ще споделя как е.

Здравейте, ще търся и аз и ще споделя.

Ralyca може ли снимки на грима и, ще чакаме отзиви от теб.

Здравейте, препоръчвам ви гримъорка на име Красимира - доста булки са доволни от стила й , цената е достъпна - 60лв. *THUMBS*На лични мога да дам кординати.

Може ли координати на лични. Ако има къде може да видим някоя снимка на булка гримирана от нея
« Последна редакция: февруари 06, 2013, 17:03:25 от stasynka » Активен
Evi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #171 -: февруари 07, 2013, 14:51:29 »

Здравейте, дами!  girl_wink

До моята сватба остава много малко време (3 седмици), но ще се радвам да бъда във вашата компания поне до тогава  give_rose

Нямам време, за да изчета многото теми за сватба в Пловдив, затова питам директно. Интересува ме някоя от вас знае ли как изглежда сватбената арка, която се използва за изнесени ритуали в ресторантите на хотел Империал. Да отбележа, че не говоря за тази в градината. Ще имам възможност да я видя (но в края на седмицата), но понеже днес ще решаваме окончателно въпросите с украсата и се чудих дали да се застраховам с поръчана лично за нас арка, или тази на ресторанта си заслужава scratch one-s head
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 07, 2013, 18:28:00 »

Здравейте, дами!  girl_wink

До моята сватба остава много малко време (3 седмици), но ще се радвам да бъда във вашата компания поне до тогава  give_rose

Нямам време, за да изчета многото теми за сватба в Пловдив, затова питам директно. Интересува ме някоя от вас знае ли как изглежда сватбената арка, която се използва за изнесени ритуали в ресторантите на хотел Империал. Да отбележа, че не говоря за тази в градината. Ще имам възможност да я видя (но в края на седмицата), но понеже днес ще решаваме окончателно въпросите с украсата и се чудих дали да се застраховам с поръчана лично за нас арка, или тази на ресторанта си заслужава scratch one-s head
  Арката сега се прави. Аз лично не съм виждала досега да има арка вътре в р-та. Но от Радина знам,че се прави някаква подвижна сега,която да е за вътре и за вън.
Активен
Shtesejenim
Любопитен
*
Публикации: 21


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 07, 2013, 20:39:08 »

Здравейте и от мен. От септември Ви чета и след като изчетох всички 15бр теми, се реших и аз да пиша. Сватбата ни ще бъде на 12.05.2013. Първоначално беше запланувана за 21.09, но поради непредвидени обстоятелства, я променихме. Мога да се похваля с резервация в ресторант, а именно Империал, бална зала, с изнесен ритуал. Срещнахме се и с Яна и Радина и за сега сме изключително доволни. С Радина комуникираме по електронната поща и отговаря мн бързо и коректно. Църква резервирахме преди няколко дни - св. Константин и Елена. За фотограф сме се спрели на Димитър Босаков. За халки - твърдо Анели голд. От там ми е годежния пръстен и обеците. Много добре работи златарят, твърдо сме за него. В момента се колебая за dj и видео и се притеснявам, че ще са заети, тези които иЗбера. За грим може би Добо и Капели. Нищо друго не е организирано. Сватбата ще е около 100 човека. Давайте идеи за сватбени чаши, питки, късметчета, кошнички и всички други дреболии. Вече ще бъда по-активна. Успех на всички бъдещи булки и хубаво време!
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 07, 2013, 23:56:42 »

Здравейте и от мен. От септември Ви чета и след като изчетох всички 15бр теми, се реших и аз да пиша. Сватбата ни ще бъде на 12.05.2013. Първоначално беше запланувана за 21.09, но поради непредвидени обстоятелства, я променихме. Мога да се похваля с резервация в ресторант, а именно Империал, бална зала, с изнесен ритуал. Срещнахме се и с Яна и Радина и за сега сме изключително доволни. С Радина комуникираме по електронната поща и отговаря мн бързо и коректно. Църква резервирахме преди няколко дни - св. Константин и Елена. За фотограф сме се спрели на Димитър Босаков. За халки - твърдо Анели голд. От там ми е годежния пръстен и обеците. Много добре работи златарят, твърдо сме за него. В момента се колебая за dj и видео и се притеснявам, че ще са заети, тези които иЗбера. За грим може би Добо и Капели. Нищо друго не е организирано. Сватбата ще е около 100 човека. Давайте идеи за сватбени чаши, питки, късметчета, кошнички и всички други дреболии. Вече ще бъда по-активна. Успех на всички бъдещи булки и хубаво време!
smile
Поздравления за хубавия ресторант и за най-усмихнатия и готин фотограф smile smile smile. Димитър Босаков снимаше сватбата на едни наши приятели и им направи страшно хубави и качествени снимки. Те са просто очаровани от него и наистина снимките им са супер,е и те са си големи сладури.  smile smile smile
В Асеновград има най-голямото разнообразие от всичките тези дреболийки от които се нуждаеш.
Активен
borilina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #175 -: февруари 08, 2013, 00:00:40 »



Здравейте, и аз доста изчетох и се реших и аз да пиша. Почнахме с подготовката на сватбата която ще е -7.09.2013г. видях че има и други на тази дата smile Повечето основни неща вече са резервирани ресторант-градина Марково. Църквата ще е Св. Константин и Елена. За фотографа ние също се спряхме на Димитър Босаков, имах и лична среща с него много готин човек изглежда и ми хареса и работата му. Сега остава въпроса с видеото и Ди джея. Бях си харесала Илко, тъй като той засне сватбата на сестра ми и много ми хареса работата му, но за жалост вече е зает.Имах проведени разговори с още няколко оператори в Пловдив,но ако някой може да ми даде препоръка от първа ръка ще съм благодарна smile
Активен
borilina
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #176 -: февруари 08, 2013, 00:05:16 »

А нещо за сладкарница Червената шапчица да споделите ... бива ли ги или да се насоча другаде - към Чочко или Попимони?
Аз съм поръчвала торта от Червената шапчица, но за друг повод не за сватба. Като вкус тортата беше много добре бяха се съобразили и с всичките ни изисквания, но аз лично съм твърд привърженик на Попимони.
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 08, 2013, 00:28:26 »


Здравейте, и аз доста изчетох и се реших и аз да пиша. Почнахме с подготовката на сватбата която ще е -7.09.2013г. видях че има и други на тази дата smile Повечето основни неща вече са резервирани ресторант-градина Марково. Църквата ще е Св. Константин и Елена. За фотографа ние също се спряхме на Димитър Босаков, имах и лична среща с него много готин човек изглежда и ми хареса и работата му. Сега остава въпроса с видеото и Ди джея. Бях си харесала Илко, тъй като той засне сватбата на сестра ми и много ми хареса работата му, но за жалост вече е зает.Имах проведени разговори с още няколко оператори в Пловдив,но ако някой може да ми даде препоръка от първа ръка ще съм благодарна smile
Църквата Константин и Елена е най-хубавата църква за мен в Пловдив.  smile smile smile
За видео и диджей,ако държите на качество препоръчвам нашите сладури  smile smile smile
Видеооператора Димитър Димитров от Господари на Ефира, за диджей Алекси, но сигурно и те ще са заети,защото на Гошето шефа ще се жени на 5 Октомври и искаше Митко Димитров и Алекси, но за късмет и двамата били заети на тази дата.
Успех smile smile smile
Активен
MilenaOga
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91


Сключихме брак на 10 Септември 2011


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 08, 2013, 00:31:10 »

Аз съм поръчвала торта от Червената шапчица, но за друг повод не за сватба. Като вкус тортата беше много добре бяха се съобразили и с всичките ни изисквания, но аз лично съм твърд привърженик на Попимони.
Попимони да малко по-скъпи са, проверете и Мон Шери  smile
Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #179 -: февруари 08, 2013, 18:43:23 »

Църквата Константин и Елена е най-хубавата църква за мен в Пловдив.  smile smile smile
За видео и диджей,ако държите на качество препоръчвам нашите сладури  smile smile smile
Видеооператора Димитър Димитров от Господари на Ефира, за диджей Алекси, но сигурно и те ще са заети,защото на Гошето шефа ще се жени на 5 Октомври и искаше Митко Димитров и Алекси, но за късмет и двамата били заети на тази дата.
Успех smile smile smile



Напълно споделям по-горното мнение. Димитър Димитров (Studio1) и DJ Алески са едни от най-добрите професионалисти в своята област, които ще оправдаят  доверието напълно.  good


Здравейте и от мен. От септември Ви чета и след като изчетох всички 15бр теми, се реших и аз да пиша. Сватбата ни ще бъде на 12.05.2013. Първоначално беше запланувана за 21.09, но поради непредвидени обстоятелства, я променихме. Мога да се похваля с резервация в ресторант, а именно Империал, бална зала, с изнесен ритуал. Срещнахме се и с Яна и Радина и за сега сме изключително доволни. С Радина комуникираме по електронната поща и отговаря мн бързо и коректно. Църква резервирахме преди няколко дни - св. Константин и Елена. За фотограф сме се спрели на Димитър Босаков. За халки - твърдо Анели голд. От там ми е годежния пръстен и обеците. Много добре работи златарят, твърдо сме за него. В момента се колебая за dj и видео и се притеснявам, че ще са заети, тези които иЗбера. За грим може би Добо и Капели. Нищо друго не е организирано. Сватбата ще е около 100 човека. Давайте идеи за сватбени чаши, питки, късметчета, кошнички и всички други дреболии. Вече ще бъда по-активна. Успех на всички бъдещи булки и хубаво време!

На първата страница на темата има списък с професионалисти, който може да Ви бъде полезен.
Успех!  good
« Последна редакция: февруари 08, 2013, 18:45:18 от Фотография Русинов » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines