Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 21:08:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък отвори и с грейнала усмивка сподели  (Прочетена 57165 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 22, 2012, 10:38:13 »

Тази седмица си получих подаръка от ivelka. Първото, което видях, беше, че подаръкът идва от Габрово - само от това ми стана мило, защото там имам доста роднини.  heart

После, от външната опаковка, която не снимах, се показа ето това:


Един страхотно опакован коледен подарък.
 
Вътре:


Коледна играчка, свещ, мини- коледна покривка и формички за сладки под формата на животни. Формичките с натискане отзад се отпечатват върху сладката. Аз вече имам 4 формички подобни с животни, но тези трите животни ги нямам - сега си имам общо 7 различни животни.

И още:


Комплект шал, шапка и ръкавички за Сиана. Шапката е супер готина като модел, защото не и се смъква на очите и й покрива ушите. А като й сложих ръкавичките и каза 'Ауу' - хареса ги.  girl_wink

И една размазана снимка на модела:
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 22, 2012, 10:40:56 »

А за другата ми Снежанка - получих вече смс, че куриер ще ме посети днес. Ако не пиша днес, значи е дошъл по-късно, тъй като днес съм на работа от 3 до 12. Та ще помоля моята Снежанка за малко търпение - утре вече (най-сетне) не съм на работа и ще имам повече време!  give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 22, 2012, 11:38:33 »

Другата ми Снежанка е beb4eto_na_me4o!

Ето и подаръкът от нея:



Бележник за дома, ръчно правена картичка и дървена играчка за малката - редят се различно облечени мечета - има общо 6 от всички различни части - 6 глави, 6 тела, и 6 крачета.

Сега съм оставила малката да се занимава, ама още не ги подрежда както трябва - сега е на вълна разучаване!  pardon
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 22, 2012, 11:46:45 »

Жозефин, честно казано мислех си за лична доставка на Коледа, ама има вероятност да не съм в града, затова го изпратих с Еконт. smile
Радвам се, че ти е харесал подаръка, още повече, че съм нацелила и цвета.

Момичета, всички имате страхотни подаръци, със здраве да си ги ползвате!

Искам да кажа на Снежанките, които се притесняват, че не са успели да пратят подаръчетата - не се тревожете, дори и през новата година да пристигнат, пак ще донесат радостни емоции. give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 22, 2012, 11:49:44 »

мн е хубаво всичко, дори само като гледам снимките се радвам, нищо че не са за мен
а пък снежанките все ги чета като снежинки  give_rose наистина дори и да пристигне по-късно, той пак ще радва  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #125 -: декември 22, 2012, 12:21:56 »

Браво на Снежанките и джуджетата! Оказва се, че макар и практично ориентирани, подаръците са си коледни и прекрасни!
Аз още чакам колегата на дойде и да ми даде колета и вече нямам търпение smile.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 22, 2012, 12:24:30 »

menyanthe, много съм щастлива, че подаръците са ви харесали! Честно казано с голямо удоволствие избрах подаръка за Сиана и съм поласкана да видя снимка с нея, носейки комплекта! heart Както на теб ти е станало мило да видиш, че твоята е Снежанка е от Габрово, така и на мен ми беше ужасно приятно да разбера, че дъщеря ти се казва Сиана - едно от любимите ми имена! Дъщерята на кръстниците ни се казва СиЯна и е 5 годишна кака на вашата принцеса! Голяма слабост ми е малката! С останалите подаръци малко бях затруднена, но все пак се надявам да ви донесат коледно настроение по празниците blush give_rose
Светли празници на всички! heart
П.П.: И другата Снежанка се е справила блестящо!  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 22, 2012, 16:47:01 »

Браво че и Свекърва си има подарък  good
Само моят подарък не бе показан, явно не беше достоен  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #128 -: декември 22, 2012, 17:03:34 »

Ееее, стига сега и ти. Болно й е детенцето, кой знае какво й е на главата и не може да снима.

Убедена сьм 100%, че й е харесало всичко и веднага щом може ще покаже снимки, просто не може да бьде другояче.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #129 -: декември 22, 2012, 17:11:26 »

Едва го дочаках този подарък, колегата го донесе преди минути. Бързам да го покажа, дано успея да хвана моята Снежанка преди да е заминала heart. Имам си много неща /имаме си/ heart Подаръкът е от семейство за семейство, това ме трогна, чак си поплаквам малко, ама е от щастие. cray
Картичката е много мила, с чудесни пожелания за Коледа и 35 -тата ни годишнина семеен живот. Веси, как си се сетила  Bravo.! По този повод /води се ленена сватба/, имаме покривчица и ръкохватки /за съпруга ми  Wink/ с коледни мотиви. Солничките и салфетникът също деликатно напомнят за големия празник. Книжката "Коледни вълшебства" случайно отворих на 17-та страница и представете си, там ни подканяха /напомняха/ да действаме по въпроса за бебе точно през декември. И за двете деца съмненията, че ще ставаме родители бяха съответно след 10 -ти и 16-ти декември. Wink. Има още много полезни коледни рецепти, тостове, песни, мъдри мисли и обещания. Ще има над какво да се замислим на 24-ти. Много съм щастлива, че и съпругът на veseto_87 участва, нали се явявам от мъжка страна  Wink.


* Koleda_12.jpg (58.82 KB, 591x444 - видяно 198 пъти.)
« Последна редакция: декември 22, 2012, 17:16:56 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 22, 2012, 17:17:27 »

Много е яко всичко, ама най  ми харесва частта от подаръка свързан с годишнината ви!  heart

Ина, аз се  жалвам не за да ме храните после бе жена!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #131 -: декември 22, 2012, 17:23:44 »

Много коледно и хубаво е всичко  Bravo Bravo Bravo Колко трогателно, че Весето се е сетила (проучила) за празника ви  heart Браво на Снежанката  good Аа, и да кажа, че картичката изглежда много сладка с тези помпончета  heart

Еми, вьобще не те разбрах какво си ми написала, явно ученето по френски ми е изпило мозька  crazy
(без майтап се чувствам церебрално изморена или по-недискретно казано: затьпяла  pardon ).

« Последна редакция: декември 22, 2012, 17:34:34 от inaxastra » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 22, 2012, 17:30:49 »

Много точен подарък си получила свекърва .Браво на Весето за търпеливото и дълго проучване ,което ти е направила.То това е и една от целите на размяната на подаръци - да се опознаем .
А подарък получен най-близо до коледните подаръци придава още по празнично настроение
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 22, 2012, 17:44:05 »

Много коледно и хубаво е всичко  Bravo Bravo Bravo Колко трогателно, че Весето се е сетила (проучила) за празника ви  heart Браво на Снежанката  good Аа, и да кажа, че картичката изглежда много сладка с тези помпончета  heart

Еми, вьобще не те разбрах какво си ми написала, явно ученето по френски ми е изпило мозька  crazy
(без майтап се чувствам церебрално изморена или по-недискретно казано: затьпяла  pardon ).


че се оплаках не за да ми се карате после, Mадам smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 22, 2012, 19:43:15 »

И аз си имам подаръче. Моят е от snowy и е прекрасен. Има част лично за мен и част за мен и съпруга ми. Snowy Много ти благодаря! Трогна ме до сълзи! Много ми стана мило, че така си се постарала. Снимки след малко ще кача, че сега съм по улиците още и няма как да снимам.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines