Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:23:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Топла януарска седмица 21- 27.01.2013  (Прочетена 36067 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 27, 2013, 14:08:20 »

преди имаше обикновен (без витамин Д), сега се навъдиха някакви съвсем нови, с коралови не знам какви си минерали и тем подобни, всеки ден ново нещо измислят, както и нови реклами  tease
аз не съм и няма да гласувам
стоя си на топло, хапнах и пак се залавям да чета  Reading
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 27, 2013, 14:39:00 »

аз ходих да гласувам, наблизо ми е. По-добре по-висока активност ( по-висока от миналите избори), щото иначе отива парламентът да го решава въпроса... а ние знаем, че там нещата никога не се решават в полза на народа. nea
сега хапвам принцеси и пия чайче, чист зелен чай не мога да понасям, но зелен с алое се оказа че ми се услажда good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #92 -: януари 27, 2013, 15:05:40 »

Ммм, зелен чай унищожавам по много и всякакъв, но най обичам чистия smile

Езра, мерси за отговора, моят май е от стария, стои си неотворен от лятото  blush аз не съм много по добавките.

Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 27, 2013, 15:53:56 »

Привет от снежен Бургас! smile

За първи път от много години не се дразня на снега, а му се кефя. Явно съм преодоляла страха си от падане и травми. Впрочем откакто си купих гумени апрески, краката ми са все топли, не се пързалям, не ми дреме има ли сняг и колко е натрупал. Газя си смело и изобщо не ме интересува, че не са "мадамски". По-грубички са, ама пък ми е толпо на крачищата - ето такива са. Освен това си купих и едни CITY TRACK (градски котки за лед), които слагам на подметките на другите си обувки/ботуши.
 
Аз минах да гласувам преди работа, обаче...от край време нямам вяра на каквито и да е избори. Вота си се манипулира и то все в ущърб на народа. И тия референдуми са просто прах в очите на хората, че видите ли мнението ни е от значение. Може и да греша, разбира се, но все ме преследва това недоверие.

Засега е спокойно в офиса, но това е заради честите преки включвания, повечето от колегите са навън да снимат.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 27, 2013, 15:59:16 »

Привет от снежен Бургас! smile

За първи път от много години не се дразня на снега, а му се кефя. Явно съм преодоляла страха си от падане и травми. Впрочем откакто си купих гумени апрески, краката ми са все топли, не се пързалям, не ми дреме има ли сняг и колко е натрупал. Газя си смело и изобщо не ме интересува, че не са "мадамски". По-грубички са, ама пък ми е толпо на крачищата - ето такива са. Освен това си купих и едни CITY TRACK (градски котки за лед), които слагам на подметките на другите си обувки/ботуши.
 
Аз минах да гласувам преди работа, обаче...от край време нямам вяра на каквито и да е избори. Вота си се манипулира и то все в ущърб на народа. И тия референдуми са просто прах в очите на хората, че видите ли мнението ни е от значение. Може и да греша, разбира се, но все ме преследва това недоверие.

Засега е спокойно в офиса, но това е заради честите преки включвания, повечето от колегите са навън да снимат.

Аз сума ти години се мъчих с тънки подметчици, токчета и т.н. Тази зима, точно като теб си взех на промоция едни доктор Шол-ки апрески, супер брутално подплатени с мека вълна. Както и хванах някакво намаление онлайн на Геокс, които иначе са ми недостъпни като цени- около или  над 200 лв беше същият модел преди намалението. crazy И двата чифта са без токове, просто вторите са бели и високи до коленете, а първите са си типични ниски апрески. Е, родих се.
 Мадамските си ги оставям за съжаление само за гостита и ресторант. Имам чувството че преди по-добре се чистеха улиците ( когато бях тийн примерно). Сега днес, като отивах да гласувам, всички улици в квартала бяха заледени и непочистени, та ходя където карат колите по улиците  shok bad . Ще съдя общината че ми разваля кифленския вид pleasantry Makeup MANICURE badgirl
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 27, 2013, 16:23:08 »

Аз моите ги взех от съвсем случайно, просто като видях на каква смешна цена са и не се сдържах. Обаче от детството си не съм имала по-удобна и топла обувка. И смятам да си взема още поне един чифт в друг цвят и да ги сменям.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: януари 27, 2013, 16:37:14 »

Привет отново! Не ми е Форте калмацина, даже на етикета му пише, че се препоръчва за по- лесно усвояване да се приема и витамин Д. Аз питам, защото пък големи дози от витамина водят до нежелателен ефект. Мислех да наглася количество близко до минимума, а не 1000 единици, ама няма как да деля капката на половина  Wink. На листовката за витамина препоръчват до 16 капки, но аз ще остана на 1, да не се предозирам.
Аз не ходих да гласувам, не мога да реша кое е правилно. Или по- точно нямам нужните знания, за да взема окончателно решение. Иначе не съм пропуснала избори, щом ми дават право на глас, ще си го упражнявам.
Аз нямам хубави зимни обувки и доста се замислям дали да си купя едни от тези, дето ги носи Роси Кирилова и кучето и не я чака за разходка. В края на лятото си взех едни намалени сандали с такава подметка /като едновремешните попивателни/. Ужасно са грозни, но на мен са удобни. От доста време съм решила, че вече не съм за токчета. Мина времето, когато си мъчех краката. smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 27, 2013, 17:10:25 »

Свекърва, аз за тия walkmaxx боти бая се бях замислила, ама ми идват в повече за джоба. Сигурна съм, че са добра инвестиция и си струват парите, но за момента не мога да ги отделя. Гледам сега в сайта им, имат 30% намаление, но пак ми идват леко скъпи.
Никога не съм си мъчила краката, гледам да ги щадя колкото мога, че те и без това милите се тормозят да ми носят едрото тяло.

Абе за изборите и аз не пропускам, ама днес...по-горе си написах мнението, че това си е просто прах в очите на хората. Властимащите пак ще си направят това, което са си намислили.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines