Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:44:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на Банго Васил 14 - 20.01.2013г.  (Прочетена 23307 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #60 -: януари 19, 2013, 14:15:56 »

Свекърва пробва ли сода и мен? Майка ми така лекуваше сестра ми и понякога аз се оправям така. Аз заради хремата правих инхалации с лайка и сода и така оправих и гърлото. Доколкото прочетох е много полезна и за инхалация на гърлото и за носа. Аз поне така правя цяла седмица и имаше ефект при мен.
Иве приятна зумба да си разпуснеш подобаващо Wink
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 19, 2013, 14:51:32 »

Ето ме обратно от зумбата, сега както съм загряла, трябва да изчистя апартамента (обичайното за събота)  smile
Свекърва, мен ме оправя тантум верде, когато ме боли гърлото! Аз се чудя как се държа още да не се разболея, при това променливо време и вируси... bad Оправяй се бързо!! smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #62 -: януари 19, 2013, 21:18:28 »

Ивелка, респект ако след зумба си имала енергия и да чистиш smile Можеше вместо зумба безплатно да минеш да овършееш у нас (аз щях да ти пусна  музика и намаше да те таксувам за тренировката  blum blum blum)

Аз пък нещо съм се разглобила, може би след цялата работна седмица просто напрежението изби и днес системите отказаха. Ама съм служител-мечта, чакам събота да се разболея smile  
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 19, 2013, 21:43:08 »

За гърло - Sandrin - гаргара с него - няма равно! Само това ми помогна преди 10-тина дена... girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 19, 2013, 21:45:14 »

Свекърва ,аз ти предлагам гаргара с лук .Много е гадно ,но е ефикасно.

Привет и на всички останали:)
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 19, 2013, 21:47:32 »

Ето ме smile
Инлов, тук съм мила, ама нямам муза за писане...само ви чета. И нещо се опитвам да се разболявам, надявам се опита да е неуспешен и да се размина само с лека хрема.
Аз със закъснение искам да пожелая на Наско да е здрав и успешен във всяко едно начинание!  give_rose
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #66 -: януари 19, 2013, 22:23:34 »

Привет, момичета!
Тъй като виждам, че са зачестили оплакванията от гърлобол, бързам да ви споделя "рецептата", която ми казаха преди време. Преди това малко предистория... При мен гърлото е "ахилесовата пета". От най-малкото нещо и ме е отрязвало. Болките са адски. Какво ли не правя - всичките неща на пазара съм ги изпробвала. Като се започне от смучещи и впръскващи се препарати и се приключи с антибиотици, които ми разказват играта. Какви ли не компреси и гаргари съм изпробвала и що чай с мед и лимони съм изпила за това мое гърло. Докато преди време, след поредното ми "предразболяване", един съсед който е живял десетина години в Русия (и свикнал с руските зими), не ми сподели следното: Във чаша от 200-220мл слагаме топла вода, 15-20 капки йод, каф. лъжичка сода за хляб и каф. лъжичка морска сол. С този разтвор правим гаргара. Лично аз приех това с голямо недоверие, защото си мислех, че ще е поредната "бабина рецепта" която при мен ще е без резултат, но истината е, че това ме спаси и за първи път от години не стигнах до по-сериозни хапчета. Истината е, че не е приятно и мирише гадно, но резултатът си заслужава. Облекчението е невероятно и се стопира по-нататъшния кофти процес.Препоръчвам го с две ръце. Разбира се, всичко е индивидуално - при мен се оказа спасение, на друг не знам дали ще подейства, но го споделям.  smile
Желая на всички прекрасна, съботна вечер и хубав, неделен ден с много настроение!!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 19, 2013, 23:21:51 »

Привет, привет само болните пишете днес, ей да се оправяте не ви щем "сополиви", такова хубаво време пък вие болни, я да се стягате всички smile
И аз за гърло толерирам Тантум Верде, винаги ми помага- 3 пъти на ден по 2 впръсквания smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 20, 2013, 10:51:37 »

Добро утро! Днес едва станах, че след два дни по 10-12ч смени и съм разглобена, но сега ще имам 8дни да уча преди изпита ми. Сревирам ви по едно кафенце, пък дано оздравеете бързичко и да пишете тук  give_rose

инлов, честит ти именник, имахте ли гости?
Днес ми е ден за подреждане вкъщи, за пускане на прахосмукачка  soldier-girl
инлов, ти отскоро ли ходиш на зумба, аз също се замислям за нещо тая пролет, понеже сега ходя на лекции и по-малко на работа, а преди учех за кандидатстването, та сега сигурно ще имам време, а и съм на центъра и има разни места за ходене;
Хубав ден!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 20, 2013, 13:45:04 »

Ezra, сигурно към мен беше въпроса за зумбата, не към Inlove_Girl, но след 10-12 часова смяна е нормално shok Даже не знам как издържаш! Аз съм работила през живота си най-много по 16 часа, но това беше на бригадата в Америка, където се бях включила на автопилот Xixixi
Иначе на зумба започнах да ходя средата на ноември и много ми хареса, треньорката е страхотно свежа и усмихната мацка, а движенията са лесни за запомняне! Действа ми много разтоварващо, особено след края на работния ден, а и се научих да танцувам и вече не съм такова дърво  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #70 -: януари 20, 2013, 13:54:06 »

Добър ден дами give_rose
Езра мерси за кафенцето blum
Ивелка и аз имам големи мераци да се запиша, но на салса или бачата, но искам с мъжа blum А той малко е труден и затова още си стоим...а пък и бачатата е прекалено разкършена за него, по-скоро салса blum Дано ме огрее някой ден yahoo
Иначе аз от малка танцувам - народни танци (вече не за жалост), и наистина това супер много успокоява и действа много добре както на тялото така и на духа yahoo

П.П. Вчера с мъжа правихме 5 месеца официално женени blum И му направих едно клипче, което едва се сдържам да не ви публикувам biggrin Много съм горда от себе си и по-скоро от начина, по който се подредиха снимките blum blum blum
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines