Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:26:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за _Ezra_  (Прочетена 28200 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« -: декември 03, 2012, 10:51:30 »

Мила Езра, имам честта да те поканя на твоя горещ стол - специално за теб съм го избрала да бъде във формата на сърце heart Заповядай, настани се удобно!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 03, 2012, 11:06:14 »

Може би е редно аз да започна с въпросчетата, ето една малка порция като за начало:

1. Какво усмихва деня ти от сутринта?

2. Кое е нещото, което те кара винаги да си толкова позитивна, усмихната и влюбена?

3. Кои са трите предмета, без които не можеш?

4. Какви книги четеш?

5. Как обичаш да си почиваш и разпускаш?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 03, 2012, 11:41:22 »

Я и аз да се набутам бързо с въпросчета  tease

1. Я да те върнем назад във времето и да ти припомним как срещна твоя мъж мечта - съпруга ти  give_rose

2. Коя е най-голямата ти мечта?

3. Обичаш ли да си правиш планове или се пускаш по течението?

4. Коя е най-запомнящата се изненада, която са ти правили /като изключим предложението за брак  tease/
и обичаш ли като цяло изненадите?

5. Ако можеше да бъдеш приказен герой то кой би бил той?

6. Знам, че много обичаш да мечтаеш...за какво си мечтаеш най-често?

7. Има ли нещо, което би казала, че ти липсва?

Айде миличка, че се улях спирам..пък ако ми дойде пак музата-пак ще те тормозя  give_rose   
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #3 -: декември 03, 2012, 11:48:40 »

Скъпа Езра и аз имам няколко въпросчета за теб :
1.Какво искаш да ти се случи през новата година?
2.Кога разбра,че твоят любим е и твоята половинка?
3.Имаш ли нещо,което мразиш и кое е то?
4.Лесно ли избираш приятелите си и какво цениш у тях?
5.Без какво не може да започне деня ти?
6.Как си се представяш след 5 години?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 03, 2012, 12:07:36 »

Въпросчетата и от мен:
1. Как се промени животът ти след сватбата и промени ли се изобщо?
2. Знам, че обичаш квилинга, как се зариби с това и как успяваш да отделяш време?
3. Защо реши да запишеш да учиш?
4. Обичаш ли да четеш? Какво?
5. Обичаш ли да пътуваш и кое е любимото ти местенце?
За сега толкова...после още  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 03, 2012, 14:56:55 »

момичета, вие сте задали всички въпроси които аз искам да я питам smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 03, 2012, 15:27:14 »

Първо искам да благодаря за честта, изобщо не съм подозирала, че съм избрана, случайно сега видях темата и се развълнувах  smile както казах по-рано, обзе ме сценична треска  blum Wink

Ще отговоря последователно give_rose
1. Какво усмихва деня ти от сутринта?
Когато любимия е до мен и се будя до него; когато знам, че не съм на работа и мога да спя до по-късно  good

2. Кое е нещото, което те кара винаги да си толкова позитивна, усмихната и влюбена?
По принцип, за да съм честна, не съм истински оптимист по характер, но в последните години доста се промених, докато израствам и се научих на доста неща, едно от които е точно „силата на положителната мисъл“; имам си своите трудни моменти, в които не съм позитивна, губя себе си, силата си, душата си, като че ли от цялата болка, простотия и омраза в този свят... имам и тези мигове; Но винаги след тъмнината има и светъл лъч, през последната година бях огряна точно от него  heart и се опитвам винаги да съм усмихната, позитивна и добра, а за любовта - тя ми е зареждаща сила, когато нямам проблеми или нерви и стрес, тя усилва всичко в мен на макс  good и просто й се отдавам, което е най-приятно.

3. Кои са трите предмета, без които не можеш?
Сложен въпрос, не съм мислила, на първо четене, бих казала че мога без много предмети, много от които просто са навик; мога без телефон, мога без компютър... трудно ми е да отговоря, честно - мислех пет минутки  girl_wink

4. Какви книги четеш?
Срам, не срам, но напоследък нямам време и не чета, все чета нещо свързано с лекарства или нещо пак медицинско; Последно четох романчета от рода на Паулу Коелю; обичам да чета стихове  heart

5. Как обичаш да си почиваш и разпускаш?
Обичам разходките, природата, рядко ще се забия в някое кафене и това да ми бъде релакса; обичам да общувам с животните, обожавам котетата ; почивам си и като правя картички, като оцветявам (колкото и детско да звучи), като слушам музика и танцувам или си пея сама  blum blum Обичам и да пия кафе или чай и да слушам дъжда  heart или да гледам през прозореца птичките ( ако съм на вилата)[/i]
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 03, 2012, 15:43:20 »

1. Я да те върнем назад във времето и да ти припомним как срещна твоя мъж мечта - съпруга ти  give_rose хаха, дълга и широка история, на кратко- чрез irc и негова съучиничка, която ме покани да си пишем заедно в нейния канал на чата, бяхме към 7-8 човека и милото бе публикувал някаква песен от радио 1, на стената, като поздравче
И постепенно взех да си пиша и с него и от поздрав, на поздрав, се запознахме ... записа ми диск с музика  heart подари ми го; после 2 месеца се чудеше кога ще го целуна... искаше първо аз да покажа, че го харесвам (за него бе ясно)  pardon абе голям смях беше...


2. Коя е най-голямата ти мечта? Да имаме детенце един ден; може за някой да не е точно мечта, но за мен това ми е най-голямото желание, всичко друго ... е много по-малко като значение;  good Слагам го към мечтите си, не заради причина че е невъзможно, а просто като нещо още което не се е случило.
3. Обичаш ли да си правиш планове или се пускаш по течението?
По принцип съм човек, който прави планове, пише си бележки, планира деня, седмицата си... даже и за сватбата отдавна бях планирала някои неща... Но не винаги съм на 100 процента такъв човек, вярвам и че понякога нещата имат нужда да се оставят на течението и да се случат, без много мъчения  good Wink

4. Коя е най-запомнящата се изненада, която са ти правили /като изключим предложението за брак  tease/
и обичаш ли като цяло изненадите?Не се сещам за такава, в повечето случаи усещам всичко, дори и за пръстена, едва милото подготви нещата, в повечето случаи когато е имало изненада е била свързана с това къде ще ме води на разходка; може би не съм от хората, които обичат неизвестното, дори и хубаво, трябва да го знам  tease

5. Ако можеше да бъдеш приказен герой то кой би бил той? Вероятно някоя ориенталска принцеса  heart

6. Знам, че много обичаш да мечтаеш...за какво си мечтаеш най-често? За почивки, природа, хубави места  heart

7. Има ли нещо, което би казала, че ти липсва? със сигурност нямам всичко, но имам най-важното, понякога не ми стига времето, понякога ми липсват разговорите с моята приятелка, понеже е на работа и е заета, това се сещам сега...

Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 03, 2012, 15:52:07 »

Благодаря за страхотните отговори..надявам се да съм те върнала към приятни спомени и размисли  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 03, 2012, 15:52:41 »

1.Какво искаш да ти се случи през новата година?
Да запиша втори курс, да си почина хубаво лятото, да отидем на почивка, да стана леля, да планираме и наше бебче вече ...  heart
2.Кога разбра,че твоят любим е и твоята половинка? Ами сигурно в момента, в който почувствах че не мога без него... това бе няколко месеца след началото на нашата връзка.
3.Имаш ли нещо,което мразиш и кое е то? В себе си или по принцип? Ако по принцип - мразя цигарите, мразя моторите  blum много ме стряскат... по принцип се уча да не ползвам тази дума, защото е много силна...
4.Лесно ли избираш приятелите си и какво цениш у тях? Изобщо не, труден характер съм, разбирам че не всеки може да ме разбере; ценя това, което и у себе си - честността, доверието, подкрепата която ти дава човекът, ценя хората, които не се извисяват и надуват заради нещо... пари, красота, оценки и подобни неща... Ценя хора, които имат душа и сърце...
5.Без какво не може да започне деня ти? Целувка от любимия  smile
6.Как си се представяш след 5 години? С дете, с мъжа до мен, порастнала още, но обичаща силно, по-зряла, по-силна, поумняла за някои неща, за друго не знам...


разбира се,Цвети, беше ми безкрайно приятно!!!
« Последна редакция: декември 03, 2012, 15:54:34 от _Ezra_ » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 03, 2012, 15:57:39 »

Мила Езра, ето и моите въпросчета (за сега): give_rose

1.  На пръв поглед (съдя от снимките ти, разбира се) изглеждаш като човек, който е запазил детското в себе си, невинността си. Така ли е? Имаше ли хубаво детство и изпитваш ли носталгия по него?
2. Каква беше като малка (преди тийн периода ти)? Какво те правеше щастлива?
3. Коя ти е любимата детска приказка/книжка?
4. Винаги ли си искала да учиш медицина и как реши, че това е професията за теб?
5. Коя дестинация би желала да посетите с мъжа ти при първа възможност?
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 03, 2012, 16:00:32 »

1. Как се промени животът ти след сватбата и промени ли се изобщо?
Може би промяната е само в това, че сме малко по-отговорни едни към друг, правим по-често компромиси, взаимно си помагаме и се уважаваме, т.е това което е било и преди сега се засили  heart
2. Знам, че обичаш квилинга, как се зариби с това и как успяваш да отделяш време?
Време нямам, крада си, всеки път става една кочинка докато си разпръсна всички неща за картичките и после ги прибера... ама пък ми е кеф, доста време ми отнема, но после се развам на резултата, не съм мн. добра, но ме радва и ме разпуска като хоби; Не помня изобщо от къде почнах, гледала съм нещо в нета и от там... купих си материали и пробвах и после голяма зарибявка  tease
3. Защо реши да запишеш да учиш? Защото ми писна от многото работа, исках да уча отново, работата ме натоварва доста, а така можех хем да се надградя, хем да намаля часовете работа  good
4. Обичаш ли да четеш? Какво? Стихове, крилати фрази  smile
5. Обичаш ли да пътуваш и кое е любимото ти местенце? Харесвам Турция  Wink мисля също, че в България има чудни места  heart обичам да пътувам, но въпреки спестените пари, не ми е това фикс идея в живота  Wink

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 03, 2012, 16:09:27 »

Иве, отговарям и на твоите и сядам да уча  girl_impossible  give_rose
1.  На пръв поглед (съдя от снимките ти, разбира се) изглеждаш като човек, който е запазил детското в себе си, невинността си. Така ли е? Имаше ли хубаво детство и изпитваш ли носталгия по него? Имах трудни моменти в уч-ще, но на село с братовчедите ми и малката ми сестра имам луди и незабравими дни  heart лошото съм го забравила, помня хубавото и се радвам за него  good Запазила съм детското до колкото мога в това време; невинността не мисля, че ще позволя на някой или нещо да ми я отнеме, тя е част от душата ми  heart
2. Каква беше като малка (преди тийн периода ти)? Какво те правеше щастлива? Както казваше баба ми, подредена, а сега не  blum подреждала съм си дрешките на столчето, помагала съм на малката ми сестра с обуването на обувките, била съм ината, искала съм да се храня сама; мисля че съм била малко копие на днешното си Аз  Wink Обичах да играя на игри, да имам домашни животни, да оцветявам картинки и книжки  smile
3. Коя ти е любимата детска приказка/книжка? Книги - Емил от Люнебере (мисля че така се казваше), Лукчо; харесвах приказките на братя Грим; не обичам още от малка тъжните детски като Царя лъв...
4. Винаги ли си искала да учиш медицина и как реши, че това е професията за теб? Не винаги, това постепенно го реших в гимназията; уча фармация, защото имам страх от кръв, операции, морги и подобни неща; но обичам биологията, хуманните науки, много са ми интересни, исках да помагам на близките си, за това уча това;
5. Коя дестинация би желала да посетите с мъжа ти при първа възможност? Ходи ми се до Малта  give_rose smile
Благодаря на всички за вниманието  smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 03, 2012, 16:37:10 »

Мила _Ezra_ ето те на горещото столче  Girl_hide Аз като човека който те номинира също имам няколко въпросчета  smile Ето ги и тях:

1. Как попадна във форума и какво намираш тук което го няма в "реалния" свят?
2. Как избра ника ти за фирума и има ли някакво значение?
3. Би ли споделила с нас някои от любимите си цитати?
4. Знам,че много обичаш животните.Котките ли са ти най-любими?
5. Имаш ли татуйровка и ако не би ли си направила?
6. Колекционираш ли нещо и какво?
7. Коя черта от характера си харесваш най-много и коя най-малко?

Това е за сега  smile Благодаря за отделеното време  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 03, 2012, 19:47:58 »

Благодаря ти за отговорите, мила give_rose
Май те изтормозихме с въпроси още в началото на седмицата tease blush pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2012, 22:10:17 »

Не, аз обичам да отговарям на въпроси  give_rose
 Добре дошла в темата и на Мияука  smile
1. Как попадна във форума и какво намираш тук което го няма в "реалния" свят?
2. Как избра ника ти за форума и има ли някакво значение?
3. Би ли споделила с нас някои от любимите си цитати?
4. Знам,че много обичаш животните.Котките ли са ти най-любими?
5. Имаш ли татуйровка и ако не би ли си направила?
6. Колекционираш ли нещо и какво?
7. Коя черта от характера си харесваш най-много и коя най-малко?

Попаднах, заради подготовката за сватбения ни ден, иначе съм се замисляла и аз какво точно е различното тук и реалния свят; мисля, че това че можеш да си споделиш, когато имаш нужда разни неща от ежедневието, да се разсеяш, да почетеш и на др. хора мнението за даден въпрос.

за ника-Той е от дълго време използван, дълга е историята, но много си го харесвам! Означава име на едно дете (на един певец, дъщеря му е кръстена така)... голямо обяснение му дръпнах... Като цяло ника ми означава просто женско име smile


Повече харесвам котета от кучетата, но обичам вс. животни, харесвам също много хамстерите smile

Нямам татуировка, не бих си направила, но иначе ако трябва да си представя че си правя, бих си изписала някоя фраза или бих изобразила някакъв символ...

В момента ако може да се брои за колекция - материали за картички, хартии, печати и подобни неща smile

Може би най-много харесвам това, че казвам нещата директно в повечето случаи; не харесвам когато съм прекалено ранима или чувствителна и се ядосвам на глупаци или глупави постъпки.


ето ги някои от моите любими цитати
"Щастието не е късмет- то е тежката работа да спечелиш скъпата усмивка на съдбата." Е. Дикинсън


"В живота на всеки човек има моменти,в които изглежда, че света ни се срива.Това се нарича отчаяние.Душата ни в този час е пълна с падащи звезди."




Работата ще почака, докато покажеш на детето си дъгата,
но дъгата няма да почака да си свършиш работата...

Патриша Клафърд


"Не всичко се плаща с пари. За най-важните неща плащаме с късчета от душата си."

“For it was not into my ear you whispered, but into my heart. It was not my lips you kissed, but my soul.”

"От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов."

Чарли Чаплин
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines