Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:29:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 39158 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 05, 2012, 08:50:56 »

Добро утро, дами! tease
Аз днес се успах blush По принцип от 9 съм на курс към Агенцията по труда и европрограма "Първа работа". Курсът е за "Умение за учене и работа в екип" и учим главно психология, но е много интересно, понеже разиграваме ситуации и дискутираме. Всички в курса сме млади хора smile Езра, благодаря за кафето, а на Свекърва - за бебчето  blush
Emoteam, мерси за инфото, и другите ми казват, че не трябва да се втелявам с тези изследвания, но аз съм си такава. Профилактичен преглед правя два пъти в годината, но мисля да направя и повечето от тези изследвания:
http://www.invitro-plovdiv.com/index.php?option=com_content&view=article&id=55:2010-03-04-10-46-37&catid=35:2009-11-08-10-51-59&Itemid=61
Да ви се похваля, снощи се събирахме с приятелки у дома, понеже милото трябваше да се прибере много късно. Пихме вино, клюкарствахме, смяхме се и гледахме сватбата ни.  *INLOVE*Беше много хубаво, но заради това се успах blush
Хайде, милички, оставям ви и тичам към курса, че да не стана за резил пред колегите smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 05, 2012, 08:51:31 »

Ахахах, Еми, направо ме усмихнахте тази сутрин от рано  blum
Кивчо, аз не се плаша лесно, душа - а и всички покрай мен знаят, че в нас е като хан - вратата е винаги отворена и гостите са ни добре дошли по всяко време. Искрено бих се радвала на посещение с цел мъфиноядене  Wink
( сериозно - даже имам готови от снощи в хладилника!)
Момичета, пак не съм ви чела, защото снощи си брибрах дечко от градина..с температура. И от сутринта сме си заедно в нас - правя закуска, топля мляко, пускам детски..изобщо, занимаваме се, и не съм упяла да наваксам с четенето от снощи  sad
Видях само, че свекърва е писала с чудесни новини - радвам се много! Моите родители няма да успеят да се приберат в БГ за Коледа и Нова година, но и ние нямаме възможност да пътуваме при тях и ми е мъчно, че пак ще е Коледа без наще sad Ама да сме живи и здрави само, надяваме се,че ще успеем да отделим средства и да пътуваме напролет...
Ставам, че дечко ме дърпа - лек и успешен ден на всички, по-късно ще се включа пак  heart
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 05, 2012, 09:01:30 »

Добро утро на всички smile

Ивелка, тези изследвания които не направиш преди забременяването, ще ги направиш най-вероятно след като то се случи, така че ти избираш smile

Инлов, чакам с нетърпение празника на Бургас, винаги ми е много готино на този ден и наистина става Коледно настроението като се запали елхата на центъра smile

menyanthe, взимам си и аз бонбонка че не издържах на изкушението, честито за добрата ти новина и се надявам скород а я споделиш с всички ни smile

Емето и Киви, моля ви дами не говорете за хапване, че каквато съм хала нищо чудно да ми щукне нещо и да ви дойда на гости до София smile

_Ezra_, от кафето няма да си взема, но от топките до него....ммммм....
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 05, 2012, 09:42:26 »

Добро утро!
Иве аз те съветвам да си направиш една микробиология и цитонамазка не за друго ами ако има нещо да го лекуваш преди бебо че след това е по сложно.
Емотче... аз киселини за сега нямам, но дребния явно много мърда и доста повръщам. Но все пак аз съм в 18 г.с. може по нататък да се появят.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #64 -: декември 05, 2012, 09:46:26 »

Тази сутрин под душа като отмивах шампона и минавах на балсама ми хрумна да ви питам.... имат ли вашите мъже трудности с ориентацията сред козметичните продукти за баня smile

Аз се сещам за доста бисери и ще ви ги разкажа по-късно .... ама се чудя и при вас ли е така smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 05, 2012, 09:49:38 »

Тази сутрин под душа като отмивах шампона и минавах на балсама ми хрумна да ви питам.... имат ли вашите мъже трудности с ориентацията сред козметичните продукти за баня smile

Аз се сещам за доста бисери и ще ви ги разкажа по-късно .... ама се чудя и при вас ли е така smile

По-скоро усещам у него пренебрежение към предназначението им по етикет- примерно ако е само за коса, нарочно го ползва и за тяло, а ако е за тяло, решава да пробва дали умивалникът ще се измие с продукта angry . Но го приемам от забавната страна- хубаво е че имам и експериментатор вкъщи. pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: декември 05, 2012, 09:58:16 »

Ами то си има Нивея 3 в 1 за мъже - всичко си мият с нея. Моят мъж много се надява да добавят към продукта и средство за миене на зъби  crazy.
Малкият син, когато още беше тук, ме побъркваше с неговите козметики. Не му стигаше място в банята и слагаше и в моя територия опаковки. Един ден си фъшнах лак за коса вместо дезодорант. Кой да предположи, че той ще има лак за коса?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: декември 05, 2012, 10:00:30 »

при мен е по-скоро незачитане на марките. Изсипва си един тон шампоан на главата а има 5 косъма на кръст, в смисъл с къса коса е.....а изсипва като за 4-5 миенета smile Бях си взела един шампоан скоро някакъв професионален за около 40-50лв и като го видях как сипва и от него, направо ми се изправи косата. Разбира се сега на него купувам някакви обикновени да си сипва колкото иска, а аз си ползвам моя си smile Преди време беше почнал да ми ползва и интимния гел, защото хубаво му миришел. Иначе за душ-геловете винаги се нахвърля на тях като на сладко (че все плодови взимам) smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 05, 2012, 10:26:54 »

А за козметиките - горе-долу е наясно. А интимния гел си го ползваме и двамата по предназначение. Макар че се е случвало като свърши гела за душ, да ползва интимния гел за тяло, вместо да се върне до стаята и да вземе нов...  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #69 -: декември 05, 2012, 10:29:49 »

Почвам да се успокоявам, че не само при нас наличието на етикет не помага smile

Любимата ми констатация е, че този шампоан (разбирайте балсама) нещо не измива хубаво....  Bravo Bravo
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #70 -: декември 05, 2012, 10:36:52 »

Добър ден на всички. Аз докато се завъртя и то станало обяд  blum
Милото изобщо не се интересува от марка и цена на козметичните продукти, важното е да му вършат работа. По тази логика се простих с няколко ръчно правени сапуна, защото добре му миели лицето.... beating
А понякога стават грешки, като например да се напръскаш под мишниците с пяна за бръснене  tease
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: декември 05, 2012, 10:44:02 »

Е, хайде сега, какво сте ги подхванали тези мъже - и те искат да ползват хубави неща.   Wink Може да им купите такива, които са специално предназначени за тях, ако не искате да ползват вашите - и ще им го кажете - това и това е за теб, това е за мен, не го пипай.  girl_wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: декември 05, 2012, 10:52:00 »

menyanthe , не помага....има си мъжки душ гелове, но пак ползва моите плодови smile Единствено не ми пипа тези които миришат ма парфюм, имам няколко единия на Кензо, другия на Диор и т.н.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #73 -: декември 05, 2012, 10:56:24 »

menyanthe , то вкъщи е така, всеки си има шкафче в банята и там си му стоят козметиките, но понякога стават и неволни грешки  blum
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 05, 2012, 11:01:22 »

Josephine, тогава и на него му купувай плодови.  girl_wink Ние и двамата ползваме едни и същи душ-гелове - в повечето случаи плодови.  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines