Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:22:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 39178 пъти)
 
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 04, 2012, 15:01:28 »

Да си поискам и аз тогава рецепти за коледни сладки Torte blum

Езра, в 10:30 сутринта е срещата - ти кога си на работа?
Мише, ако само пътя ти е проблем, не се тревожи, все ще го намерим Wink Ако и Езра дойде, може трите да се губим по улиците biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 04, 2012, 15:24:27 »

момичета вие пак за хапване говорите, ще ме уморите..
у нас риба ям само аз, по гостита не ми се ходи - само да ме натоварват психически и да ме занимават с глупостите си роднините. Така че ще си взема пържена рибка малко и готово.
бебчето на мечо, това дето го описваш звучи страшно вкусно но и много вредно  мъфините blum
, чак ми се дояде.
Моите късмети от баницата винаги си ги пиша аз от години, и винаги се сбъдват. Само последната година не се сбъдна моят, ама то така накриво си ми вървя че нямам думи... Дано следващата ми е по -силна.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 04, 2012, 15:28:48 »

о аз съм тарикатка  girl_wink щях да помоля мъжО да ме заведе, изобщо нямаше да се мъча  pardon иначе няма да мога, 8 часа съм на работа , от 9ч и няма да смогна;

оф на работа съвсем изперкват всички, моята мила приятелка сега я чух и като си споделяхме ми стана криво ... егати тъпата държава, само стрес ... Планираме си среща с нея за едно кафе извън работа, ама като се освободя и аз от контролните  smile Иначе за 8ми никъде няма да ходя, не съм по тези празници, колегите ще са на златните, ама аз мисля да съм си с мъжа  heart blum
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 04, 2012, 16:08:35 »

Ех, че хубаво сте се разписали вторнишки! Аз днес откарах цял ден навън по задачки. Най-накрая си избрах гинеколог, при който да се изследвам и да планирам бременността си blush Като гледам в нета ми излизат 2 страници с изследвания още преди самото забременяване. В тази връзка да попитам бъдещите мами правихте ли си всичките? Или ако можете да ме насочите към подходяща тема тук във форума smile
Джозефинче, официално честито! Желая ти лека и спокойна бременност!
Относно слоганите за билборда, нахвърляла съм десетина, тези дни ще ги пусна в темата, за да си кажете мнението кой най-добре звучи smile
От рибите обичам да хапвам пъстърва, скумрия, сьомга и бяла риба. Нямаме именници в семейството, така че ще сме си вкъщи.
На мен също ми се падна сватба от баницата (милото вече ми беше предложил), падна ми се и нова работа (тази година смених две) и пътуване (ходихме в Турция), така че и на мен винаги ми се сбъдват. И аз чакам здраве и бебе за 2013 heart Girl_hide
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 04, 2012, 16:29:53 »

Мерси Ивелка, айде пусни тия слогани за билбордовете за да изберем.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 04, 2012, 16:39:41 »

иве, пожелавам ти от сърце да се сбъднат желанията  heart при нас бебето ще го планираме най-скоро след лятото ... има още време  pardon мъжО е нетърпелив, но няма как, искам да си стъпя малко на краката и да започна и втори курс във факултета; ти на какъв курс ходи днес?
аз да се похваля, че съм готова наполовина с подаръците  :)за плодчето от коледната тема, за свекървата че има скоро РД и за Коледа готвя подаръци, мн скромни, но от сърце  smile smile

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 04, 2012, 19:00:54 »

Момичета, искам да ви почерпя за нещо:



Няма да кажа още за какво обаче.  girl_wink Но държа да сте почерпени  yahoo girl_wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 04, 2012, 19:54:41 »

menyanthe страхотни бонбони с удоволствие ще се почерпя с няколко...ихихиххи , ама хайде казвай хубавите новинки, че ние сме нетърпеливи  give_rose
Езра и ти като мен напредваш  коледата, а да се питаме като свършим тази другата седмица, да не ни падне коледното настроение smile
Ивелка ето тук http://forum.svatbata.bg/index.php/board,24.0.html виж темичките, повечето са актуални и доста полезни . Аз изследвания почнах да правя чак след като забременях, преди това не съм правила нищо по- специално. Сега правя всичко , което е задължително и тези, които не са по здравна каса и тях си направих за лично спокойствие.
И на нас ни се паднаха късмети от баницата, сватба, бебе и пътуване и всичко се сбъдна, за тази година си желаем здраве и повечко парички smile дано и те да се сбъднат  blum
beb4eto_na_me4o само не знам, защо не виждам адреса ти в поста, на такива вкусотии кой отказва, пък и малко ли сме бременните тука,....хайде готви масата и да идваме да засядаме на мъфини smile, аз и без това сега съм на вълна изяж всичко сладко, което съществува...smile
  Ние за Никулден  ще ходим при свекървата, миналата година бяхме със сестра ми и ядохме сьомга със спанак увита в кори от баница и беше много вкусна smile, тази година не знам какво ще ни чака, като риба, но и не тръпна в очакване, защото сега точно, в моето положение, не знам дали ще мога да хапна риба, поне до сега ми ставаше гадно като ми замирише и като видя, път ще видим на Никулден как ще съм.
 Пънки и на мен ми става лошо от миризми на пържено, мазно, гадно....а бе ужас...А как си с киселините, имаш ли? На мен от време на време ми излизат, но е жестоко:(
  Ние днес бяхме на женска консултация, добре сме , малко бебо върви със седмица и малко назад в развитието , но казаха, че било нормално, защото съм мъничка и слабичка ( е бях слабичка преди да забременея, сега с 10кг отгоре за 5 месеца и половина не съм толкова слабичка)
  casky Какво стана с конструктора и синия Батман, аз още не мога да подмина тези ти проблеми...около мен само деца има и си представям какво ти е. smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #53 -: декември 04, 2012, 22:07:45 »

Beb4e не се плаши, Емето само си заплашва. И за моите сладкиши така разправя, но нищо не им направи.... ама ако беше истинска, освирепяла от глад бременна акула щеше и по миризмата да се ориентира на 2 блока разстояние .... tease

Аз след тежък работен ден си спретнах коледния подарък и утре го пращам smile

Ем, годината не е свършила... има ехе ... много време за сбъдване на късмети.

Ивелка
, на профилактичните прегледи обикновено пускат микробиология (ако нямаш оплаквания за по-сигурно) и цитонамазка (задължително, според статуса веднъж годишно). Ако нямаш други оплаквания изследванията*** ти ги правят при положителен резултат. Успех! И задължително се пие фолиева киселина, препоръчват да се почне 3 месеца предвариетелно поне.

*** изследванията, за които взимат кръв.
коригирах си поста, за да поясня... явно вече е време за сън .... Yes

« Последна редакция: декември 04, 2012, 22:36:02 от kiwi » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 04, 2012, 22:10:42 »

Aaa  Кивчо, не знаеш коя вечер ще ти цъфна на вратата.... smile и ще се чудиш какво ще ме правиш smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: декември 04, 2012, 22:18:34 »

Aaa  Кивчо, не знаеш коя вечер ще ти цъфна на вратата.... smile и ще се чудиш какво ще ме правиш.

Аз съм омъжена за "бременен акул" с пристрастеност към сладкото.... ще ти намеря гощавка. Идваш ли или да си лягам?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 04, 2012, 22:28:38 »

Тази темичка много сладка станала...  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 05, 2012, 06:30:09 »


Добро утро, дами!

emetoem, а няма да падне коледното настроение, при мен идва с почивните и празнични дни, с компанията на близките и любимите хора  heart аз още не съм украсила, но просто исках да свърша работите, че не обичам да ми стоят задачки;
menyanthe, взимам бонбонче, мерси  give_rose give_rose

пожелавам ви успешен ден  Skiing
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: декември 05, 2012, 06:50:18 »

_Ezra_, благодаря за кафето!
Който иска бебе през 2013 за късмет, ето му едно, хем отгледано. По план и мен ме очаква нещо такова, та да видим.
menyanthe, скоро не сме залагали Wink, аз ще кажа, че тайната е за онази позиция в службата.
Хайде дами, сряда е......Тази седмица наистина носи добри вести. И аз имам една - децата /големият и снахата/ търсят билети да си дойдат около Нова Година Bravo. Много, много искам да чуя още една хубава новина за малкия син и ще  yahoo.
Я да вземете да правите любов, оставете ги тези сладки и курабийки.
хахаха и като споменавате свекървите си и на мен ми става приятно  heart, че ще си имат гости.
Успешен и пълен с добри вести ден!


* kafe+bebe_n.jpg (14.01 KB, 204x204 - видяно 2233 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 05, 2012, 07:07:33 »

Добро утро лейдис  give_rose
Свекърва, стискам палци за добри новини, няма нищо по-приятно от това да си с цялото семейство по празниците  heart Днес дойде най-добрата ми приятелка и вече съм супер щастлива. Само да мине сватбата и аз се зареждам с коледно настроение. Тази Коледа ще е още по-специална, защото вече ще сме семейство  Sunshine Инъче за Никулден и ние ще сме при свекървата. Ние не хапваме много риба, нали сме от морето, но свекъра е наловил прясна, прясна  Yes, така че ще се прежалим  Wink Никулден е празник и на Бургас, така че ще е особено празнично в града.
Пожелавам прекрасен и успешен ден!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines