Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 14:56:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 36887 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 03, 2012, 15:50:16 »

хахах Свекърва много ме изкефи това, което написа...в София винаги ни изненадва..кой да помисли, че през Декември ще завали сняг  tease biggrin
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: декември 03, 2012, 20:29:24 »

 tease Юхууу ето ме и мен в новата седмична темичка.
Свекърва и аз като гледах новините точно това си мислех - май и тази година не успяха да ги изловат " във въздуха "
Перличка пиши ми на лични мисля , че мога да ти помогна. Един съвет - малка преработка на изречението и няма как да те хванат. Аз също се бях стреснала, но хванах и цаката и за 2-3 изречения няма да направят някакъв проблем.
Джозефин честито  give_rose Каза , че сте украсили вече - аз още се чудя кога да го направя. Докато имам коледно настроение и извадя коледните джунджурийки, стане нещо та ми развали настроението и пак ги прибера по чантите. Но има време де ще ме хване и мен коледния дух.
Желая Ви една успешна топла и празнична седмичка .
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #17 -: декември 03, 2012, 20:40:33 »

В София завалял сняяяяг! Ха, пак ги изненадА!

Дааа... голяма изненада... Околовръстното ми се стори обработено... но толкова силно валеше, че просто е невъзможно да ги изловят снежинките... С една дума - Зима, летищата като разполагат с всичката възможна техника и те затварят... с приордата не можеш да се пребориш.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 03, 2012, 22:30:55 »

Привет и от мен,
Свекърва какъв ти сняг то си беше СНЕЖИЩЕ хихихих, ама поне беше красива, само да не духаше толкова много вятър smile
Как сте се разписали понеделнишки...smile Хайде вече на всички ни стана Коледно, а и с този сняг на вън.Ние с мъжа вчера напазарувахме подаръци за децата...покрай нас деца колкото щеш, купихме подаръци за 9 деца, поне пред тях ще се отчетем тази година, за големите не се знае, както излизам болничен от понеделник,...за тях може и да няма. Ех да ви пожелая приятна седмичка и аз smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 03, 2012, 23:27:40 »

Момичета, помагайте, знам че сте креативни! Трябва да измисля кратко, запомнящо се и привличащо послание за билборд, на който ще се рекламира хотел-ресторант. Целта е да се наблегне на вкусната храна и добрата цена. Намира се на 5 км. от град Габрово и хората рядко се сещат да ходят там, а обстановката е много уютна, а готвачът има златни ръце! Имам нахвърляни вече някои идеи, но за сега мисля само в посока с римуване. Дано не ви затормозявам и отегчавам, но съм си загубила някъде вдъхновението blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: декември 04, 2012, 07:23:01 »

Добро утро! Нашият сняг се стопи, но обещават нов.
ivelka , какво ще има на билборда освен текст? Много зависи от снимката или рисунката. Ако е покрайпътен билборд, думите трябва да са максимум 2-3. Пък зависи и от типа на заведението, дали е битово или по- лъскаво и как се казва. Дано и аз успея да се вдъхновя, защото сега, без информация се сещам само "по европейски стандарти, по габровски традиции"


* koledno_n.JPG (23.88 KB, 400x300 - видяно 1822 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 04, 2012, 08:29:06 »

Добро утро и от мен! Ние вече си имаме 30-40 см сняг и въобще не се топи! След малко с милото ще ходим да отриваме колата, че аз съм на курс от 9 smile
Свекърва, билбордът е крайпътен, в самото село в посока София и трябва да бъде много кратко и лесно за четене. Казва се Незабравка и за съжаление не е в битов стил (това се търси главно при нас). Можеш да го видиш в Google да не поствам снимки тук. Мислим за сега на билборда да има голяма снимка на апетитно ястие на фона на обстановката в ресторанта, но това е само първоначалната идея. Задачата ни бе поставена едва вчера smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 04, 2012, 09:11:51 »

Добро утро, да почерпя и аз с Коледни Кафенца smile


Извинявам се че са толкова много, просто са много красиви и реших да ги споделя smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 04, 2012, 09:41:18 »

Добро снежно утро мили дами  give_rose Тука сутринта направо едвам се придвижвах, тъй като леда по тротоарите беше ужасен..добре, че не успях да се изтърся  tease

Свекърва да ти кажа аз ти завиждам, че при вас няма сняг...щото тука има главно лед и съвсем малко сняг на който човек да се радва  angry

Josephine много готини кафенца...чак ми се допи едно такова  give_rose,

Иве доно успееш да измислиш нещо хубаво..ще се справиш сигурна съм  give_rose

Еми браво на вас..те децата се радват най-много на подаръците  blum

Миши похвали се какво ново при теб...приготвята ли се за празниците  give_rose

Езра явно вчера я изтощихме на горещия стол...гледам, че днес не се е отчела рано рано  Girl_hide

иии Муунчето и casky ги чакаме да ре разпишат  give_rose

Хубав и най-вече топъл ден ви пожелавам  chee Xixixi bye Tongue
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 04, 2012, 09:49:15 »

Добро утро и от мен!
Днес мъжът ми така изхвърча от леглото с надеждата, че ще има сняг. И като погледна през прозореца и вкара поглед тип "дете, на което са му казали, че няма Дядо Коледа" и ми стана толкова смешно.
За Вас не знам, но на мен толкова бързо ми идва умората. Снощи съм заспала в 21ч. Явно бременността си казва думата. Или пък възръстта? Кой ти казва.
Аз да се оплача в неделя нещо ме стана на лаптопа. И като му ударих един рев. Хормоните явно избиват на моменти. Но по лошото е, че към момента още не се знае какво му е и дали ще се оправи.
Дайте предложения за дискусии тази седмица!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 04, 2012, 09:58:16 »

Здравейте момичета!!! В Пловдив е толкова слънчево, че май май ще ходя да разглеждам покани преди работа yahoo
Josephine, много се зарадвах като видях твоята лентичка Bravo

Хубав ден на всички!!!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 04, 2012, 10:24:35 »

Здравейте бърборанки-сладуранки girl_wink
Колко сте активни, а аз днес съм толкова boredom направо тая сутрин ми идеше да дойда на работа по пижама, без грим и чорлава Xixixi Ама и емоциите от вчера си оказаха думата ... да ви кажа на мен не ми остава време да се замисля дали ми е коледно, щото мислите ми все са в друга посока ... Вчера с мъжа ми бяхме като вулкан от емоции и взе вече много да ни идва. Кога ще приключи сагата не знам, но копнея за тоя момент! Иначе вкъщи сме украсили още на първи декември, но ... И ние си имаме първи сняг тук! Но той е по варненски - мокър и изчезващ LAUGHTER Ако бяха температурите под нулата, щеше да е съвсем по варненски - с бонус фигурно пързаляне, търкаляне и изобщо кой както може да се придвижва biggrin
Ей, страхотни кафенца сте предложили тая сутрин! Свекърва, твоето ухае толкова силно, че чак тук го усетих Coffe
Пънки, мъжете са едни големи деца понякога Girl_hide А твоята умора е от бремеността - всички се оплакват от това в началото Wink И моля те, не казвай, че е от възрастта, че ако не се лъжа, ти си горе-долу колкото мен...или не? scratch one-s head В тази връзка - наскоро се чух с колежката ми, която роди  и като ми вдигна телефона с "Какво правиш, лельо Кати" направо ме разби!!! olele
Иве, ще помисля и аз за билборда, ще разгледам снимки на заведението - може да ме усени някоя идея Wink
Мариелка, прати насам малко от вашето слънце - обожавам слънце! Sunshine
Цветенце, внимавай къде стъпваш, че да не правиш и ти фигурно пързаляне blum Дано не си като мен - аз като се хлъзна или пък ако падна, толкова ми става смешно, че ако съм сама, не мога половин час да се дигна от смях! kezz
Мише, къде се губиш? smile Виж какво е спретнала Гучи: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,24581.405.html Дано и Езра се появи, че вас двечките специално от кога съм ви заръчкала да се видим randma blum
Спирам, че много се раздрънках pullpigtails
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 04, 2012, 10:31:46 »

Ивелка, разгледах сайта на хотелчето- изглежда супер, даже обмислям да го посетим, но май ще е напролет Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 04, 2012, 10:54:13 »

Мариелка  give_rose

Хора, искам и Бургаска срещичка, много ви завиждам така как се организирате и се събирате smile
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #29 -: декември 04, 2012, 11:00:14 »

Добро утро от снежна Варна. Лично мен ме изненада малкия сняг, защото аз все още си търся моите топли и удобни ботушки, но за жалост без успех.
Цвети при мен няма нищо интересно. Иска ми се вече да се похваля с " нова работа ", но за момента няма. Не съм се отчаяла все още. Повтарям си, че идва нова година , а с нея и нов късмет.
Муунче преди малко видях и се зарадвах, но аз с Аспарухово съм скарана. Ходила съм всичко на всичко 2 пъти и то с кола. Ще е голямо шоу ако се загубя и карам някой да ме търси. Има време де ще обмисля нещата и може да се присъединя ще е удоволствие за мен да се запознаем. Само трябва малко да поработя върху пустия му срам  blush
Пънк не се разстройвай заради компютъра. Всичко е поправимо, гледай си здравето. Аз скоро също имах невероятни проблеми. Един п...но маняк ми хакнал компютъра и редовно си ме наблюдавал. Беше ми много гадно след като разбрахме , че е реален човек в реално време, а не бот. Но след едно преинсталиране всичко се пооправи. Сега съм изключително внимателна къде влизам и какво чета.
Джозефин страхотни кафенца си показала. Как да не си пийне човек едно smile
Маааалко се поулях с писането  give_rose затова спирам .
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines