Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:54:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 36888 пъти)
 
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #135 -: декември 07, 2012, 15:33:51 »

Аз досега не съм правила Коледни меденки  blum и мисля да пробвам тази рецепта http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,249.msg38035.html#msg38035. Резултати след като ги направя  pardon Иначе имам изпечени заготовки за линцерови сладки, едни коледни и едни шоколадови звезди. В кухнята ми мирише на Коледа, надявам се сладките в кутиите да оцелеят.
Киви, направила съм си класьор с разпечатаните рецепти. Иначе голямо ровене пада в нет-а  Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 07, 2012, 15:35:37 »

Ами значи нямям вече рецепта за сладки, аз щото си пазех линка.......... Оф...  ми ще си мисля нова.... Кога ли ще мина на хартиени носители...

Аз паркирам "готварската книга" - лаптоп  в кухнята на масата, а се вихря на плота. Ама явноооо.... ще трябва да правя back up...
Куле прави тайна реклама муунче ама не ще да си каже  tease
убаво че и аз не съм като кулето, щото иначе покрай стария комп и рецептите да са ми заминали pardon .
Моите са в книжки, нали съм дърта, а на кориците на книжките от вътрешната празна страна има... надраскани от мен още рецепти. Явно съм по пестенето на място . на този комп нещо не му работят винаги запетайките, сори за грозния пост. crazy
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: декември 07, 2012, 15:37:29 »

Сноуи, тази рецепта за меденките на Джули я правя за всяка Коледа и е много сполучлива, наистина няма да сбъркаш с тях, стават супер smile И аз мисля да ги правя другата седмица smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 07, 2012, 15:43:58 »

Роси, някъде съм си забутала листите, можеби са в другата чанта.....иначе ми казаха че ще ми звъннат на мобилния като излязат. Да не са ме метнали?

Принципно трябва да се обаждат, но аз отидох да проверя лично все пак. Като питах момичето обработващо заявленията, каза че на някои ще пращат sms, на други ще звънят по телефона, но най-добре сами да си проверяваме по списъците. Аз ще отида пак около 15-20 декември.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: декември 07, 2012, 16:21:07 »

И аз знам, че трябва да се обаждат. Аз подавах още първия ден в БТ Сердика в София. Ама още не са ми се обадили... Но май наближава този момент...

Заради това вече започнах да разпитвам доставчици на обучение, за да се ориентирам в обстановката - съветвам ви и вас да направите същото. Аз ще записвам Строителство и архитектура, а вие?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 07, 2012, 16:48:19 »

Ама днес сме истински кокошчици - всеки си кудкудяка неговото! koko6ka crazy

Куле прави тайна реклама муунче ама не ще да си каже  tease

Еми, на айпада ли смяташ, че прави реклама? Аз казвам, че няма смисъл да го рекламира и да ме кара да отговарям на въпроси за време - направо да ми го подарява! biggrin blum

Моите са в книжки, нали съм дърта

Колко па да си дърта? Не си по-дърта от мен blum Преди и аз си правех готварски книжчици, ама много ги украсявах! То повече украса имаше, отколкото рецепти в тях Xixixi Напоследък обаче май съм минала на варианта на киви ... кога ли ще ми изпуши компютъра Направи си сам
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: декември 07, 2012, 17:14:58 »

Лелее доста сте се поразписали smile
Аз като виден неготвач хихи коледни сладки не съм правила, ама тази година ще правим със сестра ми с племенницата ми, а сме се разбрали с моите приятелки да се съберем и да направим парти със сладки заради малката принцеса на мойта приятелка, ще я позабавляваме малко smile Та някой , ако има лесна рецепта за коледни сладки да споделя, ама да е като за неготвачи , че и трите сме ....да не ви казвам smile
Никулденски хапнахме и ние рибка при свекървата, паниран хек, мислех, че няма да мога да хапна, но ми се услади...не съм яла риба от както забременях, гади ми се от миризмата и от вида, но уви снощи не беше така, направи така си се наплюсках, че....ужас едвам станах от масата после smile
Утре ще украсяваме елхата в къщи, така че ще си създадем още повече Коледно настроение smile и после мислим да ходим пак по мол-а да докупим подаръци, та съвсем ще сме на коледна вълна smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: декември 07, 2012, 17:32:26 »

Аз не си падам особено по правенето на сладки, курабии и прочие неща. Е, не че не правя, ама е рядко. Ако имам муза, сега за Коледа може да си поиграя да направя някоя друга сладка, ама ако музата не иска да дойде, на магазина има от хубави, та по-хубави.  blum

menyanthe, ще записвам "Системно програмиране", ако ме одобрят.

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 07, 2012, 17:45:33 »

Аз пък се чудя какво да правя - ама има време да го измисля, де. В работата има кулинарен конкурс, та ми се ще да се пробвам - първоначално си мислех за един ябълков щрудел (или поне нещо подобно), ама ми се струва прекалено обикновено.   pardon
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: декември 07, 2012, 18:03:21 »

Аааа, ябълковия щрудел никога не може да се нарече обикновен сладкиш. Това е класика в жанра.  Wink
Аз ако съм, веднага ще издиря автентична австрийска рецепта и го мятам за конкурса.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 07, 2012, 18:07:08 »

Росита, благодаря! Може и да направя нещо подобно - само че ми се ще да го 'поизчанча' малко - но имам време да измисля - пък и ще прочета в готварския форум какви рецепти и идеи има и може и да ми дойде идея и на мен...  А може да измисля и нещо солено (предполагам, че солените неща ще са по-малко  blush)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: декември 09, 2012, 12:20:11 »

Добър ден!
Днес по повод одъртяването ми искам да ви почерпя. Доста не традиционна торта ама много ми посва на настроението


* 12-590x389.jpg (68.37 KB, 590x389 - видяно 213 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #147 -: декември 09, 2012, 13:00:39 »

punk_girl123, честито! Да си жива и здрава, късметлия и паралия! Тортата ти ми събра погледа Oh my ...
Направо ми подобри на настроението в този мъглив ден. good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 09, 2012, 15:05:30 »

Пънки да си жива и здрава, много щастие, късмет , любов и всичко най-хубаво ти пожелавам smile Весел празник smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 10, 2012, 01:00:47 »

Честит рожден ден Пънк!  give_rose

Момичета, трябва ми малко помощ. Искам да сваля едно клипче от you tube,но съм изгубила линка към един сайт през, който свалях.
Дали случайно знаете  такъв сайт? Много ме е яд, че съм изтрила линка! nea
« Последна редакция: декември 10, 2012, 01:03:51 от DG » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines