Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 15:59:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 36889 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 07, 2012, 10:16:27 »

Аз пък днес почивам, та ми е още по-добре!

Да ви кажа за какво ви черпих преди - получила съм награда за иновации в работата (заедно с още няколко човека)!  danceg  


П.П. Някоя от вас да е пускала документи за Аз мога повече?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 07, 2012, 11:18:11 »

Добро утро мили дами..днес просто нямам търпение да свърши работния ден, че вчера откарахме до късно и днеска ми се спи та две не виждам  girl_wink

Josephine страхотно кафенце с много готина закусчица..мерси  yahoo

Еми брои се брои МакФиша  blum

menyanthe това за което говорипш звучи много интересно...а в каква свера е  give_rose

snowy да минава бързо петъка и аз за това си мечтая  give_rose

Пънк направо ти се очудвам как можеш всеки ден да се мъчиш с това...аз обичам много мюсли с прясно мляко ама всеки ден ако е ще ми писне  Wink

Лек и топъл ден от мен мили мой  give_rose  chee Xixixi yea gape
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 07, 2012, 11:24:02 »

cveta_d86, работата ми е в сферата на онлайн плащанията.  smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: декември 07, 2012, 11:34:39 »

menyanthe , кажи ни и каква е наградата good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 07, 2012, 12:53:41 »

Привет!
Не съм се включвала скоро, защото малко ми е станало едно такова апатично и обезверено sad ... не исках да ви развалям настроението
Езра, Good luck Чакаме те!
Нашият Никулден мина добре. Аз си хапнах от моя хек - все пак свекито специално заради мен го е купила и правила Girl_hide но от другите риби не опитах. Честно казано изключително много обичам морски нещица, но от всичко морско най-малко обичам риба huhhuh.gif Виж, калмарите и скаридите са друго нещо - очите ми стават на палачинки blush Потекоха ми лигите, само докато говоря за тях blum
И аз си пожелавам тоя петък да минава, че от вторник ми е петък и вече направо не се издържа angry star insane
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 07, 2012, 14:35:24 »

svekarva, ти нали знаеш?  girl_wink Ще се ходи някъде на екскурзийка (нещо като семинар) за 2-3 дена - не знам къде, ама ще се разбере.  girl_wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #126 -: декември 07, 2012, 14:57:57 »

На мен пък вчера от всички риби на масата, най-много ми харесаха раците  pleasantry Не знам аз ли нещо съм сбъркана, но черния хайвер ми се стори сууупер гаден  bad
Миналата година правих едни много вкусни коледни джинджифилово-канелено-медени-карамфилови сладки, но сега не мога да намеря рецептата  angry
Бихте ли споделили някоя  give_rose хем да изпробвам новата фурна  Girl_hide
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 07, 2012, 15:06:31 »

menyanthe, и аз съм пуснала по тази програма документи, да не би да излязоха вече резултатите?
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 07, 2012, 15:06:50 »

Аз пък днес почивам, та ми е още по-добре!
Да ви кажа за какво ви черпих преди - получила съм награда за иновации в работата (заедно с още няколко човека)!  danceg 

П.П. Някоя от вас да е пускала документи за Аз мога повече?

Браво и честито за наградата!  Bravo  give_rose
По програмата "Аз мога повече" аз подадох документи  и сега чакам да излязат резултатите. Ако те интересува нещо, питай, ще се опитам да ти отговоря.

Жозефин, за различните градове резултатите излизат по различно време. Моя приятелка от малък град даже вече е в очакване да започне обучение. Wink
За Бургас резултатите са излезли до номера 39хх. Аз ще проверявам отново след седмица, че съм 42хх.
« Последна редакция: декември 07, 2012, 15:10:37 от Росита » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 07, 2012, 15:08:29 »

Роси, май всички сме в очакване на тия резултати, не мен ми бяха казали след Нова Година? Казаха и че ще ми се обадят.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: декември 07, 2012, 15:11:46 »

menyanthe, зная, ама и другите да знаят. Нали после ще те караме да разказваш къде си ходила.
Тук една колежка твърди, че знае от миналата седмица и вече търси обучаваща фирма.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 07, 2012, 15:19:45 »

Роси, някъде съм си забутала листите, можеби са в другата чанта.....иначе ми казаха че ще ми звъннат на мобилния като излязат. Да не са ме метнали?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #132 -: декември 07, 2012, 15:20:37 »

На мен пък вчера от всички риби на масата, най-много ми харесаха раците  pleasantry Не знам аз ли нещо съм сбъркана, но черния хайвер ми се стори сууупер гаден  bad
Миналата година правих едни много вкусни коледни джинджифилово-канелено-медени-карамфилови сладки, но сега не мога да намеря рецептата  angry
Бихте ли споделили някоя  give_rose хем да изпробвам новата фурна  Girl_hide

Това е "моята"рецепта за коледни сладки. Приятно печене  и да снимаш резултата smile

http://www.rusankakulinaria.info/2011/12/blog-post_21.html
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 07, 2012, 15:21:20 »

Миналата година правих едни много вкусни коледни джинджифилово-канелено-медени-карамфилови сладки, но сега не мога да намеря рецептата  angry
Бихте ли споделили някоя  give_rose хем да изпробвам новата фурна  Girl_hide

Ами то рецептата е ясна - "джинджифилово-канелено-медени-карамфилови сладки" biggrin И аз мисля да правя коледни меденки за всички тази година

П.П. кивчо, тъкмо мислех да си открадна "твоята" рецепта, но ми излезе, че играя за айпад или нещо от сорта, даже не видях pardon Може ли да я постнеш тук blush give_rose
« Последна редакция: декември 07, 2012, 15:23:26 от m0onlight » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #134 -: декември 07, 2012, 15:26:18 »

Ами значи нямям вече рецепта за сладки, аз щото си пазех линка.......... Оф...  ми ще си мисля нова.... Кога ли ще мина на хартиени носители...

Аз паркирам "готварската книга" - лаптоп  в кухнята на масата, а се вихря на плота. Ама явноооо.... ще трябва да правя back up...
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines