Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:07:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Никулденска седмица 03 - 09.12.2012  (Прочетена 36885 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: декември 03, 2012, 08:23:16 »

Да ни е честита новата празнична седмица! Да ни се множат като люспи на шаран парите Wink, да ни са сладки всички вести, да са лесни изпитите на студентите и да ни е слънчево времето!


* kafe + kanela_n.jpg (27.57 KB, 400x263 - видяно 2436 пъти.)
« Последна редакция: декември 03, 2012, 08:35:42 от svekarva » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 03, 2012, 08:32:17 »

Добро утро give_rose
Свекърва, много хубаво начало на седмицата! Благодаря ти за новата тема smile
Като за понеделник доста лесно се събудих днес и имам добро усещане за предстоящата седмица!
Желая на всички да бъде спорна, късметлийска и празнично весела! Good luck
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 03, 2012, 08:52:34 »

добро утро и честита нова седмица, свекърва мерси за кафето, за темата и дано наистина седмицата бъде хубава


времето вчера бе супер лудо, голям дъжд се изля в града, аз му се насладих като бях с лаптопа в кухнята и слушах как вали на отворен прозорец  heart но вече застудява и зимата идва ...

днес имам само спорт, ама едва се събудих  smile планирам най-сетне да купя разните планирани подаръци, че не обичам в последния момент и като е лудница по магазините преди празниците

организацията ми никаква я няма  blum

пожелавам ви хубав и топъл ден  give_rose give_rose give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 03, 2012, 09:11:52 »

Добро утро и от мен сладурки....днеска ама изобщо не ми се ставаше за работа...голяма мързелана съм станала  blum

Свекърва мерси за новата тимечка, кафето и готините пожелания  give_rose

Езра мила ти пак си добре...аз изобщо не съм ориентирана на кой какво да купувам...ама ще го измъдря  tease

Иве пожелавам ти наистина една успешна седмица  give_rose

Това е за сега от мен...пожелавам ви един удпешен и топъл ден  yahoo dance hiphip Sunshine Flower
« Последна редакция: декември 03, 2012, 09:33:43 от cveta_d86 » Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 03, 2012, 09:29:59 »

Добро утро и от мен! Аз се включвам за първи път от мноооого време в седмична тема - ще ме приемете ли  give_rose

Свекърва, благодаря ти за темата,мила!
Езра - толкова романтично го описа това с дъжда,че се размечтах! smile
Иве, успешна седмица и от мен!
Цвете, хайде - слънчев и успешен ден ти пожелавам!
Аз пък да ви кажа, сутринта заведох дечко на градина и ми беше едно тъжно, чак се чудех дали да не го оставя да го нагушкам и днес...Ама като знам,че му е хубаво да си играе с децата, сърце не ми даде да го лиша от неговата среда, и без това е студено и мокро и сигурно щяхме да сме повече в къщи.
Напазарувах, и сега съм си направила една здравословна закуска с варено жито, малко горски плодове, малко кисело мляко и овесени ядки. Супер вкусно стана  blum
И чакам после една приятелка да дойде в нас, ще гледаме коледни филми и ще ме учи да готвя къри!
Това е за сега от мен - целувки и усмивки!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 03, 2012, 10:38:52 »

Здравейте!
Ех, че хубави пожелания сте отправили всички, имаме си и страхотно кафе и чудна зимна приказка! heart Дано наистина седмицата е толкова хубава и успешна! Иска ми се тази и другата седмица да са такива, че най-после да мога да си отдъхна малко и да се успокоя.
Как прекарахте уикенда? Ние обикаляхме магазините да се ориентираме в обстановката, после малко предпразнична шопинг терапия(като застудее навън и всички ставаме мол-ци blum) и после на топло вкъщи в прегръдките на любимия - обичам да слушам как вали, но само ако съм на топло вкъщи heart
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: декември 03, 2012, 10:40:19 »

Здравейте и от мен smile Много се извинявам, че така нахълтвам в темичката ви. Простете ми. Желая слънчев и усмихнат ден на всички пълен с положителни емоции!
 Имам нужда от помощ и вие ми останахте последната надежда, сега съм зимен семестър последна година в университета, освободих се от всички изпити, но ми останаха две курсови работи и от две седмици сме с нова програма за предаване на работите чрез интернет, казва се Турнитин(програма за плагиатство), та в този ред на мисли, не можем да копираме дори едно изречение от нета. Моля ви ако някой има някакви материали за "Електронното правителство на България" и нещо по Международни икономически отношения, ако има желание да ми помогне. Ще съм много, много благодарна. Още веднъж се извинявам  give_rose give_rose give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 03, 2012, 10:53:03 »

Свекърва, страхотна темичка и супер пожелания.
Ивелка, Муунче, стискам палци вашата седмица, и седмицата на всички да е прекрасна.
Езра, ти си щастливка, че си толкова организирана. Винаги избирам подаръците или на 23 или на 24 декември. Тази година предполагам ще е същото.  blush За сметка на това съм Снежанка за пример и съм готова с подаръка на моето плодче и ще го пращам утре.
Цвети, днес и аз едва отлепих от леглото. За съжаление тази седмица имам хиляда задачи. pardon
Beb4eto_na_me4o  после да споделиш в готварската темичка как се прави къри, че и на мен ми е интересно  give_rose
Аз вече съм под пара, нервна и с постоянно натрапчиво чувство, че нищо не върви. Предполагам е нормално. Сега ме чака лудо, основно чистене на апартамента, че в сряда идват първите ми гости и искам всичко да е идеално. Ще ви чета редовно  Wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 03, 2012, 11:47:18 »

Еххх Муунче миличка как се размечтах...ама аз си мечтая за ето това и любимият човек..малко е клише ама все пак  give_rose

Инловчееее нормално е миличка..ние търпеливо ще чакаме да се включваш когато можеш  give_rose

Бебчо на мечо и на теб много усмивки иии успех с кърито  blum Girl_hide

Перличка за съжаление аз не мога да помогна...данаа успееш да намериш това, което търсиш  give_rose


* kamini1.JPG (72.08 KB, 835x700 - видяно 233 пъти.)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #9 -: декември 03, 2012, 14:09:11 »

Честита нова седмичка и от мен give_rose Никулденската седмица е моята...или по-точно на мъжа ми, но вече и моята blum
svekurva страхотни пожелания Bravo
И ние вчера се разходихме в мол-а, но нищо не ми хвана кой знае колко окото blush Харесах му един пуловер, той пък не го хареса. Иначе в Кенвело пак са пуснали големи намаления, а от там имам един пуловер от миналата година, който ужасно много топли blum Чак се замислих дали да не си взема пак...ама те пък същия модел pardon
Търсихме конструктор на малкия, ама какъвто искаме няма sad И продължаваме с търсенето...
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 03, 2012, 14:55:08 »

само минавам да пожелая на всички една незабравима седмичка изпълнена с много коледно настроение....ние в събота украсихме в къщи навсякъде и вече ни е Коледно smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 03, 2012, 15:03:17 »

Джосефинче, честито! Много се радвам за теб  heart и бебчо! Темата постепенно се пълни с бебчета  smile
аз днес съм нещо крива, не знам защо но нервнича за дребни неща и милото ходи на пръсти покрай мен  pardon първо се разхождахме (по скоро по задачки по магазините), търсех подаръците които набелязах, взех си и материали за картички, а той си купува разни „мъжки„ неща, ядосах се на гадния вятър дет силно духаше, после като се прибрах не можах да си намеря едното мастило (аз като си наумя трябва да стане на минутата) за картичките, щот съм мн прибрана , разбираш ли  pardon изобщо... и той вика„абе на мен ли се сърдиш нещо , че така мълчиш сърдито“, после ми се размаза малко печата , защ. не изчаках достатъчно...
сега за капак трябва да уча , а той е пуснал музика...  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 03, 2012, 15:17:52 »

Езра, хайде усмихни се - навън е грейнало слънце и вече не духа Sunshine
Може би ще се разведриш ето тук: http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34009.0.html Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 03, 2012, 15:40:13 »

мерси мерси smile

Момичета, искам помощ...търся си 4 човека от Бургас на които да направим безплатна демонстрация на Рейнбоу, за да може ние да си вземем подаръка. Моля ви помагайте, не е нужно да се купува, просто да изслушате демонстрацията smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: декември 03, 2012, 15:46:08 »

В София завалял сняяяяг! Ха, пак ги изненадА!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines