Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 20:17:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ  (Прочетена 202950 пъти)
 
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: октомври 09, 2007, 11:20:06 »

И аз съм чувала само хубави неща за него...дали и аз да не го пробвам...? Girl_sing
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: октомври 09, 2007, 11:26:08 »

Аз не си падам по-толкова миризливи парфюми, но сезарибих от едно тестерче, което уж бях отворила и използвала , ато така и не се отмириса..при това доста дълго време.И понеже си го бях сложила на б'рото и тука по- цял ден като си цъкам и то мирише ли миришеееее и аз си викам "Абе що не си го купя това парфюмче"....и сега намраво си ходя с него навсякъде...мноооог ми допадна
п.с.тея от Givanshy..търябва за реклама да ми плащат.... laugh laugh laugh...аз тук каква зарибявка ударих, но наистина парфюма е божественярски, както казваше една приятелка.... danceg
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: октомври 09, 2007, 11:52:03 »

АЗ май си нямам любим парфюм =]Всеки път когато ми свърши и отида до магазина от където си вземам продавачката ми изкарва десетина от най-новите и аз все различен си харесвам :girl_wink:случвало се е да повторя с един и същ 3 пъти той беше на ЛАКОСТА
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 09, 2007, 15:12:55 »

Боже ! Чак сега влизам в тази темичка и виждам че , Baby , е имала проблеми с регистрацията в Strawberrynet. Babz, ако не е вече късно : като влезеш в страницата отстрани можеш да си избереш държавата, но това не е толкова важно. След като избереш продукт и го прибавиш в "количката", кликваш check out  след това си въвеждаш email-a. След което ще се отвори прозорец, където трябва да си въведеш данните и так се регистрираш. Съжалявам ,че чак сега виждам ,че си имала проблеми с регистрацията.
Иначе аз от там предимно си купувам парфюми, е скоро си взех Bright Christal, от Free Shop, имаше и подарък към него - Body lotion .
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #199 -: октомври 09, 2007, 23:02:42 »

Любителки на немиризливите парфюми - препоръчайте ми някой лекичък парфюм. Аз много обичам парфюми и използвах всеки ден допреди 7-8 месеца. Изведнъж много започнаха да ми дразнят носа - даже си помислих, че съм алергична към парфюми, обаче алерголог ми прави тестове и опроверга опасенията за алергия. Сега ми се иска да пробвам пак нещо лекичко - някоя свежа миризма. Ако имате нещо любимо, чакам идеи.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: октомври 09, 2007, 23:24:10 »

Всички парфюми от серията  Happy на Clinique са много леки и ненатоварващи, дълго време ги ползвах,много приятни аромати има и на Tommy Hilfiger, сещам се и за един по старичък Donna на Sergio Taccini...много добро също. Момичетата от форума казват, че Femme на Boss също си заслужава... pardon
Ако се сетя още нещо, ще пиша пак... give_rose
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: октомври 10, 2007, 00:02:05 »

за мен лекичък и приятен парфюм е pleasures на Estee Lauder  heart

Има доста разновидности на pleasures, но аз предпочитам оригиналния - розова кутия, бяло шишенце..
Последния път, когато си купувах парфюм ми дадоха няколко тестерчета на Bright Crystal by Versace..

Допадна ми, но когато отидох няколко месеца по-късно да си го купя, шока беше голям - тестера и парфюма миришеха различно (а са от един магазин) и аз не си го купих ....  angry
И двата парфюма са леки и приятни за мен....
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 10, 2007, 07:47:29 »

Диди , Miracle на Lancome е с много свеж и нежен аромат.
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: октомври 10, 2007, 08:44:25 »

И аз по принцип си падам по леките аромати, но и аз често ги сменям, защото като си купя стотица и ми писва, а по принцип най-любимия ми, който никога не ми омръзва е Premier Jour на Nina Ricci, препоръчвам го на didibaby  good smile
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #204 -: октомври 10, 2007, 09:58:02 »

ето и от мен няколко предложения:


Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 10, 2007, 09:59:03 »

за мен лекичък и приятен парфюм е pleasures на Estee Lauder  heart

Има доста разновидности на pleasures, но аз предпочитам оригиналния - розова кутия, бяло шишенце..
Последния път, когато си купувах парфюм ми дадоха няколко тестерчета на Bright Crystal by Versace..

Допадна ми, но когато отидох няколко месеца по-късно да си го купя, шока беше голям - тестера и парфюма миришеха различно (а са от един магазин) и аз не си го купих ....  angry
И двата парфюма са леки и приятни за мен....

милика все едно аз съм го казала!и на мен този парфюм никога не ми омръзва и винаги дори е в чантата ми,а в момента имам и тестер на Версаче,но е от Париж и жалко,че тук няма да намеря оригинала сигурно,защото и той ми допадна!
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 16, 2007, 23:32:44 »

HUGO BOSS- FEMME
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: октомври 17, 2007, 09:12:37 »

Miri, сладур, сега влизам и аз тука и съм забравила даже,ч е съм те питала, ама ако ми е било спещно е трябвало на лични да те питам, но със сигурност ще дойкде и това време!!! Wink

pleasure, и аз страшно се влюбих в новия  Ange ou Demon на Givanchy, и точно се бах засилила да си го взимам и в едно списание намирам тестер- е, до там бях...аз много го харесах, но явно на моята кожа мирише различно, а когато Емил ми каза, че и мириша  на баба, нали се сещате, че се изтрелаях в банята за няма и една секунда! laugh И сега този тестер седи в шкафчето в банята от тогава и всеки път като отворя ми мирише страхотно...но май само на мен Wink blum laugh
 Колкото до Bright Crystal - Versace, аз съм много доволна, много издръжлив и нежен аромат, когато си го купих даже имаше подарък към него- душ-гел и лосион за тяло, още има и от трите, а съм го взела март месец, но аз понеже ползвам няколко едновременно и ги ползвам много дълго парфюмите!:)
А на сватбата, реших да съм с нещо различно и дадох на кумата един мой парфюм- Vesrace-Cristal Noir, а тя ми даде Chanel Allure Sensuelle-лелелеее-много ми хареса и май това ще ми е следващия парфюм! girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #208 -: октомври 18, 2007, 14:17:22 »

Последната ми любов е Armani Code for Women. Има малко по тежичък аромат, но не е сладникав. При мен влечението към определен аромат се влияе много от времето - колкото по-студено става, толкова по-тежки аромати ми харесват и обратното - цяло лято изкарах с Bvlgari - Au The Blanc
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: октомври 18, 2007, 15:12:52 »

Момичета минала седмица бях на сватба и булката беше с парфюмюм на Nina Ricci..Аромата е прекрасен и смятам , че е много подходящ за булка smile


* RICCI_nina-178x233.jpg (8.88 KB, 178x233 - видяно 2965 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines