Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 17:15:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ  (Прочетена 202942 пъти)
 
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: март 01, 2008, 15:32:49 »

Аз от една година ползавм Hypnose на Lancome и смятам с него да съм на сватбата!А относно тестерите, по евтини са защото нямат опаковка и капачка, но моя съвет е да не си поръчваш тестер от он-лайн магазин, аз поне досега не съм улучвала нещо оригинално/то и в някои магазини е така/!

Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #241 -: март 01, 2008, 20:46:10 »

Сериозно? И аз имах такива подозрения, но не очаквах това предупреждение в самото начало. Все пак пазарувайки по интернет, след това имаш право да върнеш стоката, ако не си доволен... особено, ако е менте, а си платил 100 кинта за нея. Или не е точно така? ю beating И значи препоръчвате да парфюмите да се купуват от истински магазин? Въпреки много по-ниската цена (но съществуващия риск) онлайн?
Сори, че разпитвам така настървено, но наистина не съм пазарувала по нета такива неща, пък е добре човек да си знае. good
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: март 01, 2008, 21:13:14 »

Не знам миличка, не искам да те подвеждам, пазарувала съм от 2 магазина, но наистина не съм доволна!Имам приятелка, която казва пък , че е доволна!Не искам да те подвеждам, но не е ли по -лошо при опит да спестиш 30 лв./например/, да загубиш 60 лв. за менте?Иначе за онлайн пазаруването , по - принцип съм доволна от почти всичко друго, което съм си поръчвала, но не и от парфюмите!Нека и другите момичета да споделят good
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 03, 2008, 01:05:12 »

Аз също не бих си купила от он лайн магазин...други неща-да, но парфюм или някаква козметика  NO

На мен любимия ми е Chance на Chanel, а от по-тежките - Amor Amor на Cacharel.   
Отскоро имам и един много свеж - Absolutely Givenchy, но понеже е лимитирана версия, се добрах само до 7 мл шишенце  pardon

На сватбата ще бъда най-вероятно с 5th Avenue на Elizabeth Arden, който много много не харесвам, но понеже приятелят ми го обожава и ми го купи и само заради него си го слагам, дори и с лосиона се мажа  Girl_sing  какво да се прави... smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: март 04, 2008, 11:38:08 »

Аз съм си купувала от он-лайн магазин, но парфюм, който вече съм ползвала. Не беше тестер, но съм доволна от качеството  pardon
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #245 -: март 04, 2008, 11:44:32 »

Бланк на Дюпон - любимият ми!
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 13, 2008, 13:27:18 »

Не знам дали може тук, но искам да ми дадете съвет за траен парфюм с аромат на момина сълза или жасмин, да е нещо свежо give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 13, 2008, 13:32:06 »

Бланк на Дюпон - любимият ми!


Май сме определено на едно мнение!!!! ОБОЖАВАМ ГО!!!  yahoo Страхотно нежен, траен, женствен и подходящ за всякакъв случай. И аз мисля да съм с него на сватбата.
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 13, 2008, 13:48:00 »

Не знам дали може тук, но искам да ми дадете съвет за траен парфюм с аромат на момина сълза или жасмин, да е нещо свежо give_rose

еми аз съм ползвала един, който е с аромат на люляк, но има и на други цветя и като цена си заслужават - не са повече от 30лв. дано съм ти помогнала -
http://www.yves-rocher.de/control/product/~category_id=3150/~product_id=28945/~hbxSrc=_CrossSell

А ето на мен какъв парфюм ми подари милото за 8-ми март - направо миризмата е невероятна - и той е много свеж и е с нотка на екзотични цветя  girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #249 -: март 13, 2008, 22:27:32 »

А ето на мен какъв парфюм ми подари милото за 8-ми март - направо миризмата е невероятна - и той е много свеж и е с нотка на екзотични цветя  girl_in_love girl_in_love girl_in_love

Сабина,сестра ми ползва тази ескада,само че розовата,страхотни са!
Аз пък от години ползвам Jill Sander- зимата мъжките,лятото дамските,че са по леки! Пристрастена съм към тези аромати  crazy
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 23, 2008, 16:29:53 »

Аз си купих преди една седмица новия парфюм  S на ESKADA, много ми харесва. Иначе имам и OMNIA Cristaline на BULGARI и Aqua Allegoria Pamplelune на Guerlain. Омниата е мноооого нежен и вероятно ще съм с него на сватбата, докато Аква Алегорията е с аромат на цитруси и е много свежа за лятото. Иначе видях по-нагоре, че е обсъждан J`adore - беше ми любим парфюм много дълго време...прекалено дълго и накрая така ми писна миризмата му, че сега като го помириша и ми се повдига. А докато бях бременна пък намразих друг мой любим парфюм, който се наложи после да подаря, а беше 100 мл. - Miss Dior Cherry на C.Dior. Тогава 8 месеца не слагах никакъв парфюм, защото ми ставаше лошо  bad
Активен
kalnamalina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: март 23, 2008, 17:09:46 »

Олеее Сабина това е невороятен парфюм,аз го ползвам от миналата година и много ми харесва!
Но за сватбата съм избрала-Valentino ,,Rock & Rose,, божествен аромат!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #252 -: март 27, 2008, 21:47:23 »

Аз ще съм със златистия Емпорио Армани - старо, но класическо.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: април 04, 2008, 11:34:06 »

Еххх, а аз така съм раздвоена  (сигурно е от зодията ми пфуууу) Hmmm имам много любими, но скоро си взех Silk Touch на Max Mara и е доста приятен  yahoo
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: април 29, 2008, 12:30:15 »

момичета аз мисля да сам с този на  пако Paco Rabanne,тук в испания 80мл струва 67€.а в http://parfums-bg.com пи6е че 80мл струва 78лв-дали е вярно?


* paco_rabbane_ultraviolet_women-178x233.jpg (8.97 KB, 178x233 - видяно 5465 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines