Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 17:30:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАРФЮМЪТ  (Прочетена 200688 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юни 17, 2008, 22:11:53 »

Аз обмислям за единия от тези двата, но не мога да реша още. Vera Wang е страхотен, но като го пробвах, след няколко часа беше изветрял. Ще пробвам и Nina Ricci и може би ще купя по-трайния. Иначе имам няколко парфюма, които ползвам непрекъснато, но искам нещо ново за сватбата. Аз само ги купувам и след няколко месеца отиват при майка ми, защото ми омръзват и си намирам нова слабост.  crazy


* Perfumes.JPG (16.47 KB, 482x240 - видяно 230 пъти.)
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юни 17, 2008, 22:56:08 »

hristi и аз бях с the one  good прекрасен е!  girl_in_love взех си и другите неща към него - душ гела и лосиона и вече месец и две седмици все мириша на сватбения ни ден  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юни 18, 2008, 09:32:21 »

The one е страхотен, даже днес съм с него !! много е приятен и нежен !!!! зелената Нина ричи също е много приятен за една булка !!!! smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юни 18, 2008, 18:32:23 »

Аз ще съм с J'dore (въпреки че го искам от 100 години  не съм сигурна че се пише така), преди малко ми го подари сесрата на бъдещия ми съпруг  yahoo
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юни 19, 2008, 11:15:09 »

Аз съм се спряла на Eskada Iceland Kiss. Ползвах го преди време и много ми харесваше. Това е парфюма, които съм харесвала най-много и сега ще си го търся за сватбата.  Girl_hide
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 11, 2008, 19:41:52 »

аз си мислех да си взимам на "Naomi Campbell - Cat deluxe at Night" , а за мъжа ми "Aqua di Gio"(незнам дали така точно се пише), но след всички разходи се отказахме от 200 - 300 излишни лв. и си взехме на Avon:Signature - за него и Extraordinary - за мен.Поне сме ги пробвали и знаем че са трайни:)
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 13, 2008, 11:54:50 »

Здравейте,момичета!Аз заложих на напълно непознати аромати-и за мен и за него!Мисля,че парфюмът е хубаво да се използва за пръв път на сватбата,за да може да остане определеният аромат от сватбата.Но това е мое мнение-дано не засегна някой! give_rose
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 13, 2008, 22:04:18 »

съгласна съм с това, което си писала че ще свързваш аромата със сватбата си.но дори и да си ползвала парфюма преди сватбата и на сватбата си с него,след нея този аромат надали няма да ти навява хубавите спомени от сватбата:))))))
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #278 -: юли 17, 2008, 08:23:37 »

Привет и от мен  smile Аз си купих Dior Addict Shine - много лек и изискан аромат, първата версия ми идва тежичка, но ми подариха и The One и още не знам кой от двата да използвам за сватбата... crazy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 27, 2008, 13:22:15 »

Моят любим парфюм е Carolina Herrera 212 и мисля да си взема за сватбата от него!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 27, 2008, 18:53:44 »

Аз си купих един с ябълка и ванилия на Ив Роше. Знам, че не е кой знае какво като марка, но много ми хареса аромата и реших да зарежа снобарията и да си го купя.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 01, 2008, 16:05:50 »

Аз открай време си ползвам Very irresistible на Givenshy и смятам и на сватбата си да съм с него. Да не говорим, че и мъжа ми го обожава. Навремето докато бяхме още само познати една вечер ми беше станало хладно и той ми даде една негова блуза. На следващия ден му я върнах и той каза, че миришела на моя парфюм и не спря да въздиша колко неустоим е аромата му (явно името на парфюма си му подхожда напълно smile ) Оттогава пламна искрата, тръпката и до ден днешен си купувам този парфюм с усмивка като си спомня за старите времена  girl_wink
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 07, 2008, 16:29:52 »

Поръчала съм си два парфюма и другата седмица отивам да ги взема.
Escada S и BVLGARI pour femme , но с кой от двата ще съм на сватбата все още не мога да преценя smile И двата ми допадат  girl_wink
Активен
Daisy_Do
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #283 -: септември 04, 2008, 13:40:36 »

Мисля че парфюмът е мноооого важен,защо не опитате 'Lovely' на Sarah Jesseca Parker,аз мисля че е страхотен. Ashamed
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 04, 2008, 13:56:34 »

Аз най-вероятно ще ползвам COCO Mademoiselle на CHANEL...Имам и The One на D&G  и Addict на Dior, които са подходящи за случая , още се колебая...
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines