Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:41:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки - 4 част  (Прочетена 165806 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #225 -: май 11, 2015, 10:56:57 »

Милади, всъщност ако изобщо слагам часовник ще е точно такъв - гривна smile Иначе да, с дантела е и не мисля да се претрупвам с други бижута, освен с обеци, а часовникът единствено за да си следя графика го считам за необходимост smile Перлите са много красиви, аз бях с нещо подобно на абсолвентския ми бал smile
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 16, 2015, 17:28:30 »

Новата ми придобивка от днес- обици  danceg http://media.snimka.bg/s1/4668/035580881.jpg
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 16, 2015, 20:15:32 »

Честити да са ти, аз търсих подобни, но не намерих. Харесват ми  good
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #228 -: декември 17, 2015, 15:20:00 »

Момичета, появявам се малко да подбутна темата, а и да се похваля. blum
Сдобих се със страхотни обеци отговарящи напълно на моята синя сватба. yahoo
Сапфири, цирконии и сребро!


* 1-Jewelery.jpg (29.03 KB, 508x508 - видяно 825 пъти.)
« Последна редакция: декември 17, 2015, 15:57:13 от Blue_Sapphire » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #229 -: декември 17, 2015, 16:27:53 »

Браво, много са красиви и тематични  heart Аз обеци така и не си намерих каквито исках...накрая си ги направих по поръчка, така че си супер  Wink
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #230 -: януари 18, 2016, 12:52:35 »

Това колие с цветята е уникално. Аз не съм сигурна дали бих се престрашила да сложа такова нещо на сватбен ден, но като цяло бих се опитала да си направя такова.

Моето чудене е дали само обеци са достатъчни, тъй като роклята е с отворено деколте? Като цяло искам визията да бъде по-изчистена и си мисля само едни наистина красиви обеци.

Освен това гледам, че булките масово избират перли или някакви прозрачни камъни...циркони и тн. (те наистина са си много булчински). А на мен ми се ще нещо с цвят и естествени камъни (обеците с цирконите и сапфирите на Blue Sapphire примерно много ми харесват като модел...само че аз съм малко маниак на тема естествени камъни и по-скоро бих се спряла на естествен лапис, иолит или нещо такова вместо синтетични сапфири...но моделът е много хубав).

А ми се иска и да е символично. Всеки камък нали си има значение. Към момента съм си харесала тези, но се притеснявам да не са малко ту мъч - 16гр. обеци си е бая нещо:

http://tezzor.com/p/масивни-сребърни-обеци-с-опушен-кварц/

или тези, но не знам дали не са твърде екзотични и големи за сватба:
http://tezzor.com/p/големи-сребърни-обеци-с-лимонов-кварц/

илиии тези...но пък ми се ще да са по-шарени
http://tezzor.com/p/сребърни-обеци-с-фасетирани-аметисти/

и последно тези, които също много ми харесват...
http://tezzor.com/p/сребърни-обеци-цитрин-аметист-зелен/

Вие как мислите?

Иначе цветовете ще са именно нежно лилаво, резеда и евентуално малко жълто. Имам супер много време до датата и затова се мотам и чудя. И просто знам, че някои ще се продадат и ще ме е яд...и ще реша, че точно тях съм искала. biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #231 -: януари 18, 2016, 13:36:17 »

Аз съм за последните  good Според мен ако са ти достатъчно открояващи се обеците (а тези, които си показала са) са напълно достатъчни като бижу и може да пропуснеш всичко останало smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 18, 2016, 13:58:07 »

Обичам обемни обеци, но нито едни от тези не ми допадат.. Може би последните биха били най-подхдящи  предвид цветовете на сватбата.

Аз също смятам, че при толкова големи обеци, не са необходими други бижута. Аз също бях така, няма нито колие, нито гривна  smile
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #233 -: януари 18, 2016, 14:43:20 »

Аз съм за последните  good Според мен ако са ти достатъчно открояващи се обеците (а тези, които си показала са) са напълно достатъчни като бижу и може да пропуснеш всичко останало smile

Радвам се, че и други хора смятат, че само обеци са достатъчни дори и при отворено деколте. Най-често по сватби съм виждала булките с много бижута. Иначе и аз към последните клоня, въпреки че и първите са сериозен претендент. Най-вече може би последните после бих си ги носила много редовно, докато първите и вторите са доста официални.

Обичам обемни обеци, но нито едни от тези не ми допадат.. Може би последните биха били най-подхдящи  предвид цветовете на сватбата.
 
Аз също смятам, че при толкова големи обеци, не са необходими други бижута. Аз също бях така, няма нито колие, нито гривна  smile

Е, то е въпрос може би на личен вкус. Аз обичам такива модели. А и честно казано сигурно има нещо емоционално, защото от тук съм си купувала доста неща и винаги с много приятна емоция...просто някак си на живо като дойдат са много красиви и все ги свързвам с нещо хубаво. И все си търся повод да си купя още. biggrin Иначе пък онлайн пазаруването малко ме стресира, особено за важен повод.

А твоите обеци какви бяха?   blush  От любопитство подпитвам... biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 18, 2016, 14:56:34 »



Нямам друга снимка в момента.. Не се вижда особено ясно  pardon
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #235 -: януари 18, 2016, 16:51:50 »

Мерси. smile Въпреки че не са мой стил, ги намирам за красиви и сигурно са стояли много елегантно на булка. smile Предполагам, че на човек му остават после такива детайли от сватбата като предмети, които носят много хубави спомени и емоции.
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: февруари 23, 2016, 17:28:54 »

Аз не знам как бих могла да избера бижута без да съм ги "мерила" заедно с роклята и прическата smile
Някак си не мога да си представя в главата крайния резултат ...
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #237 -: юни 14, 2016, 14:21:58 »

Аз не знам как бих могла да избера бижута без да съм ги "мерила" заедно с роклята и прическата smile
Някак си не мога да си представя в главата крайния резултат ...


Ами, да ти кажа...на мен по магазините ми беше по трудно. Там съвсем няма как да съм с роклята и прическата. А пък от Интернет ги поръчваш, имаш 10-ина дена да се гледаш с тях...и ако размислиш можеш да ги върнеш. Аз все пак тези, които си поръчах (тези с аметиста от горния ми пост) си се влюбих в тях (само дето не се сдържах и вече си ги подносих blush )...та ако случайно още нещо си харесам може и други да си взема. smile
Активен
Blue_Sapphire
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #238 -: юни 14, 2016, 15:20:11 »

Brie, защо ще търсиш нещо друго. Така ще си имаш и нещо старо във аутфита.   Wink Wink Wink
Активен
Brie
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #239 -: юни 14, 2016, 17:54:46 »

Brie, защо ще търсиш нещо друго. Така ще си имаш и нещо старо във аутфита.   Wink Wink Wink

Хехе, така си, права си. biggrin Не се бях замисляла. smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines