Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:08:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преддекемврийска седмичка 26.11 - 02.12.2012  (Прочетена 29749 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #120 -: декември 01, 2012, 09:48:14 »

Oooo много е мило... аз съм се разготвила.... обаче съм си загубила рецептата за ябълковия крамбъл и сега влизам тук да си я намеря, бях ви я споделяла...
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #121 -: декември 01, 2012, 11:06:10 »

bubi_baby, да ти е жив и здрав именика! Много да се слушате и обичате!  give_rose


Много благодаря!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #122 -: декември 01, 2012, 11:53:21 »

То било коблер.... на крамбъл... намерих си го smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 02, 2012, 11:15:51 »

Добро утро!

свекърва, мерси за хубавото кафе с котето  heart днес се наспах хубаво и съм радостна от факта, че работната ми `седмица` свърши и после чак в петък съм пак на работа. Сега трябва се боря с `вероятности` по математика... но първо изпивам хубава чаша кафе  smile smile желая ви хубав и цветен ден  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 02, 2012, 15:02:55 »

Добра неделя на всички !
Моят комп изгърмя и оттам всичко в хардиска се оказа аут. Сега ви пиша от комп назаем, да видим кога ще съберем пари за хубав нов, че повече няма да ползвам стари боклуци, аман. bad
Много сериозни теми сте обсъждали - направо се поразмислих.
За негативните новини- отдавна не гледам новини и не чета такива. Само модни или звездни
клюки и то предимно по чужди сайтове. Гледам да си пазя психиката, че без това съм си нервна и се възмущавам от най - малката несправедливост по природа.
За книжките за самосбъдващо се пророчество , както аз им викам на професионално изкривен език- нужни са , определено навремето Тайната промени част от негативизма  ми. Но се иска и лично желание , както и неподдаване и селектиране на това което се продава pleasantry като знания по темата  в книжки. Аз лично като книжар смятам че не бива да се подценява никоя книга- дори в най- глупавата понякога съм намирала нещо изкл ценно като изречение, което е преобръщало дадена моя представа...
За циганите- смятам че е истина това което казахте за очите им- това са хора от друга раса pleasantry, да го наречем. Мисля  че дори в добра среда и социализиране, тези хора си остават с друг джинс, както казваше баба ми. Но определено са по- контролируеми в други страни, което значи че тук подходът наистина е целенасочено  небрежен към тях, с цел политизирането на невежеството им . beating
И аз като Муун не искам да бягам, искам да се боря и не мисля че борбата тр непременно да е свързана с агресия или негативизъм, както доста наши съграждани правят. Светът върви напред и съм с позитивното мнение че ще се променят нещата и тук, макар и по -бавно. Всяко зло или добро се дава с определена цел.
За аптекарките- аз съм изкривена, защото сама чета всичко и лекувам три фамилии с помощта на личен лекар, народната медицина на Димков и моят личен опит *уви. Така че никога не бих се доверила, поне не в БГ, някой да ми напише нещо и аз да не го проверя сама за втори път. В тази държава си всичколог, налага ни се.
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 02, 2012, 15:32:47 »

Привет, дами!  give_rose
Аз както винаги съм на работа, едно ми е заспало и мързеливо, ама то така е в неделите.

Еми, има начини за спасяване на информация от повредени хардове, но е скъпа услуга. Все пак е оправдано, ако има доста ценна информация за спасяване. Дано не ви се случва повече такова нещо.

За позитивната нагласа да кажа, че съм забелязала когато излизам навън, ако съм в кисело настроение, целия ми ден е такъв, обаче ако изляза във весело настроение, то през целия ден ми се случват готини неща.  smile

За ромите - има роми и роми. Но е факт че повечето са пълни паразити и ще спра дотук, щото ще ми замине на кино положителното настроение.

Сега отивам да си пусна едно кафенце, че нещо взе да ми се доспива, а къде е още 22.30...
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines