Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 18:44:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преддекемврийска седмичка 26.11 - 02.12.2012  (Прочетена 30305 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 27, 2012, 09:32:39 »

Josephine ти от кой град си smile Със сигурност го има някъде, но не съм го срещала smile

От Бургас съм, ама не мога да разбера за кое говориш че го имало някъде? Оф днес май нещо не съм в час.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #31 -: ноември 27, 2012, 09:35:46 »

За склад за играчки във Варна говоря biggrin Не в Бургас...както и да е, питах във връзка с лекаря. Не знам защо, но имах чувство, че си от София smile ...то и аз да бях нямаше да изтрая до 20-ти biggrin
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 27, 2012, 09:43:08 »

ох малко се обърках, предполагам склада за играчки не е бил за мен smile

не съм от София, само живях там около 7 години, но иначе съм си от Бургас и в момента съм си тук. Да и аз не мисля да издържам, затова час по рано и това е...към 10-15ти макс....дори 10ти ми е по на сърце smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #33 -: ноември 27, 2012, 09:47:55 »

Да, склада не беше smile
Попитах, защото както казах мислех, че си от там и ако решиш да ходиш при втори имам изпитан, но след като си в Бургас отпада smile
Оф, аз за тези лекари имам голям късмет...да не казвам голяма дума. Иначе изпитвам такъв страх от всичко бяло, че не е истина angry А ако ви кажа как съм си ги избирала ще паднете от смях biggrin Но късмет...все съм случвала...може би защото толкова ме е страх blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 27, 2012, 09:49:24 »

Аз нямам страх от лекари толкова, единствено от зъболекари smile Но пък рядко попадам на лекар, аз съм обратното на теб smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: ноември 27, 2012, 09:55:17 »

Добро мъгливо утро! Тук е непрогледно на 2 м., сигурно защото сме близко до Марица.
casky , няма начин да не намериш син Батман  Wink. Ами заслужава си детето два подаръка, нека се радва.
_Ezra_ , играчки съм виждала, но дрешки - не. Иди в темата за покупки за бебето и детето, там няма как да не ти помогнат. Сноуи са фенове на Ледената епоха, но тя няма време да пише....
Ползотворен ден на всички!
Josephine , всичко ти е нормално, не се притеснявай. Аз хич и не исках да ходя на преглед в твоето положение, все гледах да е в последния възможен момент. Едно време ходехме задължително 20 дни след датата на последния мензис и после чааааак при влизане в 3-тия. Едва с второто имах ехограф в 4-тия и по наложителни причини /съмнение за близнаци/ в 8-мия видеозон. Само ни мереха и теглеха и сякаш бахме по- спокойни. Сега има толкова информация, че човек може да се шашне направо.
casky , аз също изпитвам ужас от доктори.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 27, 2012, 10:10:49 »

За доктори нямам страх, но пък предпочитам жени да ме преглеждат.
За зъболекари, обаче, страхът е голям - но съм си намерила страхотна и много внимателна и търпелива зъболекарка и съм много доволна от нея.

А за Коледното настроение - някак си още не ме е обзело... Имам чувството, че е мноооого далече.  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 27, 2012, 10:22:30 »

Юхууу! Привет сладуркииии Girl_hide
Свекърва, тук пече слънце от сутринта, но вчера и ние имахме такава мъгла, че на 3 метра нищо не се виждаше look
Днес сте тооолкова бъбриви и в добро настроение, че ви чета и се усмихвам, та чак и на мен ми дойде настроението Sunshine На мен ... честно казано не знам дали ми е коледно ... всеки ден местя датата на календара и поглеждам почивните дни през декември, усмихвам се, но после веднага се връщам към терзанията, които ни терзаят мозъците на мен и мъжа ми от едно известно време насам ... Много обичаме като влезем в някой магазин (или като баласим по мол-овете blum) да гледаме коледните украси и тогава ни става толкова мило и празнично(искам си коледните емотикони, че и другите липсващи help) Решили сме тази събота да украсяваме елхата! heart
Цветенце, като дойде време за дипломната, казвай, ще помагаме с каквото можем strong Wink
Росиии, докато те четох ми стана толкова смешно и то само защото си се представих на твое място - аз съм голяма блейка и все се спъвам и тропвам в дупки Xixixi Иначе сериозно - продължавай да се мажеш, дано мине по-скоро, пращам ти прегръдки yea
Мила ми Езра, когато чета постовете ти, поглеждам към аватара и надписа под него "на топло у дома" ... и ми става тоолкова топло и уютно и на мен! Размечтавам се, че сме си вкъщи с мъжа ми на топличко и сме се сгушили heart А ти врътни едно контролно - колко му е! Wink И после бъдете молци, а не бого-молци blum
Днес съм изпаднала в някакви лирични отклонения (или други отклонения insane), но ми хрумна да ви питам - с каква емотикона свързвате всяка една от нас? Аз например винаги свързвам свекърва с "Wink" и мисля, че много й отива, а Цветенцето с "tease" , чувствената Езра с "heart" , Еми с "LAUGHTER" Вие какво ще кажете?
Целувки и прегръдки на всички споменати и неспоменати kiss2 yea
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 27, 2012, 10:24:18 »

хахахах, това с емотиконите е много забавно Муунче...Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 27, 2012, 10:41:48 »

Муннче, теб определено те свързвам с  yea
Добро утро на всички, чета ви винаги, но не ми остава много време...Пожелавам прекрасен ден на всички  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 27, 2012, 12:12:02 »

Муунче мила съгласна съм с емоиконките...само да спомена, че на живо не се плезя чак толкова biggrin  1tongue

А за мен ти си тази емоиконка  Sunshine

Josephine дано наистина намериш добър лекар..можеби в мамата ще могат да ти дадат изпитани доктори  give_rose

Та като заговорихме за доктори мен ме е страх от всичките видове...или по скоро не страх ами притеснение какво ще кажат сега...иначе после като мина прегледа и се чуствам добре..а по отношение на зъболекарите много ги мразя, но пък скорпионската ми злоба седи, трае си и търпи и така  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 27, 2012, 12:25:49 »

Аз да се похваля с три отлични оценки до тук  yahoo
хехе, муунче харесва ми избора ти, наистина съм заблеяна, завеяна, разсеяна и влюбена  blum да ми се чуди човек, хем вече 8 год сме заедно с милото  smile smile

хубав следобед, тук е пекнало едно чудно слънце

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #42 -: ноември 27, 2012, 14:19:10 »

От Бургас съм, ама не мога да разбера за кое говориш че го имало някъде? Оф днес май нещо не съм в час.
Май и аз не съм в час днес biggrin
Говорех, че със сигурност си писала някъде от кой град си biggrin Хахаха

А за лекари аз не изпитвам страх от личния, защото там сме абонирани biggrin Не за мен, а за малкия...така че сме на приятелски начела. Гинеколога ми, при който ходех на консултации едно време беше невероятен, имах му изключително доверие и бях убедена, че ще ми направи перфектно секцио (така раждах заради тесен таз), но пък само докато ми пипнеше корема и подскачах angry Даже той викаше, че и да не съм била за секцио изобщо не ме виждал как ще раждам естествено... Но пък все случвам на такива, аз обичам да ми се обяснява какво ще правят, защото хабер си нямам от тия неща и така по не ме е страх...като знам какво ме чака biggrin Но пък и изключително избягвам срещата с тях blush И със зъболекари съм така...важно е да говорят biggrin И все случвам на такива внимателни, които сладко ми обясняват за какво иде реч...а пък и научавам туй онуй  blum
« Последна редакция: ноември 27, 2012, 14:31:30 от casky » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 27, 2012, 14:52:05 »

Май и аз не съм в час днес biggrin
Говорех, че със сигурност си писала някъде от кой град си biggrin Хахаха

хахаххах е разбрахме се вече smile ахаххаха направо ще ме умориш от смях днес smile Bravo Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: ноември 27, 2012, 15:00:37 »

Мен още от детството ме е страх от доктори. Някъде към годинка и половина са ми правили пластична операция от изгаряне на ръка, после 2 пъти съм карала скарлатина и по 40 дни са ми били пеницилин. Аз не се спомням, но е имало интересни моменти с моите страхове. crazy. Когато за първи път ме завели на градска баня, съм била към 3 годинки. Майка ми се съблекла, почнала и мен да подготвя. В този момент обаче се показала баняджийката, дето проверява билети и тръгнала към нас. Баните бяха към отдел Хигиена и съответно работното им облекло беше бели престилки. Моя милост търтила да бяга, зер, може да носи някаква инжекция. Майка ми не можела да тръгне след мен съвсем гола и се завила с един попаднал и бял чаршаф. Пък аз хич не съм била глупава - намерила съм изхода и ...на улицата. Значи, тича полу- голо дете, след него майка, замотана с нещо бяло и най- накрая тича и крещи баняджийката.  yahoo. Сигурно са ме хванали, но си спомням, че до училище ме къпеха в корито. По- лоши обаче са преживяванията на баба ми. Малко след гонитбата, сме отишли на гости при баба ми в Хасково. Тя, без да подозира какви асоциации с бели престилки правя, ме взела при пазаруване в Халите. Там пък да вземат месарите да са със страшно облекло /бели манти/. Пак паднало голямо гонене из улиците, макар и само от баба ми. Сега кръвното ми скача на 150, ако ми го мерят в здравно заведение  blum
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines