Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:21:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преддекемврийска седмичка 26.11 - 02.12.2012  (Прочетена 29748 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 26, 2012, 17:18:46 »

Ох голям съм майтап, така заспах над лекциите, мн явно ми се насъбра, отпраших към 3 часа и сега се чудя къде съм  pardon pardon просто последните дни ставам все с петлите и вече нямах сили... А колежките ми звъняли като луди (добре че съм забравила да вкл. мелодийката ), щях да ходя за едни резултати, че съм близко до МУ , ама нещо не ми се мърда  pardon от топлото вкъщи. Сядам да чета пак  pardon smile дано не заспя  Bravo good Wink blum
Аз не съм мислила за подаръци, но чакам с нетърпение коледното настроение и красота да ме обгърне следващите седмици  Wink първата ни Нова година като семейство  Dance2 Утре след контролното ми сме планирали с милото да се моткаме из мола като молци  Girl_hide girl_wink може да си харесаме и някой филм за кино.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #16 -: ноември 26, 2012, 17:33:17 »

Аз пък ще се възползвам от темичката да се оплача sad Току що разбрах, че сина ми иска Батман за коледа GROAN Тъкмо бяхме избрали страшен конструктор...уж много искаше такова...и днес от нищото в градината записали Батман GROAN За рожденния ден 3 дена търсихме Спайдърмен, сега това, другия път сигурно ще е Жената-котка GROANGROANGROAN
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 26, 2012, 17:41:54 »

Хехе, Езра, много ме развесели с това заспиване над лекциите - най-сладко се спи, когато започнеш да четеш, нали? girl_wink Много ми е познато това blum Wink И ние с мъжа ми бяхме молци, но снощи Girl_hide Той се обзаведе с много хубави риза и панталон, но каза, че много се изморил, защото пробва 3-4 неща, докато се хареса Xixixi Аз пък съм много опасна, когато се засиля да пазарувам сама - 99% съм излязла от магазините с торби! Онзи ден така направих blush но пък съм много доволна, защото напоследък много трудно си харесвам нещо, а и повечето неща са ми големи! angry Какво по-хубаво за една жена от шопинг терапия! chee Ashamed
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 26, 2012, 17:45:08 »

bubi_baby супер снимки, много коледно...имам удоволствието да съм посещавала такъв коледен панаир, наистина е много хубаво, жалко, че тук в БГ правим само опити да постигнем такова нещо smile
Цвети, за съжаление при мен положението е малко деликатно, така че по-добре да си трая за да мога да взимам 2г. майчинство, на мен договора ми изтече преди месец, защото бях по заместваме и те ме преназначиха заради осигуровките, та за това сега си правят каквото си искат.
Josephine щом са ти казали, че към 20-ти ще е добре да отидеш на изследване, изчакай до тогава, сигурна съм , че ще ти е трудно, но ...Пък и да отидеш на УЗ , аз съм малко скептично настроена за по ранното "бъркане", защото само с вагинален УЗ могат да установят бременност толкова рано, аз изчаках до 7 или 8 г.с., за да отида да ми потвърдят.
_Ezra_ с това ти заспиване над лекциите ме върна към мойто заспиване над учебниците едно време, редовно заспивах над учебника по История, ама няма значение по кое време на деня е...и после редовно учех в трамвая  blum
casky Напълно те разбирам, моята племенница си променя всеки ден мнението какъв подарък иска, така че...днеска ще е батман утре ще е Макуин...жалкото е, че в градината са записали това .
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 26, 2012, 18:02:37 »

casky така са те малките човечета..с мнение и предпочитания...аз като малка исках само кукли барбита..а върха на сладоледа беше като ми подариха с чупещи се ръце и крака  Xixixi

Емчо ами тогава мила до тогава докато може стискай зъби и така  give_rose give_rose give_rose

Муунчеее сладко  Sunshine

Езра напълно те разбирам ...уфф като знам и мен какво ме чака...а именно писане на дипломна работа и сесия и ми стама зле още от сега  bad give_rose

Нещо ми се губи Иветооо  give_rose
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 26, 2012, 18:31:29 »

Привет, дами!

Аз почивам днес и за радост на домочадието съм се забила в кухнята и готвя ли, готвя... Ще си ги поглезя мъжовете, какво да ги правя, нали са мои хора.  heart
Преди час някъде излязох да взема хляб и кори за баница, че ще правя тиквеник и понеже съм забляна патица, не видях къде точно свършва тротоара (то всичко зарито с шума) и стъпих накриво, в резултат на което си навехнах глезена и сега куцукам. Ама имам един крем, който ползвам при спортни травми и се мажа с него, надявам се до утре да поотмине болката.

Няма да споменавам поименно всички, но да си знаете че ви мисля.  give_rose

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #21 -: ноември 26, 2012, 19:32:08 »

Аз съм в последно време много антипокупко настроена. Нищо, ама нищо не ми харесва. Като изключим неща за ядене, там няма къде да мърдам, не мога и лев да похарча. Вчера и ние се моткахме из МОЛ-а ама не като молци, ами като бого молци. Все едно сме някои тежкари, дето всичко си имат и гледат с пренебрежение простолюдието, тръгнало да пазарува.  Wink. И кафето не им харесах, направо и аз самата не се понасям.
casky, те едно друго се надъхват децата какво да искат. Подаръците им там ли остават, или ще си дойдат вкъщи? Преди години оставаха в градината и бяха все дребни неща. Поне сега си казва детето, след години ще се чудиш какво да му измисляш.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #22 -: ноември 26, 2012, 20:11:19 »

Вие толкова ли сте настроени коледно вече колкото аз?

Е, не знам какво ми става. Вчера спретнах коледната елха, накичих украсата. Днес се захванах с проучване на подаръчния обект. Така се бях запънала да не участвам, щото не знам дали ще се справя, а то е такова удоволствие.

svekarva, от време на време и аз съм като богомолец по моловете. Обикалям, обикалям и нищо.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #23 -: ноември 26, 2012, 20:18:17 »

emetoem наистина с всеки ден си менят желанията angry Той вече май пак се върна на конструктора, ама сега има проблем, че писмото е написано biggrin Опитва се да обяснява, че Батман бил син не черен и честно казано вече и аз се обърках crazy Каза, че ако е черен не го искал pleasantry
cveta_d86 той пък е на вълна супергерои sad Вече съм спец beating
svekarva и на мен първата ми мисъл беше, че друг си е поръчал такова и той подир него и веднага попитах Госпожата, но се оказа че бил единствен Oh my ... Да, за тях остават подаръците. Като са по-малки родителите вземат каквото преценят, а като пораснат пишат писмо на Дядо Коледа blum Той искаше конструктор и ние харесахме един много хубав с микро елементи, а до сега беше малък за такъв...че можеше и в устата да се окажат pleasantry Сега май ще има два подаръка в градината, той Батман е 4-5лв...смешна работа. И поне, за да слуша почнах версията, че ако е мнооого послушен може да стане като в песничката "за най-послушните даже и по две" pleasantry
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 27, 2012, 06:36:14 »

Добро утро!

Днес едва станах, голямо желание за сън  blum лакирала съм се в тъмно лила и съм готова за мола следобеда  yahoo blum преди това само трябва да `врътна` едно контролно хахаха

киви, мен също ми е малко коледно, ама нищо не съм украсила, иска ми се да наближи повече и тогава.
муун, как си днес
casky, намери ли батман  pardon
Аз да ви питам - виждали ли сте дрешка за бебе с героите от ледена епоха... търся нещо подобно...
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 27, 2012, 09:05:22 »

Добро утро мили дами  tease

Езра мерси за кафенцето и стискам палци за контролното..колко му е ей сега ще го врътнеш  tease

casky той да не гледа един Батман по БТВ Екшън там е със син кодтюм...и аз като децата събота и неделя гледам детски  blum

Кивчо мен ми е коледно ама да си призная за подаръци нямам никаква идея  girl_impossible

Свекърва това за бого Молците много ме изкефи.. да ти кажа мен ме дразнят някои продавачки, които смятат, че щом не си облечен със скъпи дрехи не можеш да се купиш нищо от Мол-о и такова като ги видя и да харесам нещо си излизам  tease

Роси дано глезена бързо се оправи...аз да си призная съм толкова спъната в краката, че сигурно щях направо да падна  tease

Хубав и успешен ден сладурки  LAUGHTER chee Xixixi Torte butterfly Sunshine Flower
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 27, 2012, 09:14:58 »

Емето, мен ми я потвърди уж, каза че е 100% сигурен, но просто не го видя (не знам по какво я потвърди, матката я огледа, не му разбирам на тоя ехограф какво друго огледа...).

Пънки, тогава наистина ще съм в 10-та-11та някъде, не съм ги смятала с точност. Но просто мисля да избързам и да отида по раничко.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 27, 2012, 09:17:28 »

Josephine мила много лесно можеш да изчислиш в коя г.с. си...смяташ от първия ден на последния ти цикъл...и те г.с. то си е нормална седмица така, че преброяваш 7дни и минаваш в следваща седмица и така. Стискам палци скоро да видиш твоето бебче  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 27, 2012, 09:19:16 »

знам как да си ги изчисля smile, имам си и тикер в мамата, това не е проблем...просто не съм поглеждала на 20ти декември в коя ще съм...знам че е към 10-11та но не съм гледала със сигурност.

Ето сега ги видях, ще съм в 10-та smile
« Последна редакция: ноември 27, 2012, 09:29:43 от Josephine » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #29 -: ноември 27, 2012, 09:24:40 »

Добро утро и от мен give_rose
Ezra аз мерси за рулцето blum Чак ми се дояде blum Такива бебешки дрешки не съм виждала, но аз бих потърсила в ибей. Там може и да има, вече зависи за кога ти трябват smile Батман не съм намерила, погледнах само из нета какво има...и не беше нищо очароващо както очаквах sad Ще ходим до един склад към гарата (Варна). Ние от там пазаруваме, така че ако някой ще купува играчки може да намине Wink За градината взехме от там едни кубчета, които в Рая са 80лв., а там бяха 40 и нещо, което си е наполовина smile
cveta_d86 в нас Батман не гледа, ама се оказа че гледат такова в градината. И аз, за да съм "актуална" biggrin вчера пуснах анимация онлайн...ами син е там crazy
Josephine ти от кой град си smile Със сигурност го има някъде, но не съм го срещала smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines