Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:15:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преддекемврийска седмичка 26.11 - 02.12.2012  (Прочетена 29751 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: ноември 26, 2012, 07:22:34 »

Добро утро! Пожелавам ви хубав ден и да напълнете темата с хубави новини  Wink Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #1 -: ноември 26, 2012, 08:34:26 »

Добро утро:)

Сутрин като шофирам към работа гледам силуетите на дърветата в сутрешната мъгла. Вместо кафе имате от мен една снимка:



Даже две, защото много ми харесват и не можах да избера:

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 26, 2012, 08:41:50 »

Добро утро и от мен!
Аз си чакам пролетното време, но уви не го виждам. Пък още съм с летни гуми и ще вземат да ме спрът някъде  sad
Пък и все по малко време остава до рожедния ми ден и много го мразя тоя период. Като бях на 13 си го чаках с нетърпение ама сега!  angry Поне си пожелевам да остарявам като катедрала, а не като църква!  blush
Kiwi много яки гледки, при нас има горичка а ние сме на 7ми етаж и сутрин има една такава гледка!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #3 -: ноември 26, 2012, 08:56:43 »

Ехе, браво, имаме си седмична тема  Bravo.
_Ezra_ , тоз котарак ми напълни сърцето  good.
punk_girl123 , още малко търпение. Като се роди бебето, все по- рядко ще се сещат за твоя празник  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #4 -: ноември 26, 2012, 09:00:31 »

Поне си пожелевам да остарявам като катедрала, а не като църква!  blush
Това ми хареса  Bravo Вече и аз почвам от следващия biggrin
Добро утро и от мен give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 26, 2012, 09:21:07 »

punk_girl123 , още малко търпение. Като се роди бебето, все по- рядко ще се сещат за твоя празник  Wink
Абе като ги гледам как се радват всички - едва ли! Аз очаквах новината за мъж да предизвика някакъв фурор ама ... girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: ноември 26, 2012, 10:22:23 »

Рано е, сега още не могат да го асимилират. Ще си говорим пак  Wink. Наследник ще се роди, рода ще продължи, не е шега работа. good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 26, 2012, 10:40:25 »

Добро утро!

Езра, чудесна тема и чудесно пожелание! Дано се сбъдне, че седмицата ми не приключи по най-добрия начин, а и днес ми е свито сърцето. Искам да споделя нещо с вас, което много ми хареса:


* 262049_561790150513207_1561326644_n.jpg (46.22 KB, 429x700 - видяно 228 пъти.)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 26, 2012, 11:01:27 »

Добро утро сладурки...бързам и аз да се включа в прекрасната тема...да ви кажа аз кота гледам колко много коледни украси са пуснали и ми става едно такова миличко и приятно и се настройвам много положително...тази година нямам търпение да дойде коледа и по-точно периода преди това, когато всичко е украсено и празнично  give_rose give_rose give_rose

Муунче страхотно стихотворение...надявам се сърчицето ти да се отпусне  give_rose give_rose give_rose

Свекърва това с наследника ми хареса и продължаването на рода  blum

Езра котараците много ми хареса и развеселиха give_rose

Пънк аз също не си обичам РД-то ама не заради това, че пораствам ама низнам...просто ввинаги ми е нервно едно и не мога да се отпусна ...сигурно защото мразя да съм център на внимание  Wink

Успешна седмица на всички и много гушки  give_rose give_rose give_rose Torte Xixixi Tongue Eeager
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 26, 2012, 11:14:40 »

Хоп -троп Добро утро и от мен,
Днес малко по-добре, защото се наспах, но и недоволна защото ми съкратиха работното време от 13:30 до  18:00ч и хич не ми харесва това, съответно и паричките ми намаляват. Не ме щат на работа и това си, кажете после как ще има приръст на населението....!?!, но както и да е и това ще го преживея.
   Иначе и на мен почва да ми става коледно и сега докато се обърнем ще е дошла коледа. Избрахте ли вече подаръци? Аз само на половнката, даже вече съм го поръчала, харесах му ръчен часовник (знам, че не е хубаво да се подарява, но неговия се счупи и сега си няма- ще си го откупи smile ). Сега съм в мъдрене на подарък за племенниците, които са прездоволени с дрехи и играчки...

Лек и според ден на всички и лека и усмихната седмица smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 26, 2012, 11:41:06 »

Радвам се, че ви хареса темата  good
еметоем, дано поне е за добро  give_rose
киви, невероятно чувство предизвикват тези картини  heart heart heart благодаря ти!
муунче, мн хубаво стихче  heart

аз пък не съм от хората, които не обичат РД си  blum не зависимо годините. Радвайте се на празниците  good Wink

От моята приятелка на работа (за която съм ви писала, че ми е и колежка) получих мн хубава книжка, която мн ме зарадва и ми остава скъп спомен- http://kalinamalina-eknijarnica.blogspot.com/2010/12/blog-post_5791.html

хубав и слънчев ден  Aviator bee
« Последна редакция: ноември 26, 2012, 11:44:09 от _Ezra_ » Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #11 -: ноември 26, 2012, 14:39:08 »

Здравейте! Мога ли и аз да се включа в темата?
Ето и нещо от мен , което много ми хареса и ме предразполага за коледно-новогодишните празници.



Относно подаръците и аз съм в страхотна чуденка, какво ще купя за близките си.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 26, 2012, 16:32:25 »

bubi_baby Страхотна снимка..много коледно ми стана  heart

Емчо майната му на работата наслаждавай се на това, че можеш да си почиваш и най-вече да се наслаждаваш на бременността си  give_rose ...а иначе да в някои фирми отношението е много гадно..ти поинтересува ли се по закон дали имат право да ти намалят работното време  beating

_Ezra_ мила честито за книгата ...много красив подарък, а съм сигурна че е и супер интересна smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 26, 2012, 16:40:42 »

о, най-накрая и аз се паркирах в новата темичка smile
Вече ми се тръгва от работа, не остана smile

За прегледа в петък, дето сте питали аз бях се отчела в другата тема за бебеправещите, но с една дума каза че е рано и каза да дойда към 20.12....което пък на мен ми се вижда късно и така. Нищо не се видя. Сега към края на седмицата ще отида на един ехограф да видим дали ще се види, ако не ще чакам да дойде декември, но можеби някъде около 10-15....няма да издържа до 20ти.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 26, 2012, 17:07:29 »

Josephine  най-добре иди при някой специалист с модерна апаратура за да може добре да огледа и матката и тръбите. До 20ти е късно, ако имаш някакви отклонения във вагиналния секрет, най-добре е възможно най-бързо да се вземат мерки! Както и се правят редица други изследвания, които трябва да се направят своевременно.
На мен в 11 г.с. вече ми правиха БХС, а не те първа да се записвам на консултации! Ти до 20 трябва да си в 10та!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines