Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:40:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката - 3 част  (Прочетена 166601 пъти)
 
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #315 -: октомври 14, 2016, 20:00:08 »

Ние също смятаме да направим така - фото сесията да е преди църквата и ресторанта. Не се притеснявам какво ще правят сватбарите докато ние сме на фото сесия, защото няма да бъдат толкова много хора и защото ще могат да седнат да изпият по едно кафе в хотела или пък дори да свършат нещичко малко изостанало в цялата суетня. Все пак е по-лесно да оставиш 30 човека да се чудят какво да правят преди църквата отколкото да карам 100 души да ни чакат преди ресторанта. И изобщо не искам времето да ни притиска и да не успеем да направим фото сесията както искаме, ако я сложим между църквата и ресторанта.  smile
Активен
sladkopile
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #316 -: ноември 24, 2016, 15:40:44 »

Здравейте момичета,
мен също ще ме вземат от хотел и се чудя как да украся стаята. Не искам да изглежда съвсем безлично, но също така не искам да си докарвам допълнителен стрес със сложни украси. Вие какво направихте или мислите да направите?
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: януари 10, 2017, 15:45:38 »

При мен проблема е , че всички ще сме в къщата на младоженеца(моите гости са от София, а живеем в Сопот) и нз как изобщо да правим взимане на булка от неговата стая angry
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: януари 25, 2017, 12:36:15 »

Това не е проблем, ако сватбата е дневна, даже и вечерна да е, пак може да стане.. smile
Младоженеца става сутрин и отива да се оправя у някой приятел и не се мярка у тях до вземането на булката от неговата стая smile Или стават заедно закусват, и булката като тръгне към салоните младоженеца да се оправи и преди да се прибере булката, да иде на гости на приятел докато стане време да се взимат. Булката така или иначе има доста ходене по салоните поне 3-4 часа през това време с една добра организация и поддържане на телефонна връзка младоженеца може сто пъти да се види и с гостите и да си пийне ракийка за кураж...

При нас беше обратното, сватбата беше в моя град и ме взимаха от у нас, а съпруга тръваше от хотел, в който бяха настанени и другите пътуващи гости. Взеха кумовете и тръгнаха към нас. Аз сто пъти се чух с него къде се намира какво прави, за да не се засечем някъде, че града е малък а аз хвърчах с колата от един салон към друг и все покрай хотела минавах biggrin
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #319 -: януари 25, 2017, 21:07:10 »

Може да те вземе от къщата на негов роднина, не от собствената си къща. И обратното - той да тръгне от къщата на роднина за собствената си къща, за да те вземе.
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: януари 26, 2017, 09:15:36 »

Благодаря за идеята ....ще наемем къща за гости близо до нашата и може от там да ме вземе pardon
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines