Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:53:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката - 3 част  (Прочетена 166628 пъти)
 
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 06, 2014, 08:06:17 »

Събирам мнения за Оркестъра за извеждане на булка от Етноритъм. Агенцията ми ги препоръча, чета доста положителни коментари за тях, но май само за танцовите им изпълнения....
Здравейте, Етноритъм са най- добрата  професионална фолклорна формация, както за посрещане, така и за програма.
Активен
RossyT
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #271 -: септември 06, 2014, 13:33:04 »

Момичета, нашата сватба е след една седмица и ще има има взимане, което решихме да е от къщата ни, не от апатамент, понеже е по-широко, с дворче... та се чидя за някаква идея на базик да лепнем някаква табела на вратата като дойдат сватбарите - някакви идеи?
Иначе за обувката мисля да дам на шаферките мои чизми - да има да пълни, ама той ми вика ще вземем сръбски динари като чаршафи или кредитни карти. тъй като бъдещият ми мъж работи в банка с ПОС терминали, мисля като даде кредитните карти, шаферките да извадят един ПОС терминал да проверят колко наличност има в тях все пак.  Wink
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #272 -: септември 06, 2014, 14:36:46 »

Един стандартен надпис е - Булките свършиха, ново зареждане утре  blum
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: октомври 22, 2014, 15:59:16 »

Здравейте  smile
Много интересно е също това "Булката не се е върнала още от моминското си парти" да се сложи на вратата.Младоженеца ще остане като в необрано лозе Oh my ... и мисля че звучи забавно и весело. smile
Активен
Julls
Новак
*
Публикации: 11


« Отговор #274 -: декември 10, 2014, 23:15:16 »

Ей, момичета. Относно вземането от булката от хотел какв е договорката? Плаща ли се нещо, може ли да се обособи място за гостите и какво се случва с нахлуването при булката? Гостите се запътват към стаята в хотела ? Тези неща много не са ми ясни, а аз също трябва да разгледам варианта с вземането от хотел? Някой да са го вземали в хотел в Пловдив и да сподели лични впечатления?
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #275 -: декември 11, 2014, 08:37:16 »

Просто се договаряте с хотела, при нас младоженеца и кумовете тръгнаха от хотела, имаше и други гости, бяхме предупредили в апартамента на кумовете да има чаши, да занесат лед и ядки и така там са пили по едно :-)  Хотелите са доста разбрани в такива случаи. Е разбира се ако има жива музика едва ли ще са съгласни :-)  На нас не са ни искали допълнително пари, гостите в хотела се бяха настанили още в 11 часа сутринта. Все пак вземането ще е малко като време а и присъстват само най- близките роднини :-)
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: декември 11, 2014, 09:17:59 »

При нас все още не е ясно дали вземането ще бъде от апартамента на нашите или от хотел. Ако се спрем на хотел, ще е от апартамента в хотела, където ще ни бъде и самото празненство.  smile
Виждала съм снимки от вземане от хотел. В повечето случаи няма жива музика и нещата са по-умерени. Но снимките от вземане на булка от хотел пък са страшно красиви, по-хубави отколкото от вземане на булката от апартамент в панелен блок например (това е мое лично мнение Wink )
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: декември 11, 2014, 11:16:43 »

Ние сме решили взимането да стане от апартамента на нашите. На мен така ми е по-лично и сантиментално. Сега обмислям към колко часа да викна всички вкъщи. Правя някакви сметки и планове и всички ми казват да оставя повечко време за взимането на булката, че нали крадене, после да пийнем малко, после снимки и така. Ако може някоя вече минала през това да каже при тях как е била ще бъда много благодарна give_rose Иначе съм решила, че татко ще ме извежда от вкъщи, ще ми се да бъде под звуците на "Ела се вие превива", но не си падаме по жива музика, ама както каза кума ще пуснем музика от колите biggrin
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #278 -: декември 12, 2014, 09:41:58 »

 мила наистина си остави повечко време smile при нас гражданското беше в 15.00 ние в 14.30 трябваше да тръгнем. За време ми беше така - фризьор 9, грим 11, фото и видео 11, приятели -към 11.30-12.00 да са вкъщи, взимане от Фил - 13.15-13.30. Той закъсня така че по -добре че така го бях писала. Дойде към 13.40 и поне 15 -20 мин беше разправията, отделно ди предвиди време че не всички коли са на едно място, понякога има нямой запушен и тн... Ние 10-15 мин се мотахме с излизането чисто по непредвидени причини... Така че просто сметни времето smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: февруари 02, 2015, 20:39:23 »

Нашият подпис ще бъде в 15: 40 часа и си мислех някъде към 14:30 да дойдат да ме вземат , но не знам дали няма да е малко времето . Но пък има и друго , че живеем на не повече от 5-6 мин с кола от ритуалната  зала !  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #280 -: февруари 03, 2015, 09:51:59 »

Трябва да сте в ритуалната минимум 10 мин. преди ритуала - демек към 15.30 най късно трябва да сте там. Колкото и близо да живееш трябва да тръгнете да излизате от вас най-късно към 15,15ч. - докато се разберете, докато се източите, докато слезете, докато се качите в колите, докато потеглите.... разправия е,да не говорим ако като слезете някой каже "хай ся по едно хоро" - още 5 минути губиш минимум. Демек от 15,10 трябва да си подготвена за излизане имаш няколко минути излизане и отделно от това пътя до ритуалната.

Според мен ако младоженецът дойде в 14,30, докато влезе, разбие вратата, купи те и тн... ще стане минимум 14,45. Да не говорим ако закъснее по някаква непредвидена причина. Това оставя времето за почерпка и закичване у вас в скромния половин час...

Мислиш ли че ще ти стигне? В крайна сметка ти си знаеш колко са ти гостите и колко време би ти отнело, но вярвай ми времето не се усеща и докато влезе младоженеца ще стане време да тръгвате (образно казано)

Според мен си остави едни 10-15 мин толеранс за всеки случай.   give_rose

При мен ритуала беше от 15,00ч. Фил го бях предвидила да дойде в 13,15 - 13,30. Той закъсня и дойде в 13.40. - съответно докато влезе и докато мине разправията - едвам ни стигна времето в 14,30 да тръгнем за ритуалната.....
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 04, 2015, 07:48:02 »

Трябва да седна и да го обмисля отново !  pardon
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: февруари 04, 2015, 19:23:08 »

milenkata, и аз ще се възползвам от твоите съвети, за които благодаря искрено  give_rose
Нашият ритуал също ще е в 15:40, vstambolska, и мисля, че наистина ще е по - добре да имаме повече време, че знае ли се... 14:00 часа ми се струва нормално като час smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: април 24, 2015, 20:21:09 »

Искам да питам тези които са ангажирали оркестър за извеждането. Колко пари ви поискаха?
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #284 -: април 26, 2015, 21:08:14 »

На нас ни искат 150лв. Трима музиканти са и тоест по 50лв за всеки smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines