Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 23:49:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката - 3 част  (Прочетена 167672 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 27, 2014, 13:41:44 »

Олеле, моето мило ще се затормози на подобни въпроси! Забелязала съм, че мъжете не помнят датите, така както ние жените ги помним blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 27, 2014, 13:49:55 »

Ами, това са доста важни за нас дати, които празнуваме редовно и за него не беше никакъв проблем да отговори, без да се замисли.
За това казах, че въпросите трябва да са нещо значимо и свързано с двойката, а не някакви универсални въпроси, които всеки може да си зададе.
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юни 27, 2014, 14:00:20 »

ооо няма не помни дати! хахаха
това за сутиена е идейно,аз искам да е забавно и за това ще му дам рибарския ботуш на тате да го пълни с пари  danceg danceg danceg
Feli няма да имаме музиканти вкъщи.Принципно имам един комшия който е музикант и всеки път като ме види ме пита кога ще се женя да ми свири на сватбата и сега не смея да кажа на човечеца че ще се женя да не дойде в нас с тъпана.
Не искаме да имаме оркестър ,защото както казваме с мечо "обичам да гледам сеир ама мразя да правя такъв"  Wink Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 27, 2014, 14:14:56 »

Фели, може и да ти отговорят след 2 месеца. Не разчитай на имейл. На мен от Еремия ми отговориха 2 месеца след въпроса, вече бях говорила с ръководителя, де, но все пак. Звъни направо.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 27, 2014, 14:31:24 »

Ние имахме обещания вместо въпроси:
1. Да мие чиниите (много мразя, а миялната ни е гола вода?
2. Да ме глези поне колкото преди сватбата
3. Редовно да ме води на почивка
И бонус шаферката го накарала да обещае и да готви Wink
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юни 27, 2014, 14:49:50 »

аз съм намислила последния въпрос да бъде "искаш ли да дойде зайчето ти" понеже той ми вика "зайо" и ще си помисли за мен -той като каже да,ние от стаята да пуснем Флъфи нашия домашен мини заек  Bravo ще бъде в шок хахах danceg
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #261 -: юни 27, 2014, 15:02:18 »

E това е много сладко и си е само между вас smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 27, 2014, 15:06:20 »

да, искам да е хем забавно и щуро ,хем да е романтично и мило  tease
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юни 30, 2014, 08:14:19 »

Ох, на тези хора не им се работи и не знаят как да се отнасят към клиента и това си е! Българска му работа smile Пари да му даваш - пак не иска да работи или ако работи ще си "остави ръцете"!
Удрям на камък с големите и "известни" фолклорни формации за извеждане на булки. Едни без да знаят за кога ги питам - просто питам за цена и условия, направо ми отговарят, че са ангажирани много и не работят извън София! Населеното място е на 10 км. от центъра - по-близо и от някои квартали на града biggrin Други пък искат цена за извеждане само при булката, като тази, която искат ако биха били и при младоженец и кумове! Представяте ли си?! Ангажирани са два пъти по-малко и поне 60 км. по-малко обикаляне и пак същата цена, егати майтапчиите!  Girl_hide
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #264 -: юни 30, 2014, 12:58:38 »

Feli не знам какво да кажа, и аз следя с интерес и искаме да имаме музикатни само при взимането. Като гледам обаче, може и да се откажем  sad  По хубаво ще е с тях, щото няма да е тихо и да се чува само шепнене, с тях пък е голяма дандания  huhhuh.gif
При нас не е от къща вземането и ще се носи целя блок, а музикантите влизат ли вътре или само свирят отвън, оххх изобщо пак не знам нищо...
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юни 30, 2014, 13:24:17 »

Още по-хубаво е, че сте в блок и всички ще чуят и видят - един път те вземат! yahoo
Влизат заедно със сватовете, после спират да свирят за наздравицата и т.н. и като излезеш пак свирят smile
Ако държиш на това, не се отказвай така лесно! smile
Активен
Sunshine87
Сватбар
***
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 18, 2014, 14:53:33 »

Събирам мнения за Оркестъра за извеждане на булка от Етноритъм. Агенцията ми ги препоръча, чета доста положителни коментари за тях, но май само за танцовите им изпълнения....
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #267 -: юли 21, 2014, 11:50:13 »

Много е сладко това с оркестъра. Винаги се радвам, когато взимат така булката.
За себе си просто не си го представям обаче. Представям си лека музика за фон.
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 24, 2014, 03:29:52 »

Откровено, никога не съм искала да има оркестър, като ме вземат. Съответно, не съм предвидила нито пари в бюджета, нито съм си мръднала пръста да гледам къде какви има и колко струва.
Лошото е, че сега мъжа ми се е сетил, че иска оркестър и от родата пригласят - каква сватба щяло да бъде без музика...
Та смятате ли, че е реалистично и възможно да си намеря оркестър за по-малко от месец, предвид че сватбата е на 21 септември и става дума за Панагюрище? Също така колко струва това нещо по принцип? Опитвах се да намеря в интернет и навсякъде пише "по договорка". Даже, откровено, не знам от къде да почна... Как се търси оркестър? Познати на познати, обяви някакви?  PREGQ ohah
Активен
cvetkata
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #269 -: август 24, 2014, 17:44:31 »

Откровено, никога не съм искала да има оркестър, като ме вземат. Съответно, не съм предвидила нито пари в бюджета, нито съм си мръднала пръста да гледам къде какви има и колко струва.
Лошото е, че сега мъжа ми се е сетил, че иска оркестър и от родата пригласят - каква сватба щяло да бъде без музика...
Та смятате ли, че е реалистично и възможно да си намеря оркестър за по-малко от месец, предвид че сватбата е на 21 септември и става дума за Панагюрище? Също така колко струва това нещо по принцип? Опитвах се да намеря в интернет и навсякъде пише "по договорка". Даже, откровено, не знам от къде да почна... Как се търси оркестър? Познати на познати, обяви някакви?  PREGQ ohah
Провери Зевзеци,мисля че около 200лв е оркестър гайда гъдулка и тъпан.знам че пътуват и извън София но какво взимат за транспорт нямам представа,но ако им звъннеш или им пишеш имейл ще ти пратят оферта със сигурност.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines