Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 23:09:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Взимане на булката - 3 част  (Прочетена 169925 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #75 -: април 15, 2013, 09:42:35 »

Аз пък не бих спестила оркестъра и хорото пред входа, емоция е  yahoo
И то голяма good
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: април 15, 2013, 10:36:01 »

аз също не бих си спестила хорото пред блока-даже мисля,че ще е яко:)
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: април 15, 2013, 11:50:30 »

Милото не искаше, аз се съгласих с него, но пък нашите искат, та ще имаме  yahoo danceg. Ние сме в къща, само нашата на улицата, тъй че няма да имаме проблем със съседи smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #78 -: април 15, 2013, 11:55:42 »

Че те и съседите се радват blum Знаеш ли каква засада става blum blum blum Така че това да не ви притеснява girl_wink
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: април 15, 2013, 13:13:04 »

аз също не бих си спестила хорото пред блока-даже мисля,че ще е яко:)

Даже е супер, при нас нямаше достатъчно място на тротоара и излязохме на улицата, автобуси, коли, всички спряха и изчакаха търпеливо хорото. Никой не изнервничи, хората се радват на такива събития, а и имат възможност да зърнат булка  girl_wink Насладете се до край, това е вашия ден и вниманието на всички е за вас. Колкото по-шумно, толкова по-весело  yahoo
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: април 15, 2013, 13:36:00 »

Вие пък, аз смятам да вкарам гайдари и тъпанджии в хотела, а след това  и хорце да завъртим отпред  :xixixi:Вече питах в хотела дали имат против тупордията, която ще вдигнем и за мое щастие казаха, че няма никакъв проблем!Много се радвам, че ще стане там, защото гостите ни  ще могат да бъдат, тъй като и те ще са настанени там  yahoo
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: април 15, 2013, 13:44:26 »

да, и моя човек иска 'цирка' да е пълен biggrin
Когато му се начумеря на идеите казва " Е какво? Без музика ли ще играем хоро?!?"
Като се замисля си е прав.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: април 15, 2013, 16:34:48 »

И ние като Антония87 ще си спестим откупването и хората пред блока. Милото по принцип искаше, но на мен не ми харесват и понеже аз вече веднъж направих компромис с църковния брак, този път се наложи той да отстъпи  biggrin
Активен
Pulsatorkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: април 16, 2013, 08:54:37 »

всеки има право на избор-обаче става яко.Ние с милото бяхме кумове на една сватба която беше в един вход-т.е младоженеца на 2я етаж излезе игра хоро,после ние кръстниците на 4-я етаж после играхме хоро пак пред входа а булката беше на 9-я етаж после пак играхме пред входа.Данданията беше голяма а на младоженеца малко свят му се зави да изкачва все едни и същи стълби и да играе хоро все на едно и също място ,но пък спести от пари за транспорт и целият блок не само входа разбраха че има сватба и стана голямо шоу-та мисълта ми е и да разберат вс какво от това нека се радват хората с вас и да ви видят колко сте щастливи.lol))
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 16, 2013, 20:13:25 »

При нас относно оркестъра за извеждането беше лек спор. Аз категорично заявих че искам такъв и то много исках да са млади момчета облечени в носии. До сега в моя род, който и да се е женил/омъжвал винаги всички около нас са разбира (дори улицата затваряме с хората  DANCE) Ооообаче милото като чу  и каза "ами няма ли да е по-съвременна сватба - да те чакам направо в гражданското" и аз направо  Oh my ... - разби ми детските мечти. Така имахме малък спор, но после постигнахме консенсус, защото аз казах че от нас няма да тръгна докато не чуя тъпаните.  funnytooth
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 16, 2013, 20:40:57 »

то си е хубаво да ги има тези неща и ние ще ги имаме, в крайна сметка се женя и трябва да се чуе, не умирам...че никой да не чува да не вижда...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 16, 2013, 21:55:05 »

Ооообаче милото като чу  и каза "ами няма ли да е по-съвременна сватба - да те чакам направо в гражданското" и аз направо  Oh my ... - разби ми детските мечти. Така имахме малък спор, но после постигнахме консенсус, защото аз казах че от нас няма да тръгна докато не чуя тъпаните.  funnytooth

Хахахха...страшна си! Браво, че си постигнала твоето Wink И аз без оркестър не излизам от нас....ама то и златото е като мен...той дори повече им се радва  DANCE
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #87 -: април 16, 2013, 22:29:11 »

то си е хубаво да ги има тези неща и ние ще ги имаме, в крайна сметка се женя и трябва да се чуе, не умирам...че никой да не чува да не вижда...
Хахаха, това ме развесели  blum Наистина ли държиш всички да разберат, че се омъжваш?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: април 18, 2013, 18:15:12 »

ами, поне в моя вход и в съседните 2 да се чуе smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #89 -: април 19, 2013, 12:28:04 »

И при мен е просто задължително присъствието на оркестъра - трябва да се знае, че сватба има....
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines