Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149859 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: март 27, 2013, 11:57:54 »

доста бях изненадана, че повечето ресторанти си четат емейлите, стискаме палци  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: март 27, 2013, 12:18:12 »

Здравейте на всички и благодаря за подкрепата!
След пристъпа на паника онази вечер, вече съм по-спокойна. Получих отговори от 7 ресторанта още вчера, което ме зарадва, че поне ще знам къде е свободно, няма да ги обикаляме всичките десет. Два вече са заети, някои снощи годеникът ми отхвърли (десетте бяха само мой избор, той е нещо много зает, аз по-скоро се панирах от това, че докато той се освободи ще мине още една седмица). За сега сме се спрели на Метрополитан и в петък сме на разузнаване  pleasantry
Атлантик също ми хараса като вариант, но няма да имаме време да идем до там тази седмица.

(ако някой се интересува отоговори с конкретни оферти получих от Атлантик, Метрополитан, Експо и Холидей Ин; от Феста само ми пратиха телефон, на който да се обадя за евентуална среща; Берлин и Вега са заети на нашата дата; Скай Уей, Силвър Хаус и Макси не са ми отговорили)
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #422 -: март 27, 2013, 12:33:04 »

Панда, опитай по телефона. Ще спестиш разкарването, а и няма чакаш в неведение отговор на мейла си.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: март 27, 2013, 12:45:59 »

pandapanda за Силвър хаус има значение на кой емейл пишеш, единия не е предназначен за ресторанта.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #424 -: март 27, 2013, 12:52:46 »

Ние капарирахме нашия ресторант smile
Цела събота обикаляхме ресторантите в Перник. Харесахме един и бяхме готови да го капарираме в понеделник, но като се прибрахме и разгледах снимки от сватби в него ми се дорева. Мислех си, че обстановката е много подходяща, но като го видях украсен и нагласен... някак си... прецених, че не е нашия ресторант. А всички останали или бяха прекалено скъпи, или бяха заети.
Остана ни само един вариант... обадихме се, уговорихме се със собственичката, отидохме да поговорим и на следващия ден оставихме капаро.
Най- хубавото е, че ще сме в градината ( стига времето да е такова, каквото очакваме)... А всичко стана толкова случайно...
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #425 -: март 27, 2013, 13:05:16 »

Ние капарирахме нашия ресторант smile
Цела събота обикаляхме ресторантите в Перник. Харесахме един и бяхме готови да го капарираме в понеделник, но като се прибрахме и разгледах снимки от сватби в него ми се дорева. Мислех си, че обстановката е много подходяща, но като го видях украсен и нагласен... някак си... прецених, че не е нашия ресторант. А всички останали или бяха прекалено скъпи, или бяха заети.
Остана ни само един вариант... обадихме се, уговорихме се със собственичката, отидохме да поговорим и на следващия ден оставихме капаро.
Най- хубавото е, че ще сме в градината ( стига времето да е такова, каквото очакваме)... А всичко стана толкова случайно...
Поздравления. В градините обаче има риск да ти спрат музиката по някое време. Проверете има ли възможност ако стане така дали може да се преместите вътре. Да не би към 22:20ч. някой да се оплаче и да дойде полиция да Ви развали сватбата. Обмислете всичко предварително. Приемте го като съвет, тъй като аз съм имал такива случай и никак не е приятно, нито за младоженците, нито за гостите. Другия проблем е, че до като се преместите и половината гости (че и повече) решават, че и без това е време да си ходят, въпреки че не е така.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #426 -: март 27, 2013, 13:27:43 »

AIVEN, Управителката каза, че към 23:30 прибират колоните вътре, за да се чува по- тихо. А иначе хубавото е, че ресторанта е в парка. Да се надяваме да не ни създават проблеми.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #427 -: март 27, 2013, 13:58:05 »

AIVEN, Управителката каза, че към 23:30 прибират колоните вътре, за да се чува по- тихо. А иначе хубавото е, че ресторанта е в парка. Да се надяваме да не ни създават проблеми.
Ами не знам в колко часа са ви Подписването и Венчавката но е хубаво да почнете по от рано примерно 17:00ч. за да може до към 23:30 да приключите. Иначе ще стане така, че точно към края ще трябва да се местите и особено ако тортата е минала много от гостите ще се разотидат. Ако пък не е минала, още по-зле. Дори и да не се налага вие да се местите, ще трябва да спре музиката за известно време за да я преместят и в този момент нали знаете капризните женички, като почнат да мрънкат на мъжете си. Особено ако почнат комарите в парка да ги хапят. Те като са с голи крака, ръце, рамене, гърбове и т.н. Абе с две думи всичко трябва да се премисли добре.
Пожелавам Ви успех give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #428 -: март 30, 2013, 15:18:48 »

панда, страхотен избор на ресторанти! smile Ние бяхме в Силвър хаус, отговарят много бързо, странно, че не са ти отговорили.
В метрополитан правихме фирмено парти преди години и също обслужването им беше прекрасно.
Феста само съм го виждала, но обстановката ми изглежда много сватбена на мен smile
Успех и дано намерите бързо вашето място!
Активен
Silv
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #429 -: април 01, 2013, 22:12:16 »

Досега не съм писала във форума, но всичко в него ми беше изключително полезно по време на цялата организация на сватбата ми, която вече мина. Сега искам да върна жеста към всички, които пишат и четат тук и да споделя впечатления и опит. Относно ресторанта, в който беше моята сватба- "Бор" в квартал Княжево, изключително място с невероятна атмосфера, но управителят се оказа най-голямата спънка във всичко. Държа се много нелюбезно, бих казала дори просташки, след като капарото беше даедно и сватбата наближи. Лъжат по много дребнав начин с менюто, допълнителните поръчки и алкохола, който си бяхме внесли в ресторанта. Съветвам тези, които са избрали това място за сватбата си да бъдат внимателни.  huhhuh.gif
 И един коментар, чието място не е в тази дискусия, но поне след негативите да напиша и един позитив за DJ Дани и целият му екип от видеоператор и фотограф. Изключителни професионалисти, които направиха сватата ми незабравима. DJ Дани се справи по добре като организатор на тържеството в ресторанта от самия управител. Не ми се мисли какъв хаос щеше да е без неговата помощ и съвети за провеждането на ритуалите, че дори и за времето на сервирането на отделните части в менюто. Успех на всички булки с организацията и не забравяйте да бъдете спокойни и да се насладите на всичко от тичането за срещи за всичко свързано със сватбата, до момента, когато вече всичко е минало и са останали невероятни спомени  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 01, 2013, 22:36:00 »

Благодаря за коментара на Alleksia
Ние вече избрахме хотел Метрополитан. Нашата сватба е много малка. Спечелиха ни с това, че предложиха условия за самостоятелно тържество.
Активен
ljusinda
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #431 -: април 09, 2013, 12:34:57 »

Здравейте всички бивши и бъдещи булки!
Сигурно вече това го има на много места във форума, но тъй като нямам време да чета тонове информация - си позволявам да задам въпроса си...
Можете ли да препоръчате добър ресторант за външна, вечерна сватба в Благоевградския край? Всъщност можем и да разширим периметъра -в района на София по посока Благоевград.

П.С. Причината за този периметър е, че половината гости ще пътуват от Македония и решихме да им спестим малко път, като направим сбатбата до колкото е възможно по средата.

Благодаря предварително!  good
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: април 09, 2013, 13:23:47 »

Учих в Благоевград и ти препоръчвам Езерец, поне на мен ми хареса много и обслужване и всичко (там имахме абсолвентски бал), имаше и басейн навън good Други не знам в този край pardon
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 09, 2013, 13:44:27 »

Можеш да видиш и Кабеи
http://www.kabei-bg.com/complex.html
Подходящ е за сватба отвън, около басейна, но според мен задължително трябва да се поставят шатри, за всеки случай ако завали  pardon
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: април 09, 2013, 13:49:08 »

Ние бяхме в Кабеи за няколко дни миналата година и комплексът е приятен, но според мен това място е подходящо само за малки сватби, защото ако се сложат маси навсякъде около басейна няма да има място за танците.  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines