Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:40:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150414 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 25, 2013, 09:06:56 »

TEO: Мненията са изтрити за да не разводняват темата. Потребителят е предупреден, разбрахме се без наказания!
« Последна редакция: февруари 25, 2013, 23:37:40 от Teo » Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 25, 2013, 14:12:46 »

Class,

ето ти едно страхотно място до Костенец http://www.ezeroto.com/, нагоре по хълма имаше и параклис. Пробвай в Долна баня има няколко красиви комплекса особено http://www.kedar-bg.net/?page_id=2

Успех
Активен
class
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #332 -: февруари 26, 2013, 07:18:29 »

Class,

ето ти едно страхотно място до Костенец http://www.ezeroto.com/, нагоре по хълма имаше и параклис. Пробвай в Долна баня има няколко красиви комплекса особено http://www.kedar-bg.net/?page_id=2

Успех

Благодаря за съветите, но двете не са ли малки. Все пак гостите ще бъдат около 100/120 души. Да аз говорех за параклиса и къщата за гости на Ангел Дакин, но голяма къща, а побира само 20 души.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 26, 2013, 17:53:09 »

много съм разочарована от хотел лозенец,днес се обадих по телефона и си уговорихме среща след около 2-2.30 часа.отидохме с майка ми и баща ми и чакахме около 40 мин.да ни обърнат внимание.ресторанта е малък но се обслужва отедин сервитьор.така или иначе не благоволиха/дори и управителя/ да дойдат при нас.побеснели си тръгнахме и момичето на рецепцията ме попита дали имаме уговорка.казах й а тя ми каза че 2 часа било относително?! :angry:след като ние докато бяхме там в ресторанта имаше не повече от 10 човека и се носеше по 1 чиния през повече от 10 мин. си представете как ще обслужат 15 човека едновременно!след около 30 мин имаха наглостта да ми обадят да ме питат дали не съм се била разсърдила.аз им отговорих че така просто не се работи и аз намерих нов ресторант.отговора беше че имали гости и да се поставя на тяхно място и аз съм щяла да искам да ме обслужат.при което моя въпрос беше а аз каква бях в случая?! angry
както и да е-хората са казали всяко зло за добро.собственика на пицарии дон вито е наш приятел и решихме да сме там/ пицарията в красно село има приказна градина/.говорихме с него и той каза че за него ще е удоволствие и ще направи всичко каквото каквото кажем.готвят невероятно,ние често хапваме там,готвят абсолютно всичко а качеството е перфектно. smile
моля модераторите да копират написаното от мен и в темата за свършена и несвършена работа.
« Последна редакция: февруари 26, 2013, 17:56:32 от cherry_lady1984 » Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 27, 2013, 11:57:25 »

Леле, мила, ужасно преживяване  shok Ма какви са тези хора не мога да разбера, ти отиваш там като клиент и пари да им даваш, те трябва да ти се молят за среща, не ти на тях  beating Не се ядосвай, то е било за добро  give_rose
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 27, 2013, 13:59:53 »

абсолютно е така!хората в българия не знаят как да си изкарват парите!дали става дума за 15,150 или 200 човека това са пари!те си пропиляха възможността да ни вземат парите,а от друга страна се радвам защото те така щяха да се държат и на сватбата и щяха да ми развалят празника! smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #336 -: февруари 27, 2013, 14:59:06 »

Има и такива който знаят как да си изкарат парите. Защо ходите по такива световно неизвестни и непопулярни за сватби места? Може би.................. цената е определяща? Да не скочите сега веднага всичките? Тук редовно чета , че това или онова било много скъпо. А там където не е скъпо се случват такива неща.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 27, 2013, 15:14:06 »

в случая не цената а мястото имаше значение,ние живеем в лозенец.племенника ми ще бъде тогава на 6 месеца  а сватбата ще е обедна пък и юли месец ще е горещо.искахме ако стане нещо брат ми да могат спокойно да се приберат с детето.втората причина е че мъжът ми ще шофира колата в която ще се возим и идеята беше 2те ни коли да се оставят пред нас и баща ми и мъжа ми да си пийнат спокойно.при създалата се ситуация обаче мисля да търся услугите на дринк енд драйв.но както казах всяко зло за добро.отиваме на изпитано място,с прекрасна храна и великолепно отношение.за 15 човека парите не са толкова определящи колкото за голяма сватба. smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #338 -: февруари 27, 2013, 15:21:11 »

За 15 души ще те приемат където си пожелаеш. Само в Лозенец сигурно има поне 10 ресторанта.
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 27, 2013, 15:34:56 »

съжелявам че късно го написах,вече говорихме с нашия приятел и не мога да се отметна.в противен случай с удоволстие бих искала съвет.другото място където питах беше един малък хотел срещу хемус не му помня името.там беше върха-основно ястие 35 лева и овчарска салата 15 лева,а пък и ресторанта е  тъмен.искаха ми 50 лева куверт на човек ако си внесем алкохола.това ок ако включва всичко без десерт но при тях за 50 лева ще е само салата и основно. smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 27, 2013, 15:54:56 »

съжелявам че късно го написах,вече говорихме с нашия приятел и не мога да се отметна.в противен случай с удоволстие бих искала съвет.другото място където питах беше един малък хотел срещу хемус не му помня името.там беше върха-основно ястие 35 лева и овчарска салата 15 лева,а пък и ресторанта е  тъмен.искаха ми 50 лева куверт на човек ако си внесем алкохола.това ок ако включва всичко без десерт но при тях за 50 лева ще е само салата и основно. smile
Да не говориш за Мег Лозенец? От описанието ти мисля, че е той.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 27, 2013, 16:01:20 »

Смятам, че тук не става въпрос за парите, а за отношението. Само едно ще кажа в случая - такова отношение има и в някои от по-скъпите и "световно известни" ресторанти, не само в по-евтините и "световно неизвестни".....Аз пък точно в някои от "световно известните" получих непрофесионално отношение, недомлъвки и "казвайте бързо, че бързам" ( а ставаше въпрос за куверти от по 55-70 лв.). А освен това има такива страхотни местенца, на които точно защото са неизвестни хората се стараят поне 5 пъти повече от другите, за да мине всичко добре и младоженците да са доволни.
Лично мнение, не ангажирам никой с него
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 27, 2013, 16:35:20 »

Аз до сега, навсякъде срещнах много добро отношение, но обиколих само няколко и то доста непопулярни места за сватби и само един ресторант, който е известен. Навсякъде отношението беше ОК, отделиха ми време и отговориха на всичките ми въпроси. Вярно, че на 1-2 места изобщо не знаеха, за какво става дума /правили бяха само 1 сватба/.
Мястото, което ние избрахме също не е популярно, защото е на Министерството на финансите и от меналата година им е разрешено да допускат външни хора, но управителя на комплекса и едно от момичетата в ресторанта, бяха много любезни и търпеливи, отговориха на всички мой въпроси и казаха каквото и да се сетим, че са там и винаги можем да отидем да попитаме.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #343 -: февруари 27, 2013, 23:18:00 »

 Току що си идвам от детски Рожден ден в ресторант TAVAN. Невероятна кухня, обстановка и обслужване. Никога не бях ходил в него, сравнително нов е. За младоженци ценители на хубавата кухня и обстановка е подходящ и за сватби. Не успях да видя терасата и основната част на ресторанта. Ресторантът не е подходящ за всякакъв тип сватби , подчертавам го !
Активен
cherry_lady1984
Сватбар
***
Публикации: 278


28.07.2013 е датата на нашата лилава приказка


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: февруари 27, 2013, 23:48:40 »

това е хотела да,изключително кофти отношение да не казвам друго.
иначе абсолютно съм съгласна с пачоран.много пъти много хора са доказвали твърдението ми,че който иска да работи честно и както трябва го прави без да мрънка.аз по принцип не обичам да се храня по заведения,но дон вито ми преобърна представите.толкова вкусна храна съм яла само още на 2 места и то не в софия.не е важно да е скъпо или луксозно или нещо друго,важното е човека срещу теб. smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines