Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:21:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150068 пъти)
 
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: февруари 14, 2013, 14:24:01 »

Ох момичета никак не ми е сигурна датата -аз искам 7 или 14 септември, а милото 19 октомври чак (имаме пътуване по работа от края на септември до началото на октомври). Аз исках да е септември, за да е хубаво времето пък ще е много гадно точно пред исватбата да ни няма в БГ, винаги остават много неща за последния момент. Браво на тези, които вече са успели да резервират ресторант.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: февруари 14, 2013, 14:43:32 »

Брат ми се ожени август 2008 г. и организираха сватбата за 3 месеца, включително и запазването на ресторант. Явно са се променили обаче нещата....затова бързайте, че ще останете с малък избор. Мисля че няма нищо лошо да сте и октомври, какво като не е лятото  smile Моят искаше ноември-декември, ама реших че искам по-рано....
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #317 -: февруари 15, 2013, 12:52:30 »

Ох момичета никак не ми е сигурна датата -аз искам 7 или 14 септември, а милото 19 октомври чак (имаме пътуване по работа от края на септември до началото на октомври). Аз исках да е септември, за да е хубаво времето пък ще е много гадно точно пред исватбата да ни няма в БГ, винаги остават много неща за последния момент. Браво на тези, които вече са успели да резервират ресторант.
имай предвид, че за 7,09 има вече много запазени ресторанти, защото са почивни дни...  pardon уточнете си датата и се ориентирайте, защото наистина е важно да запазите ресторанта отрано, за да имате избор.. Още повече ако сте планирали изнесен ритуал или градинска сватба е добре да е септември (най-късно)
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #318 -: февруари 15, 2013, 13:12:22 »

07.09 е много търсена дата, аз бих посъветвал, ако не ви стига времето, изберете октомври - това е много спокоен месец от към сватби
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: февруари 15, 2013, 13:24:55 »

 cray Искам изнесен ритуал, затова гледам ресторанти с градина. Ако останем за октомври рискът да е лошо времете е огромен, да не говорим, че и деня става доста по-къс. Как да му обясня на ММ, че няма време, той се е запънал, че половин година е пре достатъчно. "Е кво толкова има да се организира в една сватба"  cray cray cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: февруари 15, 2013, 14:56:35 »

И мен всички ме мислеха за луда, че обикалям ресторанти от декември за сватба края на август, но като се оказа, че едната зала на флаурс е заета/слава богу, иначе нямаше да отидем в нашия ресторант, който е в пъти по-добре от там/ взеха да ме приемат насериозно.
Майче, ако не държиш сватбата да ти е в центъра на града има много хубави ресторанти около София, даже с хотелска част и прекрасни градини. Разбира се зависи и от бюджета, защото на мен примерно Берлин и Каза Бояна много ми харесаха, но 60-70лв. ми се видяха много за куверт.
А не че искам да ти се бъркам, но нали 6-7-8 все са почивни дни, предполагам може да го направите на 6.09 /само предложение/
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 15, 2013, 15:27:01 »

Рататуй, мерси за всички съвети- за 6ти не се бях сещала  pardon. Парк хотел Берлин е само за 80 човека и на всичкото отгоре мениджърката ми е една от най-добрите приятелки, но за съжаление ще ни е малък иначе с удоволствие щяхме да бъдем там. Чакам още оферти и хващам милото да мислим сериозно beating beating
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: февруари 15, 2013, 17:27:57 »

Мая пробвай и в Лебеда, за доста повече хора е, а градината с излаз на езерото е прекрасна  smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 15, 2013, 22:04:46 »

Момичета-  за Пловдив става въпрос  и за хотел Марица. Познавам лично управителката Чифликова. Не съм имала проблеми, когато съм правила декорация и аранжиране там. Хората са били доволни, аз като организатор също. Може би, когато си имате хостес организатор се дава възможност,, тя да ръководи сватбата и  не се появяват неразумения. Успех и се радвайте на предстоящият хубав ден. Успех good
Активен
marielka_pz
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #324 -: февруари 20, 2013, 11:39:55 »

 smile Добър ден !!!  Моля кажете ресторант "Фантазия"  - Дебращица подходящ ли е за сватба и какво мнение имате за него ? Моля дайте съвет.
Активен
class
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #325 -: февруари 24, 2013, 16:57:32 »

Здравейте, ние с  моята дама обмисляме дата към Август/Септември, като чета бая мераклии има тогава Wink

Исках да попитам относно Ресторант + Хотел, който може да ми препоръчате около София. Вчера бяхме в региона на Костенец и останах много доволен от 1 параклисче в близост до Къща за гости, която за съжаление побира само 20 души (в местността няма голям хотел който да побере 120 души). Питам се дали имате представа за някое такова красиво местенце (около гора, рекичка, язовир) около 100 км. от София. Предпочитаме да е в лятна градина, но дори и да няма, споделяйте Wink
За дата не сме се спрели точно, това ще се обсъди спрямо ресторанта.

мерси предварително, поздрави Ангел.
Активен
class
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #326 -: февруари 24, 2013, 21:57:59 »

Извинявам се , че пиша отново - дали имате впечатления относно РИУ Правец (как вървят цените за куверт).

ПС: Едвам започнах да пиша във форума и вече се намират кандидат фотографи ... А в пощата има място само за 1 писмо.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #327 -: февруари 24, 2013, 22:07:58 »

 Привет ! Не знам защо търсите информация в този форум за нещо, което може да получите с едно вдигне на телефона.  Според мен тук за година , повече от една двойка не организира тържество там.  Относно фотографите - напишете го с големи букви, че това е мястото за базплатната им реклама и намиране на потенциални клиенти.
 Сега сериозно, няма кой да ви даде информация за цена на кувертите в РИУ Правец. Намерете сайта им, отправете запитване и ще получите отговор.
« Последна редакция: февруари 24, 2013, 22:11:31 от Pachoran » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #328 -: февруари 24, 2013, 22:17:22 »

ПС: Едвам започнах да пиша във форума и вече се намират кандидат фотографи ... А в пощата има място само за 1 писмо.

Публикувай да видим кои са хубавците де? Вечно едни ще се мислят за по-хитри от другите. Предлагам на всички потребители, бъдете така добри да съобщавате фирмите който ви се предлагат така на лично!
Активен
class
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #329 -: февруари 24, 2013, 22:43:50 »

Привет ! Не знам защо търсите информация в този форум за нещо, което може да получите с едно вдигне на телефона.  Според мен тук за година , повече от една двойка не организира тържество там.  Относно фотографите - напишете го с големи букви, че това е мястото за базплатната им реклама и намиране на потенциални клиенти.
 Сега сериозно, няма кой да ви даде информация за цена на кувертите в РИУ Правец. Намерете сайта им, отправете запитване и ще получите отговор.


Писах им е-майл, но наистина там е невероятно (спрямо снимките), но цената сигурно е доста висока.

Вие, като фотографи, бихте ли казали да сте били някъде извън София - нейде из Искърското дефиле или из някое живописно местенце.

« Последна редакция: февруари 25, 2013, 23:36:05 от Teo » Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines