Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:17:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149990 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 04, 2013, 12:14:50 »

Мерси, bilyana_l  give_rose , малко се притеснявам за обслужването, защото не сме ги виждали още сервитьорите и готвачите, но много се радвам, че сме там, като че ли камък ми падна от сърцето като го избрахме и решихме  danceg Вечерта сме ние, може би ще отделим време за снимки на залеза горе на терасата  Girl_hide Лееко се притеснявам все пак, освен заради предсватбената треска, от всички лоши истории, които четох по форумите и тук, за лоши случки, но пък то никой не е застрахован, а и един лош отзив не видях за там  good
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 04, 2013, 12:57:41 »

До 130 няма проблем.

До 130 ми звучи екстра. За втория етаж по-скоро си представя уелкъм дринк и после дечурлигата да търчи и играе  pardon
Единствено ми се струва, че няма да е удобна залата за възрастните ни баби, които се справят трудно със стъбли  sad
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #302 -: февруари 04, 2013, 16:51:35 »

Мерси, bilyana_l  give_rose , малко се притеснявам за обслужването, защото не сме ги виждали още сервитьорите и готвачите, но много се радвам, че сме там, като че ли камък ми падна от сърцето като го избрахме и решихме  danceg Вечерта сме ние, може би ще отделим време за снимки на залеза горе на терасата  Girl_hide Лееко се притеснявам все пак, освен заради предсватбената треска, от всички лоши истории, които четох по форумите и тук, за лоши случки, но пък то никой не е застрахован, а и един лош отзив не видях за там  good

 Е, да ... притесненията са нормални, но обслужването в " Аякс" наистина е на ниво- опитни са, а и се стараят  smile Щом си се почувствала добре след избора, без съмнение, това е вашето място  chee Ще ти пусна на ЛС линк, ако искаш оттам?
Активен
Chepishev
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #303 -: февруари 05, 2013, 15:05:19 »

Ресторант Чепишев в Бояна, Грета Чепишева и фирмата и CD Catering.

Никога и под никаква форма недейте да имате взаимоотношения с горе изброените лица и фирми ако искате да ви организират мероприятие от какъвто и да е род, под каквато и да е форма и независимо от предложената приятна оферта, защото ще бъдете неприятно сюрпризирани в последния момент както ние, малко преди сватбата, когато вече повечето неща са организирани и съобразени с тях.Вдигали наема, ставал непосилен. Като бонус към това ще получите арогантно отношение, липса на компенсация под каквато и да е форма за ситуацията в която са ви поставили, дори тези който са ви взели парите няма да ви кажат едно „извинявай” в очите, защото са много заети в „срещи” сигурно да взимат парите на други хора които са на заплата за разлика от тях. Чак разговори с изключително „компетентни” адвокати, който да „Ви вземат страха” с разна терминология, от която вие трябва силно да се впечатлите и последвани от размити хипотези които нямат нищо общо с темата на разговора, завършен с гръмкото „ако ви се занимава с глупости може да се пробвате…”. Дали ще ги срещнете в Бояна или на друго място просто си имайте едно на ум да си знаете, решението си е ваше. това съобщение ще видите и в други форуми, за да са информирани повече хора.
« Последна редакция: февруари 05, 2013, 15:07:51 от Chepishev » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #304 -: февруари 06, 2013, 14:15:27 »

Ресторант Чепишев в Бояна, Грета Чепишева и фирмата и CD Catering.

Никога и под никаква форма недейте да имате взаимоотношения с горе изброените лица и фирми ако искате да ви организират мероприятие от какъвто и да е род, под каквато и да е форма и независимо от предложената приятна оферта, защото ще бъдете неприятно сюрпризирани в последния момент както ние, малко преди сватбата, когато вече повечето неща са организирани и съобразени с тях.Вдигали наема, ставал непосилен. Като бонус към това ще получите арогантно отношение, липса на компенсация под каквато и да е форма за ситуацията в която са ви поставили, дори тези който са ви взели парите няма да ви кажат едно „извинявай” в очите, защото са много заети в „срещи” сигурно да взимат парите на други хора които са на заплата за разлика от тях. Чак разговори с изключително „компетентни” адвокати, който да „Ви вземат страха” с разна терминология, от която вие трябва силно да се впечатлите и последвани от размити хипотези които нямат нищо общо с темата на разговора, завършен с гръмкото „ако ви се занимава с глупости може да се пробвате…”. Дали ще ги срещнете в Бояна или на друго място просто си имайте едно на ум да си знаете, решението си е ваше. това съобщение ще видите и в други форуми, за да са информирани повече хора.

ЕВАЛА на този, който го е написал това.  good
Така трябва... В тая криза не може да си позволяват некоректно отношение. И без това ресторантите опустяха и са прекалено много за събитията, които все повече намаляват. Никога не съм ги харесвал тия Чепишев. Редовно ме държат гладен, като по този начин ме принуждават да си поръчам за своя сметка, при това без никаква отстъпка.
 Това трябва да се напише и в темата "Свършената и несвършена работа". Да ги сложат и в Черния списък. blum blum blum
« Последна редакция: февруари 06, 2013, 14:17:16 от AIVEN » Активен
eldjy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



« Отговор #305 -: февруари 06, 2013, 21:13:26 »

jursey, бях на сватба в ресторант "Лебед" миналото лято. Ресторантът е приятен, нямам забележки към храната и облужването. Интериорът наистина е доста тъмен, но фактът, че едната стена е изцяло остъклена, донякъде компенсира това. По продължение на едната стена, точно срещу прозорците, са оформени сепарета, които са разделени едно от друго с декоративни паравани. Така между отделните маси в сепаретата няма видимост, но всички маси имат изглед към тази на младоженците. По отношение на масите - тези в сепаретата бяха квадратни с капацитет по над 10 души всяка, а в останалата част от ресторанта имаше още 3-4 по-дълги правоъгълни маси. Декорацията беше с бели покривки и бели калъфи. Капацитетът на ресторанта не е малък - сватбата, на която присъствахме, беше с над 100 души гости.
Само две неща не ми допаднаха. По време на сватбата градината на ресторанта работеше и отвън си имаше доста клиенти, тъй като беше през лятото и времето беше хубаво. Другото е, че в по-късните часове и самите гости бяха доста "изкушени" от градината и се събираха отвън на групички да пушат и да си говорят, докато в един момент ресторантът почти се изпразни, а DJ започна да експериментира с музиката в опит да върне хората на дансинга. Като цяло мястото е приятно good.
adi4ko, честито за Аякс, радвам се, че сте намерили вашия ресторант Bravo!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 07, 2013, 09:08:02 »

Мерси, eldjy  give_rose Иаз се радвам много, поне се поуспокоих  Girl_hide
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #307 -: февруари 07, 2013, 14:31:01 »

Аз пък 2 седмици се опитвах да изкопча цялата ми нужна информация за хотел Берлин и така и не се получи. Реших, че може би ще изглеждам по-сериозна, ако отида и разговарям на място. И в крайна сметка се оказа, че датата, за която питах 2 седмици е била заета... Страшно лошо впечатление ми направи цялата тази история и всъщност съм доволна, че така се получи. Това улесни значително избора ми.

Ние капарирахме Холидей Ин - имаха страшно подробна оферта на разумни цени, а управителката беше много отзивчива. Отделно в друг случай успяхме да наблюдаваме персонала - много ни хареса тяхното отношение към клиентите.  danceg
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #308 -: февруари 08, 2013, 01:52:38 »

Здравейте момичета  smile Аз съм от Пловдив и ми предстои сватба на 17 август. Сватбата ще е за около 200-210 души  Girl_hide Вече капарирахме ресторанта на х-л "Марица"... На мен мечтата ми беше х-л "Санкт Петербург" , но когато отидохме още през октомври 2012 ресторантът беше капариран точно за нашата дата, което многооо ме учуди...от толкова рано.. Oh my ... и така, без да губим време и ние се спряхме на Марица (нямахме и друг избор с такава голяма сватба).. Въпросът ми е, някой скоро да е правил сватба там?? Защото чета какви ли не отрицателни изказвания за х-л "Марица" по старите форуми и направо сърцето ми се свива  sad  sad  sad Управителката въобще не е била цвете за мирисане (така пише по старите форуми). Иначе с нас се държеше доста добре... Надявам се да чуя от вас хубави неща  girl_wink girl_wink girl_wink smile
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #309 -: февруари 08, 2013, 02:31:05 »

Здравейте момичета  smile Аз съм от Пловдив и ми предстои сватба на 17 август. Сватбата ще е за около 200-210 души  Girl_hide Вече капарирахме ресторанта на х-л "Марица"... На мен мечтата ми беше х-л "Санкт Петербург" , но когато отидохме още през октомври 2012 ресторантът беше капариран точно за нашата дата, което многооо ме учуди...от толкова рано.. Oh my ... и така, без да губим време и ние се спряхме на Марица (нямахме и друг избор с такава голяма сватба).. Въпросът ми е, някой скоро да е правил сватба там?? Защото чета какви ли не отрицателни изказвания за х-л "Марица" по старите форуми и направо сърцето ми се свива  sad  sad  sad Управителката въобще не е била цвете за мирисане (така пише по старите форуми). Иначе с нас се държеше доста добре... Надявам се да чуя от вас хубави неща  girl_wink girl_wink girl_wink smile
Р-т "Филипополис" , х-л "Марица" Пловдив е прекрасен за сватбени тържества, писал съм много за този ресторант в предишни постове.Изискан, светъл, просторен, удобен за озвучаване и осветление, фото и видеозаснемане.Кухнята е добра, обслужването и персонала е на ниво.Хотела има и удобен паркинг, предлагат и апартамент за младоженци.Останалото е въпрос на договорка, съобразена с вашите естетически и кулинарни вкусове.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #310 -: февруари 08, 2013, 13:12:04 »

djdimi , благодаря Ви много за информацията  smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 14, 2013, 11:29:23 »

Леле, датата 7  септември явно е много търсена, от всичките ми зативания до сега към ресторанти, вече е резервивара.  cray Толкова ми харесваше. Има повече от половин година... ще ръчкам милото да сме организираме от рано.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 14, 2013, 13:18:33 »

maya_the_bee, и на мен ми беше странно за тази дата, аз си мислех, че лятото ще е повече бум на сватбите, и затова избрахме малко след лятото тази дата..А на мен около 3-4 хотела ми бяха отговорили, че е заета датата още от миналата година ноември-декември  shok  crazy Не знам какви са тези хора 1 година преди това  crazy Ние затова също се юрнахме по-бързо (въпреки че моят младоженец каза че съм луда толкова рано, ама...)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 14, 2013, 13:31:21 »

Аз съм на мнение, че ако сте си избрали датата и държите на нея не е никак рано. Нашата сватба е на 25 август и от декемвре търсех ресторант, а края на януари намерихме и запазихме нашия, но в София имаше няколко ресторанта, които вече бяха заети за тази дата.
Така ме maya_the_bee, ако ви е сигурна датата давай смело с обиколките и избора на ресторант  smile
Пожелавам ти успех!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: февруари 14, 2013, 13:59:34 »

около една година по-рано ,наблюдавам че е стандартно да се ангажира ресторант за сватба,така че не губете много време, ако имате избран ресторант. good
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines