Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:36:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150347 пъти)
 
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #255 -: януари 28, 2013, 10:19:17 »

Аз не съм съгласна, че се разбира в края Wink
Просто трябва малко повече наблюдение по време на самия разговор...
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: януари 28, 2013, 11:49:41 »

И аз подкрепям Caskyспоред мен също това може да бъде установено още при предварителните срещи - когато си търсих ресторант и говорих с управителите имаше някой които ми направиха много лошо впечатление въпреки добрите условия , които предлагат и директно ги зачеркнах. В ресторанта в които избрахме при всичките ни разговора и по телефона, и на живо ми направи впечатление с отношението и стремежа да зачетат и удовлетворят желанията на клиента и това беше едно от нещата с които ме спечелиха.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: януари 28, 2013, 12:59:33 »

И аз най-накрая да се похваля, че си намерихме ресторант  yahoo и то в Банкя.
Избрахме си ресторанта на учебният център на НАП. Там от скоро разрешават да се правят такива мероприятия за външни хора, добре че баща ми провери иначе мислех, че изобщо няма смисъл да ходем там.
Към ресторанта има и страхотна градина, която лятото е много добре поддържана и е идеална за фото сесия!
Активен
iva_baby
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #258 -: януари 28, 2013, 14:29:18 »

И аз най-накрая да се похваля, че си намерихме ресторант  yahoo и то в Банкя.
Избрахме си ресторанта на учебният център на НАП. Там от скоро разрешават да се правят такива мероприятия за външни хора, добре че баща ми провери иначе мислех, че изобщо няма смисъл да ходем там.
Към ресторанта има и страхотна градина, която лятото е много добре поддържана и е идеална за фото сесия!

Намирането на ресторант с градина в Пловдив се оказа нелека задача, вероятно ще се мисли за заведение извън града.Разглеждам сайтове и попаднах на снимки от р-т градина Марково и механа Диана в Труд.И двете заведения ми харесаха на пръв поглед,моля ви споделете лични впечатления за храната и обслужването.
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #259 -: януари 28, 2013, 21:44:09 »

Намирането на ресторант с градина в Пловдив се оказа нелека задача, вероятно ще се мисли за заведение извън града.Разглеждам сайтове и попаднах на снимки от р-т градина Марково и механа Диана в Труд.И двете заведения ми харесаха на пръв поглед,моля ви споделете лични впечатления за храната и обслужването.
И двата ресторанта са добри, който и да изберете няма да сгрешите.Единственият недостатък на тези заведения е ограничението до 23 ч. на силната музика, а иначе не е проблем да си останете до когато се разберете, но вече няма купон при тиха музика (а и DJ-ят не може да води и поздравява, защото се чува на другия край на селото).Имайте го в предвид при разговорите с управителите.

П.П. Имах преди години един комичен случай, в гр. Раковски на една голяма сватба (около 250-300 човека) в квартал Генерал Данаил Николаев.Към 01 ч. сутринта идва полицията и право при мен.Полицаят ме пита, Абе момче ти добре ли си...и аз: Да, защо...Ти знаеш ли, че се чуваш чак в Секирово (другият квартал на Раковски, отстоящ на около 4-5 км.)...smile
« Последна редакция: януари 28, 2013, 21:53:38 от djdimi » Активен
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #260 -: януари 28, 2013, 22:44:31 »

Намирането на ресторант с градина в Пловдив се оказа нелека задача, вероятно ще се мисли за заведение извън града.Разглеждам сайтове и попаднах на снимки от р-т градина Марково и механа Диана в Труд.И двете заведения ми харесаха на пръв поглед,моля ви споделете лични впечатления за храната и обслужването.

И двата ресторанта са добри, който и да изберете няма да сгрешите.

Подкрепям мнението на колегата.Аз лично съм снимал във второто заведение и останах с много положителни впечатления, за първото също съм чувал само хубави отзиви.Друго хубаво нещо на Диана в с.Труд е, че на близо има и хубава църква, така че ако имате църковен брак и не държите да сте конкретно в някоя определена църква, можете много практично да съчетаете нещата.
Успех !  good
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #261 -: януари 29, 2013, 11:45:40 »

Здравейте, ние се колебаехме между два варианта, след като обиколихме много места - става дума за гр. София. Едното е ресторант Flowers, а другото - хотел Акорд. Вече избрахме и капарирахме хотел Акорд. Много се чудехме, защото във Flowers обстановката е по-модерна, малко по-красиво е, но пък от хотел Акорд ни предоставиха по-добри условия, които никак не са за подценяване. В Акорд ще разполагаме със стая за младоженците(което си е удобство в сватбения ден-да се пооправиш, да се преоблечеш, да си оставиш багаж нещо и т.н.), украсата на ресторанта се включва в цената - бели калъфи за столовете, панделки за тях и украса на ватбената маса. Както и внасяне освен на алкохол и на безалкохолни. Ще ползваме и преференциални цени за хотелските стаи-имаме доста гости, които ще трябва да спят тук, в София. Много се надявам да останем доволни, много мнения изчетох, докато реша. И не видях нещо фрапиращо лошо, което ме нави окончателно. Офертата като цена е много добра, ресторантът е приличен. Ако някой е бил на сватба в Акорд-нека пише мнение, каквото и да е-лошо или хубаво.
Активен
hrupstein
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #262 -: януари 29, 2013, 11:52:47 »

Здравейте, мога ли да ви помоля за мнения относно зала Панорама на Бест Уестърн Хотел Експо?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #263 -: януари 29, 2013, 12:29:48 »

Здравейте, мога ли да ви помоля за мнения относно зала Панорама на Бест Уестърн Хотел Експо?

Ние ходихме да я гледаме, на мен ми се стори прекалено малка, и е правоъглна, не украсена, абе просто една конферентна зала, другото е че е на втория етаж, и пушачите ще се расхождат доста по стълби и постоянно ще има хора навън, имат обаче много хубава градина в която прават сватби но пък само до 22:30 може да се пуска музика след това DJ влиза вътре. цените на кувертите също са им високи (50 лв най-евтиния) ианче координаторката е много готина, ако искаш мога да ти прата снимките дето ми изпрати тя от залата  Wink
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #264 -: януари 29, 2013, 12:39:53 »

важни въпроси при търсенето на ресторант:
Капацитет зала    бр. Места
Капацитет градина       бр. Места
могат ли да изпратят схемата на салона по мейл?
Цветове на салона:
Най-често използване цветове за декорация:
Алкохол.
Може ли да се внася?
Цена на тапа:
Виното/ракията в наши бутилки или го сипват в гарафи/кани?
Охлаждат ли го?
Къде го разполагат (на бара, на масички отстрани, на всяка маса)
Може ли да се внася безалкохолно, вода?
Цена:
Може ли да се внася храна (ядки, мезета, торта)?
Кога се носят напитки, торта?
Паркинг:
Капацитет:
Цена:
Времетраене на сватбата: (обикновено 5 часа)
Цена overtime:
В колко точно трябва да са там (младоженци, гости):
От кога започва да тече времето:
Украса. Те разполагат с:
Кога може да влезем за да почваме с украсата?
Капаро:
Доплащане на остатъка:
Условия:
Бонуси (младоженски апартамент?):
Меню.
Безплатна дегустация?
климатизация
дано съм полезна  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #265 -: януари 30, 2013, 20:45:50 »

и аз да се похваля също, капарирахме си днес ресторанта , Скайуей,  много сме доволни, залата им изглежда страхотно   danceg, е няма хотелска част но срещу тях има хотелче на доста ниски цени, наблизо си има църква а и цените са им доста добри smile успех на всички които търсят в момента  girl_wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: януари 31, 2013, 07:59:20 »

и аз да се похваля също, капарирахме си днес ресторанта , Скайуей,  много сме доволни, залата им изглежда страхотно   danceg, е няма хотелска част но срещу тях има хотелче на доста ниски цени, наблизо си има църква а и цените са им доста добри smile успех на всички които търсят в момента  girl_wink

Честито и на теб!!!  give_rose
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: януари 31, 2013, 08:02:51 »

Ние след толкова много обикаляне по ресторанти май се спряхме на хотелски комплекс Диана 3. Не е балната зала, която съм искала, но след като три ресторанта, които си бяхме харесали ни ги взеха под носа... Голям е, колоните не пречат на видимостта към официалната маса, а и си има и градинка, която пролетта трябва да е много зелена smile Все пак някакви мнения?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: януари 31, 2013, 10:32:16 »

За Диана 3 ние докато си търсехме ресторант го посетихме ей така изненадващо и пробвахме храната - много ни хареса, беше вкусна и в добри количества на нормални цени. Дори много по-добре от тази на хотел България. И келнера не беше лош... smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: януари 31, 2013, 11:08:45 »

За Диана 3 ние докато си търсехме ресторант го посетихме ей така изненадващо и пробвахме храната - много ни хареса, беше вкусна и в добри количества на нормални цени. Дори много по-добре от тази на хотел България. И келнера не беше лош... smile

Беше ми минала идеята, че ние дори не сме пробвали храната там, а направо говорихме за условията им и се притесних да не би да останем изненадани smile eleni4ka, благодаря ти за мнението  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines