Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:27:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149913 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #165 -: януари 21, 2013, 15:16:32 »

Та въпросът ми е, дали някой е ходил там и дали наистина така се разполагат масите?

За 6ато - аз гледах снимки от две сватби на тяхната ФБ страница и имаше терасиране, тоест маси на две нива, но беше приятно направено. То беше качена една маса на по-високо, не половината. Ходила съм и на самото място - имат две беседки на по-високо, иначе пространството, в което слагат маси си е равно. Но там така или иначе е за малко тържество, с малко маси (ако са по-малко дори всички е хубаво да са събрани там), за да остане място и за ставане, и за танцуване.

За музиката не знам дали наистина няма проблем, защото макар че над хотела няма нищо и е гора, то под тях и от едната страна си има къщи и те са на няколко метра разстояние. Иначе и преди съм споделяла тук отзиви - мястото е много разчупено, със страхотна кухня, нестандартно. На мен все още ми е в опциите за ресторант. Отделно, че и хората на място са много любезни, отговарят и по имейл, пък да не говорим, че цените за кувертите им бяха качени на сайта, което ми направи много добро впечатление - не само да гадае човек и да се чуди дали въобще му е във възможностите подобно място и дали да ходи въобще до там.
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #166 -: януари 21, 2013, 15:33:49 »

Относно Шато - при нас също беше един от вариантите, но се отказахме по редица причини. За мен проблема там е, че ресторанта е много малък и побира около 40 човека. Външната градина наистина е невероятно красива, но ако завали дъжд или по друга причина сватбата трябва да се пренесе вътре, става доста неприятно ако сте повече хора. Има и нещо като бар, където могат да се сложат маси за още 30-40 човека, но това означава гостите да се разделят на две...
Активен
HotelAkord
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #167 -: януари 21, 2013, 16:28:53 »

До jutka не мога да изпратя съобщение, пише че лимита Ви е изчерпан
Активен
deiko
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #168 -: януари 21, 2013, 16:50:31 »

Здравейте и от мен! Нова съм във форума и ми предстои сватба в началото на месец юни. Двоумим се между 08.06 и 15.06 и след обикаляне от 1 седмица все още сме до никъде.....sad Сватбата ще е за около110 човека. Искаше ни се да е в близост до София,по- отдалечено от "Цивилизацията"в някой хубав семеен хотел, например, а единствения вариант май е Боровц. Искам да да дам малко информация относно впечатленията, които придобих за тази седмица и дано да съм полезна на някого. В Боровец ми хареса хотел Айсберг и условията, които ни предложиха са много добри. Единствено ресторантът ми се видя малък за толкова хора и масите трябва да се разположат на буквта "Г", което май не ме устройва, иначе е много приятно и управителката е много любезна. Ходихме и до с. Равно поле, също много красиво, но не се вместваме в бюджета, а и малко се изнервих, защото имаше всевъзможни такси. Пообиколихме малко и в Сoфия, бяхме в 6ато в Драгалевци и аз съм наистина очарована, много ми хареса, уютно и различно. Единствено, капацитетът на ресторанта ме притеснява, защото, ако не е хубаво времето навън, трябва да има вариант и за вътре. Много красиво, персоналът  е любезен. Ходихме и до Берлин, също ми хареса, но ресторантът е за по-малко хора. В Дипломатическия клуб в Горна Баня-също, но нямаше никакви свободни дати. Ако има нещо ново ще дам инфо. Момичета, ако имате някакви идеи или мнения ще се радвам да ги споделите с мен.
Активен
Matilda
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #169 -: януари 21, 2013, 16:58:57 »

Ами, не сме ходили да го разглеждали.. Честно да си призная видях офертите на сайта им и това ме отказа да потърся каквато и да било информация..
Но никога не е късно да проверим.
Верно ли? никога не съм се замисляла за това- какво имаш в предвид?
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #170 -: януари 21, 2013, 17:16:27 »

Благодаря на всички за мненията за Шато. Днес дамата ме увери, че в градината спокойно ще се съберем - 100-тина души, но нито аз се сетих да попитам за ресторанта вътре, нито тя ми каза, че всъщност е толкова малък при опция лошо време. Все пак мисля да отида на място, ще пиша след това.
Активен
marto6a
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #171 -: януари 21, 2013, 17:52:37 »

Здравейте, моля помагайте.Търся ресторант-градина в София.В интернет е много относително да намериш нещо добро, защото  повечето ресторанти не си обновяват сайтовете често и това което виждаш може да не е актуално вече.Живеем в Германия и от тук се опитвам да намеря нещо хубаво.Гледах ресторанта в Горна баня, и ми допадна, защото една приятелка си е правила сватбата миналата година там.Търся ресторант с хубава отворена и просторна градина за около 80 човека и да е в София, защото ще имаме гости от чужбина и те ще трябва да пътуват с таксита.Царско село отпада от списъка, защото и на двамата не ни харесва.Другите които гледах са с грозни брезентови покриви и ми изглеждат адски подтискащо, или са с дървени згъваеми столове , дървени пейки и грозни маси.Сватбата ще е Август и сме решили задължително да е в градина.Куверта може да е до 60лв.

Благодаря Ви предварително!!!
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 21, 2013, 19:21:55 »

Не знам дали ще помогне на някого, но да споделя - ресторант Principi Di Piemonte в София е за около 100 човека, има сладка градинка в която правят изнесени ритуали (макар че за цялостно тържество в нея надали има място). Цялата задна стена на ресторанта е от прозорци и  фотографите с които сме разговаряли ни казаха, че харесват да снимат там защото светлината била хубава/естествена (не им разбирам на тези неща).  Мениджъра на ресторанта е прекрасен човек - личи си, че за него е по-важно да се сбъднат вашите желания, а не печалбата. Само не знам дали за Вашите дати ще е свободен...Ние го запазихме има-няма 11 месеца предварително...
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #173 -: януари 21, 2013, 21:08:40 »

Давам още един глас за Принцовете на Пиемонте. Изключително любезен персонал, никакво текучество. От 5 г. почти никой не се е сменил там ( защо ли?), изводите оставам на вас. Вкусна храна, коректни , не си лъжат клиентите никога. Цените са добри, разрешават внасяне на безалкохолно, даже има и безплатна бира на корем. Но не става за повече от 110 човека.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 21, 2013, 21:32:15 »

Верно ли? никога не съм се замисляла за това- какво имаш в предвид?

Имам предвид, че цените, които са качени на сайта са малко по-високи за определения ни бюджет.. Няма друга причина smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 21, 2013, 21:43:05 »

аз съм в задънена улица... нито един от ресторантите. които харесах нямат свободни дати през май... то беше и ясно, ама със скорпион може ли да се спори!!!! та ако някой се сеща за не масов ресторант с хотел, които да събере 100 гости с прилични цени на кувертите и оувъртайм.. много моля да сподели  give_rose
« Последна редакция: януари 21, 2013, 22:24:27 от shantall » Активен
djuliani
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #176 -: януари 21, 2013, 21:45:52 »

Здравейте,моята сватба е на 27 .01,тст неделя..Ресторантът е Форум Централ,скромни 55 души,постоянно ме съветват да сме си гледали алкохола,че сервитьорите го крадяли..Вашето мнение?
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 21, 2013, 21:53:53 »

та ако някой се сеща за не масов ресторант с хотел, които да съдере 100 гости -
За съдиране сигурно има много ресторанти които с удоволствие ще го направят Wink (само майтап)
Активен
marto6a
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #178 -: януари 21, 2013, 23:31:06 »

Някой с идея за ресторант-градина в София?Подобна обстановка като Дипломатическият клуб Глория Палас.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #179 -: януари 22, 2013, 00:14:24 »

Здравейте,моята сватба е на 27 .01,тст неделя..Ресторантът е Форум Централ,скромни 55 души,постоянно ме съветват да сме си гледали алкохола,че сервитьорите го крадяли..Вашето мнение?

 Аз нямам такава информация от нашите младоженци това лято! Като си взимаха нещата , говорихме два-три часа и обсъждахме сватбата включително, но нищо такова не са споменали...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines