Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:17:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149995 пъти)
 
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #135 -: януари 18, 2013, 11:36:15 »

Здравейте, предстои ни сватба през месец Юни, като се оказва, че за около 130-140 човека няма кой знае колко свободни места. Едно от местата е бална зала София в резиденция Тера, но за нея няма почти никаква информация относно дали може да събере такава бройка, куверти и качеството, предлагано от Лора кетъринг. Мен отначало ми беше малко странна идеята за сватба на място, което не е ресторант, а храната се носи от някъде, но пък на снимки изглежда много красиво. Ще бъда благодарен ако някой сподели информация за ориентировъчни цени, качество на храната и евентуалните допълнителни такси.
Благодаря предварително smile
задължително отидете да разгледате на място - интериора е сравнително специфичен - малко по-тежък и претенциозен (според мен), но всичко е въпрос на вкус  pardon без да сте били на място няма как да прецените да ли ви допада - снимките често се различават от действителността. Иначе, има красива градинка, където се получават хубави снимки с гостите  good предимството на залата пред ресторанта е, че може да разпределите пространството както ви харесва  Wink
Набележете и други варианти преди да решите окончателно  smile
Активен
amaru
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #136 -: януари 18, 2013, 13:45:48 »

Здравейте,

Благодаря за отговорите, другата седмица ще ида на място. Бил съм в Тера на коктейл и съм запознат с интериора, но не мога да си представя с маси как ще. DjNick Mc определено ще имам мнението Ви предвид.
Набелязали сме и няколко други варианта, които да видим. Ще споделя подробности като пообиколим smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #137 -: януари 18, 2013, 16:12:27 »

Здравейте на всички! Нова съм във форума. Организираме сватба за юни месец и сме се спрели на един ресторант в Панчарево на езерото, казва се Lake point и се намира в сградата на бившата гребна база. Организират сватби на открито и изглежда много красиво. Но никъде във форума не открих отзиви за този ресторант. Ако някой има впечатления нека да сподели. Благодаря предварително  smile

Много нефункционален за сватби а от вън има проблем смузиката.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 18, 2013, 16:15:41 »

Здравейте, вие колко преди сватбата започнахте да оглеждате ресторанти и кога направихте резервацията. Примерно 4 месеца преди сватбата достатъчно ли са?!? Неприятното при нас е, че ни се налага да пътуваме понякога ни няма и по 20 дни по няколко пъти в годината от София, съответно няма да можем да организираме нищо в тези периоди. И времето за организация ще бъде накъсано между пътуванията.
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #139 -: януари 18, 2013, 16:25:36 »

maya_the_bee, според мен 4 месеца преди сватбата даже е малко късничко. Ние запазихме ресторант, фото и ди джей 8 месеца преди сватбата. Като за диджея и ресторанта даже бяхме на косъм с датата, защото май месец е доста натоварен за сватби. При все че пътувате, те съветвам да започнете активно да търсите ресторант! Успех с подготовката!  give_rose
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 18, 2013, 16:44:49 »

Maria681 мерси за отговора, направо ме хвърли в джаза, ние към момента имаме време, но и нашата не е проста. Първо половинката заяви в началото на годината, че ще се женим септември-октомври (зависи от пътуванията), по съображения с времето ми се ще да е началото на септември. Проблема е, че той още не е направил официалното предложение, с което ще се даде старт на сватбения екшън. Кога ще е  предложениеТО не знам, но почти целия март ни няма, после имаме април и май, после юни ни няма и така  tease. А като го знам влеченето по ресторанти и хотели ще е мъка  sad От ресторанта зависи правенето на поканите- а тях ще ги изработвам ръчно. Уф още не е започнало, а вече ми се струва омагьосан кръг....
Активен
qgeorgieva
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #141 -: януари 18, 2013, 17:39:18 »

maya_the_bee, права си за омагьосания кръг. И ние сме на етап ресторанти, слава богу диджей, видео и фото имаме вече, но пък не мога да започна поканите без ресторант, а как да обясня на кандидат съпруга, че до юли няма вече почти никакво време, противно на неговите разбирания.
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #142 -: януари 18, 2013, 17:57:01 »

maya_the_bee, въпреки, че още нямате контретна дата и официално предложение (дано скоро получиш някоя приятна изненада) можеш да сметнеш горе-долу колко гости ще имате и да започнеш да оглеждаш поне сайтовете на ресторанти с подходящ капацитет. Има много инфо и в предишните 9 части на темата, коетоможе да ти е полезно. Можеш и да изпратиш запитвания по мейл към ресторантите, коит ти харесват - те вече са готови с офертите за следващата година. Така ще много по-подготвена, когато дойде време за голямото обикаляне smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 18, 2013, 18:06:26 »

maya_the_bee, и аз съм в подобна ситуация. скъпия каза ноември-декември, че май ще има сватба, ама официално предложение нямам още. но пък пускам запитввания за цени на кувертите и други условия и за свободни дати. от 10тима запитвания само на едно са ми отговорили напълно коректно и за сега съм много разочарована sad
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 18, 2013, 21:25:22 »

Здравей не видях Холидей Ин..

Ами, не сме ходили да го разглеждали.. Честно да си призная видях офертите на сайта им и това ме отказа да потърся каквато и да било информация..
Но никога не е късно да проверим.
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 19, 2013, 12:05:38 »

Момичета страшно благодаря, сигурна съм, че тук ще намеря доста информация, който най-вече е проверена. Мария и Шантал идеята за запитвания не ми беше минавала, не знам защо си мислех, че трябва на място да се ходи. crazy Иначе вече имам представа за брой гости и тип ресторант, прочитам отзиви за ресторантите. Ще пусна запитвания и ще съм доста подготвена, когато се започне обсъждането на мястото,  т.е ще съм едни гърди напред, защото бъдещия ми свекър е доста властна личност, която има склонността да налага мнението си и винаги трябва да съм една стъпка преди него, за да парирам нежелани идеи.
Шантал- напълно те разбирам, половинката каза - е кво толкова има да се организира в една сватба, един ресторант и още 2-3 неща.  shok Аз си падам малко перфекционист- един път ще се женя, искам си приказния ден!! danceg danceg danceg
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 19, 2013, 13:14:16 »

maya_the_bee, ние и двамата сме перфекционисти и става голям проблем .... вече седмица не можем да изберем тип на поканата ... а като дойде време за ресторанта направо не знам  angry
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 19, 2013, 19:43:33 »

Може ли някой да ми даде мнения за Casa Boyana и Парк хотел Берлин? Моля ако някой има отзиви да ги сподели, защото съм в задънена улица sad Мислих за сватба в Банкя, но неможахме да си намерим ресторант, който да ни хареса и сега съм се насочила към тези двата в Бояна. Ще съм много благодарна за всяко мнение!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 20, 2013, 00:49:15 »

Може ли някой да ми даде мнения за Casa Boyana и Парк хотел Берлин?

Мога да споделя за първото ми посещение в Casa Boyana. Отидохме без уговорка, защото бяхме в района. Срещнахме се с управителката и трябва да призная, че беше много любезна и обясняваше всичко много подробно, докато не я попитах как стои въпросът с цената за след 5-я час, тъй като ние смятаме да продължим да празнуваме и след това. Тогава тя просто отговори, че не се наема да прави дневни сватби, тъй като трябва в 17 или 18 да ни помоли да напуснем, за да може те да си оправят ресторанта за вечерта за други посетители. Все пак си даде визитка, ако сме променили мнението си за вечерна сватба. Тази реакция не ни направи добро впечатление, но в крайна сметка това си е политика на ресторанта. Като интериор ресторантчето е хубаво и уютно смея да кажа, въпреки че годеникът ми изрази мнение, че е малко претруфено за малко хотелче-ресторантче smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 20, 2013, 09:55:36 »

Благодаря! Другата седмица ще минем да ги видим на живо и дано да открем "нашето място"!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines