Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:25:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 150126 пъти)
 
Фотография Русинов
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #105 -: януари 14, 2013, 08:56:44 »

Миналата година бях на сватба във Флауърс и мога да кажа, че кувертът е добър, храната също, но масите са адски тесни и бяхме седнали почти един в друг..това май е единствения лош спомен, който имам...бяхме не повече от 80 човека..

Съгласен с по-горе написаното.Аз също миналата година снимах сватба във Флауърс и ресторанта ми се стори симпатичен, като обстановка, добра кухня и обслужване, а масите  се нагъчкват максимално, за да може да остане повече място за танци.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 14, 2013, 09:50:22 »

ELCHOOOOOOO, Акорд доколкото разбрах е зает за нашата сватба.
Относно Холидей Ин по предложение на EmmaSt мисля, че там кувертите са доста над нашия бюджет.
Благодаря за мненията и за Флауърс. Днес ще разберем как е положението там.
Все пак отново ще помоля за някакво мнение за ресторант Враня. smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #107 -: януари 14, 2013, 10:38:06 »

Ани, предполагам че след като не Ви е харесало в "Хилтън" и "Гранд Хотел София" ,  Флауърс ще ви пасне идеално. Добре сте се ориентирали към него. good
Между другото видях, че в дългия списък с хотели и ресторанти, които сте обиколили, може би без да искате, сте пропуснали Радисън. Препоръчвам Ви да проверите и там как стоят нещата. Младоженския апартамент гледа към катедралата Св.Александър Невски. Много е красиво. Особено вечер, с тези светлини, които осветяват катедралата и народното събрание, че дори и паметника на Цар Освободител. Е, не е за пренебрегване и панорамта от Флауърс на люлинските панелки, но както Вие си прецените. Все пак Флауърс е доста по-напред в класацията, особено що се отнася до качество на храна и обслужване. Дори и залата им е по-красива от тази на горе изброените хотелчета. Е, цената на куверта им е малко по-ниска но това се преживява, на фона на останалите предимства*db* pleasantry pleasantry
« Последна редакция: януари 14, 2013, 10:47:37 от AIVEN » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 14, 2013, 13:19:48 »

аз сигурно ще задам малко глупав въпрос, но ние още не сме определили дата с идеята, че може да харесаме ресторант който да е зает на 5ти май, примерно, но да е свободен на 12ти, отново примерно, и спрямо ресторанта да се спрем на дата... правилно ли е да се постъпи така?
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 14, 2013, 13:25:24 »

AIVEN, под " не ни харесва" имам предвид чисто финансовата страна на нещата. smile  Знам много добре къде бих искала да ми бъде сватбата, но в крайна сметка всеки има някакъв бюджет и се придържа към него!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 14, 2013, 14:44:14 »

аз сигурно ще задам малко глупав въпрос, но ние още не сме определили дата с идеята, че може да харесаме ресторант който да е зает на 5ти май, примерно, но да е свободен на 12ти, отново примерно, и спрямо ресторанта да се спрем на дата... правилно ли е да се постъпи така?

И ние действахме по подобен н-н харесахме няколко дати и избрахме ресторанта - но не забравяй да питаш и в гражданското дали има час - защото това също е от решаващо значение за датата, защото може ресторанта да е свободен, но ако не можеш да подпишеш трябва да преразгледаш всичко. Ние първо питахме ресторанта за две дати - запазихме ги за един ден- отидохме до пиротска запазихме си час за гражданският ритуал и после отидохме и капарирахме ресторанта за определената вече дата. Но при нас водещ беше ресторанта защото аз като отидох в Акорд - разбрах че за мен това е ресторанта за моята сватба и не исках друг ( и отношението на персонала и самият ресторант ме спечелиха )- зависи си ви от приоритета- други си харесват дата и после търсят свободен ресторант.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 14, 2013, 14:59:32 »

ELCHOOOOOOO, аз изхождам повече от това, че гражданските са повече и се надявам да има свободни дати, пък и винаги остава вариантаза подпис през седмицата smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #112 -: януари 14, 2013, 15:36:25 »

ani_ogbg,
Вие сте посетили почти по-голямата част от сватбените ресторанти в София.
Не видях в списъка х-л. Берлин и също така Бест уестърн "Сити" хотел на Донудков.
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 14, 2013, 16:00:04 »

ELCHOOOOOOO, аз изхождам повече от това, че гражданските са повече и се надявам да има свободни дати, пък и винаги остава вариантаза подпис през седмицата smile

Да права си тук пак важи приоритета, тъй като ние бяхме решили че ще е Красно село ритуалната и трябваше да намерим вариант съобразен и с двете места :-))
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #114 -: януари 14, 2013, 18:17:56 »


 ani_ogbg, ако мога да предложа едно малко по-нетрадиционно заведение, което също е със страхотен изглед - КоБар в Лозенец. Почти по цялата обиколка има тераса, за пушачите и тези, които имат нужда да вземат въздух, свързана с мястото, предвидено за дансинг, така че гостите на практика пак са си заедно, въпреки че едните танцуват, а другите разпускат навън например. Другото хубаво  е, че има и втори етаж, който също гледа към дансинга като там са разположени част от масите. Нямам представа за цени и куверти...

  Ресторантът към хотел " Женева" - също има градинка, където може да се излиза ( ресторанта е на първия етаж), а обслужването е страхотно, old school good . Масите са разположени около дансинга - но за капацитета  не съм сигурна, може и да е под 80 души... Намира се на малко кофти място с тесни улици и не знам как стои въпроса с паркирането, но е близо до Красно село, има и една популярна за венчавски църква в района, на която все не й запомням името ...

 Комплекс " Романс" в Панчарево - също  good за персонала, има излаз към една тераса, макар че наоколо няма кой знае каква гледка, но за пушачите ще свърши работа...Има и хотелска част и предполагам, че предлагат пакети за младоженци. Широк дансинг.

 Хотел " Аякс" в кв. Витоша- също има тераси, на които да се излезе, но не са с пряк излаз към ресторанта. Дансингът е по-тесен. Има един последен етаж, където могат да се правят снимки - особено по залез , а долу има просторна градина с фонтанче  за изнесени ритуали:) Знам, че също предлагат някакви младоженски пакети.

  Тук прочетох лоши отзиви за ресторант -градина " Биляна" в Студентски град- "нашите" младоженци конкретно не бяха имали проблеми! Градината наистина е много приятна ( ако това е сред важните критерии)! Не знам дали се е наложил като фолк -ресторнат задължително заради Илиян Баровеца... huhhuh.gif Дансингът също не е много удобен, но сватбата, която ние снимахме беше определено по-голяма!

 За Форум вече писах моите отзиви, които са от това лято, ако си ги пропуснала случайно, може да се върнеш назад и да ги прочетеш,  да не се повтарям! smile

 От изброените ресторнати мога да кажа, че наистина лоши впечатления имам от обслужването във " Вега". Струва ми се, че сервитьорите бяха наети само за сватбата, а не са про- отделно от това в кухнята закъсняха с основното доста  и междувременно хората се понапиха...А за " Панорама" на Дондуков  мисля, че наистина няма да има проблем да ви побере! Наистина на пръв поглед може да изглежда така, но сватбата, която ние снимахме беше най-малко 120 души като изнесения им ритуал също беше там... Честно казано стана невероятен купон и ми е останал много хубав спомен от самото празненство  danceg

 Успех в избора! Надявам се да съм била полезна!



 
Активен
IulianKolev
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #115 -: януари 14, 2013, 18:48:37 »

Здравейте и от мен,

Тъй като и за мен приоритета е ресторанта, запазих дата в Акорд, промених първоначалната дата защото нито един от свободните ресторанти не отговаряше на изискванията на моята любов. За това, че си променихме датата от Акорд ни дадоха много бонуси. Така че Ви съветвам първо си запазете ресторанта, а после всичко останало. И да знаете, не се подлъгвайте на обещанията на Парк Хотел Москва за възможността за пушене, обещаха на едни приятели и в деня на сватбата казаха че чакат проверка и забраниха, лужат за да дадете капаро. Надявам се да съм помогнал и с моето мнение. pleasantry
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #116 -: януари 14, 2013, 20:08:50 »

На последната страничка се е заформила дискусия с обсъждане на ресторанти. Аз бих дал един глас за Флауерс, както и да добавя Принцовете на Пиемонте в Интерпред. Според мен не е верно, че масите са нагъчкани, въпрос на подредба. Миналата година съм бил по 2 пъти в 2 те им зали, пък и нашата сватба беше там и според мен до 100-110 души е добре. Освен това и двете зали имат тераси за пушачите.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 14, 2013, 21:29:20 »

ani_ogbg,
Вие сте посетили почти по-голямата част от сватбените ресторанти в София.
Не видях в списъка х-л. Берлин и също така Бест уестърн "Сити" хотел на Донудков.


Ами, Бест Уестърн го посетихме и него, но за мен просто е една конферентна зала с опит да се направи нещо хубаво. Иначе самото хотелче ми се стори много приветливо. Що се отнася до хотел Берлин.. по-напред в темата бях прочела коментар на една булка и нейното неположително преживяване в този ресторант.

bilyana_l , днес посетихме хотел Аякс и в момента чакаме да ни изпратят оферта за кувертите.
"Биляна" още в началото годеникът ми я отхвърли, а Централ Форум вече е зает за нашата дата.
Благодаря за предложенията. Ще проверим дадените възможности от теб smile

Днес посетихме и Флауърс. Девойката беше невероятно мила, обясни ни всичко, но когато ни разведе из възможните зали, честно казано не успях (а след това разбрах, че и годеникът ми не е успял) да си представя как ще се наредат масите за 82 места и да остане място за дансинга.
Deliysky, може ли да те помоля за някакви снимки, относно подредбата на масите във Флауърс, за да придобия истинска представа?
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #118 -: януари 14, 2013, 21:38:49 »

Здравейте, отдавна не съм писала, но се връщам към форума.

Можете ли да ми препоръчате комплекс (бих предпочела хотел и ресторант заедно) за около 100 души - половината ще са за 2 или повече нощувки, а останалите само за нощта на сватбата, ако пожелаят.
По-добре е да бъде извън София - но не много далече - Боровец, Банско и т.н.
Бяхме си харесали РИУ Правец, но се оказа зает за нашата дата... Шанс.
Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 16, 2013, 17:00:54 »

Здравейте на всички! Нова съм във форума. Организираме сватба за юни месец и сме се спрели на един ресторант в Панчарево на езерото, казва се Lake point и се намира в сградата на бившата гребна база. Организират сватби на открито и изглежда много красиво. Но никъде във форума не открих отзиви за този ресторант. Ако някой има впечатления нека да сподели. Благодаря предварително  smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines