Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 09:10:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149810 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #30 -: декември 03, 2012, 12:38:33 »

Според мен по-полезно ще бъде информацията да бъде публична. Така всеки ще разбере плюсовете и минусите на даден ресторант -
Абсолютно си прав колега. Само че веднага се намесва някой с фалшивия профил и почва да те убеждава, и да спори с теб, че това което си видял и преживял всъщост не е вярно, и влизаме в едни спорове, и едни филми, за които нямам време и нерви.Трябва да призная обаче, че след последния път когато се проведе ожесточения спор за р-т Панорамата на Парк Хотел Москва, когато им "натрих носа", имаше ефект. Явно това което съм казал тук е стигнало и до техните уши. За това не трябва да се мълчи. Много скоро имам участие пак там и ще дам пак отзиви, но няма да кажа кога, да не вземе готвача или някой друг, (от яд)  да направят някоя магария с храната ми. blum blum blum
Последния път се представиха прилично (въпреки че бях долу в основния р-т а не в Панорамата, но предполагам че персонала е един и същ) и не гъгнаха за късният час (04:30) до който останахме, и повече от 450те човека които обслужваха. Даже нямаше проблем да оставнем и повече но в 06:00ч. имаха закуска за хотела и трябваше да оправят салона и да подреждат масите. А той салона нали е "малък" - няколко декара. biggrin biggrin biggrin
« Последна редакция: декември 03, 2012, 12:51:41 от AIVEN » Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #31 -: декември 03, 2012, 18:15:02 »

 
 AIVEN, ние снимахме в р-т "Панорама" на Парк-хотел " Москва" през лятото на 2009 и съм с чудесни впечатления от управителя! Не си спомням да е имало и някакви други фрапиращи проблеми??? Защо такова негативно отношение?  girl_impossible
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #32 -: декември 03, 2012, 21:24:14 »


 AIVEN, ние снимахме в р-т "Панорама" на Парк-хотел " Москва" през лятото на 2009 и съм с чудесни впечатления от управителя! Не си спомням да е имало и някакви други фрапиращи проблеми??? Защо такова негативно отношение?  girl_impossible
Нека да не се връщаме назад. Ако те интересува чети на зад в другите части. Както вече казах при тях има развитие. Скоро ще имам и съвсем пресни впечатления, които ще споделя. Дано да се оправят и онези неграмотници от Банкя Палас, че като се сетя и ми настръхва козината от яд. GROAN GROAN GROAN
Активен
djuliani
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #33 -: декември 03, 2012, 22:50:00 »

Здравейте,аз се спрях на хотел Форум.Мнението ви?Благодаря blum good NO
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #34 -: декември 04, 2012, 02:18:18 »

 Това лято снимахме там - една от най-веселите и приятни сватби - затова и моето мнение за ресторанта е  good, въпреки някои недостатъци в осветлението например! Нашите младоженци бяха много сериозни в подготовката и може би това също е имало ефект! Украсата беше хубава,  а DJ, който от ресторанта им бяха препоръчали беше страхотен! По едно време една от сервитьорките дори се хвана да играе хоро с гостите, защото нещо се затрудниха с граалското. С една дума - има наистина добра атмосфера (поне по мои наблюдения)!
Активен
Mira_Atanasova
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #35 -: декември 06, 2012, 09:03:10 »

Здравейте. Регистрирах се съвсем скоро , за да мога да се ориентирам за мнението на хората за всичко около сватбата. Надявам се и за ресторатите във и около Варна да получа някакво мнение. Избираме си ресторат за около 70-80 души. Ще съм ви благодарна за положителни и отрицателни мнения smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 07, 2012, 15:48:47 »

Някой може ли да ми каже нещо за ресторанта на хотел Жеравна в Баня? Как са обслужването, храната, такива неща?
Благодаря!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #37 -: декември 07, 2012, 21:49:06 »

В Баня или в Банкя ?!  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 07, 2012, 23:22:04 »

Банкя, извинявам се!
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 08, 2012, 00:05:50 »

Здравейте, искам да ви попитам имате ли отзиви за бална зала Терра, поканиха ни за кумове и младоженците искат заедно за изберем ресторант. Благодаря предварително.
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #40 -: декември 08, 2012, 02:39:17 »

Здравейте. Регистрирах се съвсем скоро , за да мога да се ориентирам за мнението на хората за всичко около сватбата. Надявам се и за ресторатите във и около Варна да получа някакво мнение. Избираме си ресторат за около 70-80 души. Ще съм ви благодарна за положителни и отрицателни мнения smile

Мира,  в темата " Сватба във Варна" също може да получиш информация!  Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #41 -: декември 09, 2012, 12:28:52 »

Здравейте, искам да ви попитам имате ли отзиви за бална зала Терра, поканиха ни за кумове и младоженците искат заедно за изберем ресторант. Благодаря предварително.

Имаме отзиви. Това е едно много красиво място, бивша резиденция. По стил е може би почти единственото в БГ ( като добавим и военния клуб в София), с елементи тип бална зала. Но има един много голям негатив - това не е ресторант, обслужва се от кетъринг фирма. Което означава, че всичко трябва да е заявено предварително. Ако желаете да поръчате още храна в деня, няма да стане, ако на някого трябва да се смени яденето поради някакви причини ( вегетарианец например), и не сте дали такава заявка предварително - пак няма да стане. Освен това моите клиенти бяха и леко недоволни от обслужването, причината не разбрах . Иначе за мен местото е много добро, сервитьорите летяха непрекъснато между масите.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #42 -: декември 11, 2012, 14:54:25 »

Здравейте!

Преди около месец започнах подготовката около сватбата, която ще е в края на април 2013г. В момента съм на етап избор на ресторант. Прочетох много от мненията във всичките 10 теми и си отбелязах някои много полезни. Моля ви за малко помощ.

Решихме, че искаме тържеството да е в ресторант към хотел, което автоматично изключва всички ресторанти без хотелска част като например този в Интерпред (споменавам го, защото много го харесвам, но за съжаление трябва да отпадне). Бихте ли помогнали със съвет за такива ресторанти в рамките на София със следните допълнителни изисквания:

  • 100-120 души капацитет
  • 40-55лв куверт
  • по-неутрални цветове - да има възможност за какъвто и да е цвят декорация

Засега съм се спряла на варианти като Ресторант „La Vita e Bella” към Бест Уестърн Сити Хотел, в сайта им пише, че ресторанта е с 65 места капацитет, но залата към ресторанта може да побере до 130 - някой да има информация какво точно означава това? Другите ми опции са: Дипломатически клуб, Холидей Ин и  Силвърхаус с ресторант Бижу.

Моля, посъветвайте ме и за други, които отговарят на изискванията, ако се сещате. Споделете и мнения относно тези, които съм споменала.

Благодаря ви предварително!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 11, 2012, 14:58:12 »

Здравейте!

Преди около месец започнах подготовката около сватбата, която ще е в края на април 2013г. В момента съм на етап избор на ресторант. Прочетох много от мненията във всичките 10 теми и си отбелязах някои много полезни. Моля ви за малко помощ.

Решихме, че искаме тържеството да е в ресторант към хотел, което автоматично изключва всички ресторанти без хотелска част като например този в Интерпред (споменавам го, защото много го харесвам, но за съжаление трябва да отпадне). Бихте ли помогнали със съвет за такива ресторанти в рамките на София със следните допълнителни изисквания:

  • 100-120 души капацитет
  • 40-55лв куверт
  • по-неутрални цветове - да има възможност за какъвто и да е цвят декорация

Засега съм се спряла на варианти като Ресторант „La Vita e Bella” към Бест Уестърн Сити Хотел, в сайта им пише, че ресторанта е с 65 места капацитет, но залата към ресторанта може да побере до 130 - някой да има информация какво точно означава това? Другите ми опции са: Дипломатически клуб, Холидей Ин и  Силвърхаус с ресторант Бижу.

Моля, посъветвайте ме и за други, които отговарят на изискванията, ако се сещате. Споделете и мнения относно тези, които съм споменала.

Благодаря ви предварително!
Назад съм писала подробно за сватбата ни в Холидей Инн- брилянтни са, просто освен сбърканата торта друго не мога да им намеря като кусур, ако ще да се взирам.
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #44 -: декември 11, 2012, 15:14:07 »


 AIVEN, ние снимахме в р-т "Панорама" на Парк-хотел " Москва" през лятото на 2009 и съм с чудесни впечатления от управителя! Не си спомням да е имало и някакви други фрапиращи проблеми??? Защо такова негативно отношение?  girl_impossible

Мисля ,че темата е ресторанти а не  кои кога е снимал еди къде си.Всеки ваш пост  нарушава правилата на форума според мен.
тук са и други професионалисти -видеооператори,фотографи,диджей -които повярвай ми многокрактно в рамките на един сезон  снимат или озвучават в даден ресторант -но преглеждайки  те какво пишат и коментират никъде не се вижда кои,къде,кога  е снимал или озвучавал.дано съм разбран правилно
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines