Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:45:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна скорпионска(дъждовна) седмица 19.11-25.11  (Прочетена 32378 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: ноември 19, 2012, 12:57:12 »

Ето и аз се показвам  Wink. Денят започна гадно и много объркано, дано седмицата не е такава.
Стискам палци на всички за добри резултати. Аз лесно свиквам с промените и с готовност бих отишла на друго място, ако е за по- добре. Но хората са различни и ако на млади години новото начало е било тежко, то за същия човек на стари години, вече е непосилно. Гледам как се променя майка ми - все едно с течение на времето и падат всички задръжки и начин на поведение, което си е налагала да показва, за да оцелее. Преди отминаваше с усмивка някои забележки, сега обаче направо тръгва на кавга. Уф, пак кофти тема....
Хайде, дано някой подхване по- интересна тема!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: ноември 19, 2012, 13:24:19 »

Хелоуууул в новата дъждовна седмичка.
Джозефин макар и рано честито за хубавата новина.
Муунче наистина е много трудно като цяло да започнеш от " 0 " .
Каква хубава темичка да подхванем?.... Я давайте предложение за хубава изненада и подарък, че тези дни си имам рожденник. За именния му ден нищо не спретнах, милото се съобрази с моя държавен изпит , че даже и не празнува на деня да не ми пречил и сега искам да се реванширам и за именния и за рождения ден, но с какво???? Отворена съм за всякакви предложения
Желая ви една успешна седмичка и както вали навън , така да ви върви и по вода през работната седмичка.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 19, 2012, 13:29:23 »

Като заговорихме за подаръци, племеницата ми прави годинка в петък. Дайте идеи за подарък, че идея си нямам освен играчки какво може да и подарим!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 19, 2012, 14:10:11 »

За започването на ново имах предвид, че се радвам, че при нас вече сме го минали този етап иначе естествено, че ако е за по-добро, ще се бориш и ако ми се наложи, пак бих го направила smile
Подарък за мъж ми е много трудно да избирам girl_impossible За жени има хиляди нещица, но за мъже като че ли изборът е по-ограничен ... И ние ще купуваме мъжки подарък скоро (на кума), така че и аз събирам идеи girl_wink Иначе за детенце аз предпочитам дрешки да подарявам, защото знам, че родителите се радват повече на дрехи, а ако имам възможност добавям и играчки към подаръка. Пънки, за момиченца има прекрасни неща на пазара - да се чудиш кое да избереш! heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 19, 2012, 14:15:52 »

Лошото е, че съм много зле с размерите и не искам да взема нещо което да не и стане. А пък другото е, че тя си е доста глезено дете и техните и баби и дядовци и купуват какво ли не. Та от дрехи едва ли има нужда. Тя свакървата от една обиколка по магазините и купува поне 3 тоалета, без целенасочено да е излезнала за това.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 19, 2012, 14:25:43 »

Те такива глезени деца по принцип всичко си имат, мила smile А ти не си ли виждала детето? На магазинерките като кажеш за годинка и те ще ти предложат, а ти ако си я виждала ще прецениш дали ще й стане, ако не можеш, не е фатално за всеки случай да е малко по-голямо - по-добре по-голямо, отколкото вече малко. Ах, как ми се иска на мен да купувам момичешки нещица!!! heart Обаче дечицата около мен все са момченца pardon
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #21 -: ноември 19, 2012, 14:58:15 »

Пънк ние в началото на месеца бяхме на кръщене и подарихме от тези играчки, които се бутат с крачета. Ако се сещаш какво имам в предвид / нямам спомен как точно се казват / . Иначе останалите подариха или пари или плюшени играчки. Но аз също бих заложила на дрешки. Умишлено не искахме да дадем пари.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 19, 2012, 15:52:06 »

Хайде и аз да се включа в темата с подаръците, че и аз съм на тази вълна! Днес ходих да купувам "продукти" за торта от памперси за малката принцеса Пресияна, която се роди вчера на нашите кумци! Ние ще я кръщаваме, така че с голям кеф похарчих стотина лева за памперси, дрешки, играчки, одеалце и аксесоари! За първи път ще съм кръстница и съм много горда и щастлива, нямам търпение да ги видя тези дни на изписването! heart
Josephine,твоята новина е страхотна! Пожелавам ти от сърце всичко да бъде наред! Вчера и аз имах една малка драма, понеже ми закъснява цели 2 седмици и бях сигурна, че съм бременна, но си правих тест вчера и не съм! Толкова се бях настроила да видя двете чертички, че предната нощ сънувах, че си правя тест и ми показва, че съм бременна с четиризнаци! Беше тест от бъдещето, който показва пола и колко грама е всеки плод! В съня си щях да припадна от ужас и щастие едновременно Xixixi
Напоследък ми е много стреса и явно за това ми закъснява, но определено ще се ходи и на лекар  huhhuh.gif
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 19, 2012, 15:54:13 »

Мерси Ивелка!

Много се радвам за малката кръщелница smile
А ти с тези 2 седмици закъснение отиди да те видят за успокоение smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 19, 2012, 16:02:28 »

Ivelka,истински ме развесели с тези тестове от бъдещето smile
Пожелавам ти от сърце да видиш скоро двете чертички!Закъснението наистина може да е от стреса,но както сама каза отиди и на доктор  give_rose
_Еzra_ стискам силно палци!
« Последна редакция: ноември 19, 2012, 16:04:02 от miauka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #25 -: ноември 19, 2012, 16:26:33 »

Тук имам чувството, че двете черти като грипен вирус през зимата взехте да ги разпространявате smile Ето ви нещо по темата, сетих се, за Бобчето на Емето като го четох, но в статията "зарзавата" е друг:

http://ladyzone.bg/article/mama-i-tatko/leshchata-koyato-se-prevrshcha-v-chovek.html

Хайде хубава седмица и стига сте се оплаквали! И моя ден тръгна на зле, но съм си монтирала усмивката и това подобрява нещата значително. Хайде да ви видя нахилени със всички зъби Wink няма нужда от снимков материал. Хайде, хайде и по-широко можете!


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: ноември 19, 2012, 16:28:59 »

Темата за подаръци ми харесва  Bravo.
Пънк, ти по принцип практичен подарък ли искаш или подарък за помнене? Аз на моя племенник за годинката подарих от нашето семейство фотосесия. Майка му и той са направо киноартисти. Не е малко като стойност- около 250лв. за Пловдив, но е нещо, което те харесаха и ще остане за спомен. Отделно подарих едно тефтерче /аз го направих/, където да запишат пожелания на гостите и написах да му ги прочетат, когато стане пълнолетен. То като почне сега - Коледа, кръщене, прохождане, имен ден, все подаръци трябва да се мислят  Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 19, 2012, 17:16:22 »

благодаря за стиснатите палчета, имаше смисъл, всичко е наред  heart благодарна съм!
иве, дано др месец се получи  Wink значи вие вече `работите`  smile
мен е обзело едно лентяйство  Girl_hide Girl_hide мъча се да чета, не ми се чете  blum blum мързелува ми се с милото

аз за детенце подарявам главно дрехи, приятно ми е, едни шаренки, а и са оценявани (не го разбирам аз това лигавене и даване на вс. на едно дете...) До сега само на братовчедката на мъжа ми (кумата ни) съм подарявала за дечицата й - те са на 2 и 3,5г. Основно играчки или дрешки и като цяло съм избирала правилно, защото ги виждам често и мога да преценя  smile имам опит от избор на дрехи за мъжа ми  pardon pardon нали той не обича да ходи по магазините. На него също му избирам точни номера.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 19, 2012, 20:00:47 »

Пънк, за подарък все повече ми харесва червен конец против уроки със златна закопчалка, има и с камъчета и със синьо оченце. Цените започват от 90лв.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #29 -: ноември 19, 2012, 21:00:04 »

Относно подаръците и аз бях в същата дилема - подарък за момиченце, което става на годинка. Спрях се на играчка след консултация, майката си поиска говоряща джаджа. Тук е целият каталог - забавалявайте се.

http://www.avendi-bg.com/bg/items/children/2_6/ThinkleStars/

Избрах тази - http://www.avendi-bg.com/bg/items/children/2_6/ThinkleStars/413/
Образователна ми се стори, а и бебчето има по-голяма сестричка ще си играят двете.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines