Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:27:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна скорпионска(дъждовна) седмица 19.11-25.11  (Прочетена 32381 пъти)
 
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #105 -: ноември 23, 2012, 10:54:33 »

Езра, честит рожден ден със закъснение! smile

Зайче, щитовидната жлеза не боли, обаче ако нараства (възпалителен процес), може да притисне някой от нервите на шията и да усещаш болка. Аз имах силни и странни болки в продължение на два месеца, докато се разбере, че щитовидната жлеза е проблемът. Ендокринологът ми забрани да позволявам на лекари, които не знаят какво вършат, да ме пипат по врата. Прегледът не трябва да е повече от съвсем леко опипване, никакъв натиск, защото провокира възпалителните процеси още повече.

На всички момичета - днес не се престаравайте, който работел в петък, щял да му умре шефът. И после един бавно провлачващ се спокоен уикенд!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: ноември 23, 2012, 10:57:45 »

Здравейте, сладурки!
Много се радвам, че сте в добро настроение и танцувате! danceg Хайде, и аз се присъединявам chee pullpigtails
Свекърва, това кафе е точно за мен - пия го с много захар Wink Уж съм на отказване, ама пуста пристрастеност GROAN blush Иначе подаръка добре си го замислила - кой бяга от пижама и пантофи Wink blum
Пънки, много мило ми стана и аз се вълнувам, че днес ще видите бебо! yahoo Дано успеете и пола да видите give_rose Казваш, че като гледаш как корема ти изведнъж е пораснал сигурно ще е голям - кого имаш предвид: бебо или корема ще стане много голям до края? smile
Стискаме палчета и за Джоузефин, че и на нея днес й е важен ден! Clover Good luck

П.П. от един час до пиша тоя пост, виждам, че сте писали още докато го пусна, но после ще чета, че стана малко хард тук

Целувки на всички! kiss2
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #107 -: ноември 23, 2012, 10:58:18 »


На всички момичета - днес не се престаравайте, който работел в петък, щял да му умре шефът. И после един бавно провлачващ се спокоен уикенд!

Ние с този довод се опитахме да направим петъците неработни, но не стана. Шефа си е жив и здрав smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #108 -: ноември 23, 2012, 11:42:03 »


Зайче, щитовидната жлеза не боли, обаче ако нараства (възпалителен процес), може да притисне някой от нервите на шията и да усещаш болка. Аз имах силни и странни болки в продължение на два месеца, докато се разбере, че щитовидната жлеза е проблемът. Ендокринологът ми забрани да позволявам на лекари, които не знаят какво вършат, да ме пипат по врата. Прегледът не трябва да е повече от съвсем леко опипване, никакъв натиск, защото провокира възпалителните процеси още повече.

На всички момичета - днес не се престаравайте, който работел в петък, щял да му умре шефът. И после един бавно провлачващ се спокоен уикенд!

Явно нещо друго ме е заболяло, защото яко се наревах и след това ме заболя. Вчера ходих на УНГ - нищо, нито гърлото ми е чарвено, гледа ми и носа и ушите, всичко каза, че е ок.

А за петъка тъкмо щях да го напиша и ти ме изпревари. На мен шефа ми го каза хахаха  tease
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 23, 2012, 15:01:17 »

момичета, цял ден нямам време да вляза да ви видя...издаваме някакви проекти главата ми е бръмнала вече от простотия, а уж трябваше да съм настроена петъчно..... Довечера на преглед, вече нямам търпение smile После ще пиша инфо или вечерта или утре сутринта, че уикенда изчезваме на село да помагаме на дядо ми за някакви неща smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 23, 2012, 17:38:46 »

Дам, и на мен ми бръмчи главата вече втори ден, че тука нещо хард става положението girl_impossible
Както и да е! Не ми дреме, защото след половин час ми приключва работния ден, другата седмица да му мисля! blum
Пънки, хайде, мила, цял ден чакам да пуснеш снимкиииии kiss2

Хубав уикенд!
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 23, 2012, 20:12:37 »

Да се отчета и аз,
С малко закъснение към Езра, ЧРД да си жива и здрава, много късмет и успехи, само напред и само нагоре.Много любов , щастливи мигове и сбъднати мечти ти желая  give_rose
Пънки какво стана видяхте ли бебо, ама ти на БХС ли ходи или на ФМ?
Джозефин чакаме с нетърпение новинки и то само хубави и стикаме палци :_)
Свекърва супер подарък сте измислили свърши ли си задачките в почивния ден, аз като си направя така списък, какво трябва да се прави и обикновено нищо не успявам да свърша, все нещо друго излиза  Wink
menyanthe каквото такова, ще имаш други по-добри и по-хубави възможности smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: ноември 23, 2012, 21:38:54 »

Здравейте! Качвам любимата ни снимка на моя малък мъж. Днес на прегледа не спря да мърда...само се протяга и опъва все едно му е тясно. Пък може и да му е тясно. Докторката каза,че е мъж, но следващия път щяла да ни покаже. Явно е видяла нещо, дето за нас не се вижда. Но съм много щастлива, дано и на следващия преглед да е пак мъж!  Bravo
emotem на БХС бях днес. На втория да сме по точни, а на другия преглед ще правят ФМ.
Josephine чакам да кажеш и при теб как е минало!


* T20121123152328.jpg (67.48 KB, 856x642 - видяно 204 пъти.)
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #113 -: ноември 23, 2012, 21:46:05 »

Ето една хубава новина днес Bravo Дано е мъж щом искате smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 24, 2012, 07:56:31 »

мн хубава снимка  heart
аз се поизгубих, но нямам време, само минавам да ви благодаря за хубавите пожелания, за вниманието и добрите думи  heart посрещам 25тата си годишнина доволна от последната година и с много любов в сърцето и надежда за хубава следваща година  smile радвам се на това, което имам и най-вече ценя моментите с близките си хора, защ. това ми е най-важно, пък дано след година, година и нещо и аз се вкл. към тези снимки  give_rose Wink
слагам кафенце и отивам да работя  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #115 -: ноември 24, 2012, 09:23:00 »

Честит имен ден на всички, които носят прекрасното име Екатерина! Моята баба се казваше така и жената на брат ми е Катя, та по този повод черпя.
_Ezra_, такива красиви думи си написала пак....вечно ме разчувстваш cray.
punk_girl123, честити ти сини гащи! Ако случайно следващия път се сменят с розови, нека е мъжко момиче, не някоя лигла good. Ама нека е момче, на теб такова ти отива на характера  Wink.
emetoem, абсолютно си права за списъка. Само 10% едва - едва е изпълнен. То като излезнах за монетата и се прибрах в 4ч. от скитосването. Не бях ходила на един пазар, дето 3 години беше в ремонт. Мен пуснеш ли ме на такова място, излизане няма. Ръцете ми стигат почти до коляното от препълнени торби. Купих нар и ще правя днес сок. Това го видях за първи път в Израел и много ми хареса. Само дето е 6 долара чашата, но то и тук няма да излезе по- малко май.
Та така, приятен и ползотворен ден на всички. Обещават слънце, дано е така.


* Kati_n.jpg (43.71 KB, 960x636 - видяно 207 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 24, 2012, 11:29:48 »

emetoem, svekarva, благодаря! Вярвам, че е така - сега в понеделник ме извикаха на интервю, с братовчед ми ще говоря утре за неговата работа - от януари месец нататък щели да наемат още хора - та ще видя дали е доволен (почна сравнително скоро) и какво е положението там... Ще почна да си търся и за САЩ междувременно...

А помежду другото - по принцип искам да се занимавам с архитектура и сега съм се записала в тази програма Аз мога повече за такъв курс и само си чакам ваучера... А сега искам да сменя работата и за да имам повече време и сили да уча и да се занимавам с каквото ми харесва.

А днес съм на погача за 40 дни на една Екатерина (бебето се казва така)! Май ще трябва подаръкът да е двоен!  girl_wink

А ето и какво написах за 'орисването' като пожелание към малката:


Мила Екатерина,

Пожелавам ти да растеш умна и красива!
Нека да си винаги здрава и щастлива!
Да умееш най-доброто от живота да извличаш!
Само хубави неща към тебе да привличаш!
Нека да имаш много приятели и обожатели!
Хората по света да ти станат последователи!
Нека мечтите да бъдат твоите цели,
колкото и да са високи и смели!
Големи върхове да покориш,
всички около теб да изумиш!


Твоята орисница: Мария


Чудех се дали да пиша и още нещо, но май и това е достатъчно...

 Josephine, какво стана с прегледа?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #117 -: ноември 24, 2012, 11:34:27 »

Много е хубаво good И мисля, че е достатъчно smile Супер е smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 24, 2012, 11:40:44 »

casky, благодаря!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #119 -: ноември 24, 2012, 12:02:32 »

menyanthe, чудесна орисница си  Bravo Дано малката ви остави да я разгледате и да и се порадвате. Много са хубави тези моменти. Преди около 2 години и аз така посрещах племенника за 40 ден и първото му излизане от къщи. По- точно, първото гостуване някъде. Ето ги моите подаръци, според традицията. Пожеланието ни е ориентирано към "влизането на малкия" в света - да се отварят всички врати пред него, хората да го посрещат с радост и обич, а той да ги дарява с вяра и щастие.


* 40 - ti.JPG (46.87 KB, 512x384 - видяно 214 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines