Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:49:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последна скорпионска(дъждовна) седмица 19.11-25.11  (Прочетена 32379 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: ноември 19, 2012, 08:43:31 »

 smile добро утрооо
http://prikachi.com/images.php?images/831/5510831J.jpg
чудех се мн за името на темата, дано ви хареса  Bravo тук цяла вече валя, ама ние си бяхме на топличко сгушени с милото  heart само дет трябваше да ставам - днес нямам лекции, само спорт и си викам, не може ли да спя а те да го броят за спорт  pardon pardon

Моля ви днес за много много палчета  heart за едни важни изследвания (не мои)  Good luck с цялото си сърце пожелавам да са добри  good вярвам, че ще са и се надявам това да се случи  heart

жозефинче и теб те мисля  good

пожелавам ви хубав ден  tease
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 19, 2012, 08:56:47 »

Добро утро!  give_rose Илианка, благодаря за темата, а мен ми харесва името, че и без това половината ми рода са скорпиончета  tease
Аз миналата седмица не бях активна, просто нямах време angry Но тази ще имам, защото се очертава да съм самичка вкъщи до неделя. sad Милото замина по работа в Австрия за една седмица...Тази сутрин като го изпратих и усетих болка сякаш част от мен се откъсна и остана кървяща рана cray Съжалявам за живописните метафори в понеделник сутрин, но за първи път се разделяме за толкова време и ми е много трудно sad Аз ще гледам да се разсейвам с нещо, но постоянно го мисля, пътуват с кола и имат 17 часа път. Тая седмица ще го откарам на гости при мама и виждане с приятелки pardon
Желая ви хубава, успешна и по-малко мокра седмица! give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 19, 2012, 09:02:55 »

хехе, Иве, спокойно мила, ще се върне, при мен ако се разделям с него ми липсва, но за толкова време вече съм свикнала ако се случи, а и като знам че пак ще сме заедно не го преживявам така(последно като бях месец на село за да уча, му писах картички  blum пък и нали има телефони)

дам, тая седмица последно е скорпионска, аз съм на 24 още само няколко дни  danceg после вече нямааа и да искам  pardon pardon хахахаха
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 19, 2012, 09:16:49 »

добро утро момичета! Чак сега видях новата ни темичка smile

Езра стискам всички палци и на ръце и на краса за теб, дано всичко с изследванията ви да е наред  give_rose

Ивелка, разсейвай се повече мила и ще ти е по-леко smile

А колкото до мен, сутринта минах за един кръвен тест и сега чакам резултат към 10-11ч.
Единственото което ме притеснява е че чертите са бледи и не потъмняват, това значи ли че нивата на този хормон не се вдигат?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 19, 2012, 09:37:39 »

Ето това му се казва страхотна темичка...и аз като един виден скорпион бързам да се включа...от днес вече пак съм на работа, но още не съм оздравяла на 100%...моя мъж само ме тъпче със смес от лимони и мед да си закрепвам имунната система.

Езра миличка страшна тема..знаеш, че ние сме от един отбор  blum и стискам палчета за изследванията  give_rose

Иве много е гадно..и аз не мога да изкарам и ден без мъжа ми и си представям колко ти е мъчно  give_rose

Josephine виждам, че ти си с хубава новина и да те успокоя с това, което аз знам - в началото тестовата черта е нормално да е бледичка...най хубаво е да изчакаш 5 дни закъснение и да идеш на Доки да ти кажа, какво става  give_rose
« Последна редакция: ноември 19, 2012, 10:12:15 от cveta_d86 » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 19, 2012, 09:47:08 »

Благодаря ви за подкрепата, милички! give_rose И аз стискам палци на всички, които чакат резултати от изследвания! good
Между другото, току що чух по телевизията, че днес е международния ден на мъжа! Да им е честит празника на нашите мъже! smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #6 -: ноември 19, 2012, 09:54:13 »

При нас не е валяло. Така се радвам, че съм на работа днес. Вчера толкова се изморих, цял ден си бяхме вкъщи... 2 перални, опитах се да сготвя... загоря ми тавата... страшно търкане падна...
Добрата новина е, че ще си купуваме нова готварска печка  tease
« Последна редакция: ноември 19, 2012, 10:12:05 от zai4e_mia » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 19, 2012, 10:09:42 »

Цвети, вече имам 5 дни закъснение...изглежда овулацията ми е била много късно защото ми излязоха резултатите от кръвния тест и стойността е 173.70 mIU/mL, което по техните граници отговаря на 4г.с., а аз се чудя защо е толкова бледа чертата. В петък имам записан час за лекар отново...мисля можеби да направя още един кръвен но се чудя дали в петък сутринта, или в четвъртък?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 19, 2012, 10:15:42 »

Ами да 4г.с. е много малко, за да се види нещо..трябва поне 5г.с. да стане, за да се види плодно сакче...но стискам палци за прегледа при Доки и дано всичко е нормално видиш твоята точица  give_rose

пък пусни ако искаш сряда или четвъртък още един кръвен  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 19, 2012, 10:20:02 »

направо ще пусна можеби в петък сутринта един кръвен, дано да е станало над 1000 стойността за да се види нещо при Доки smile че иначе да не ме върне за друг път.

Аз по мои сметки си мислех че сега съм в 5г.с. ама то било в 4 май. Последно ми дойде на 19.10 (тогава ми беше закъсняло и го чаках на 18.10), цикъла ми е 26 дни. Трябваше да ми идва на 14ти този месец. Затова сметнах 5г.с., ама можеби съм объркала smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 19, 2012, 11:52:36 »

Josephine според мен първо трябва да се оспокойш! Щом хормона е над 5 значи има бременност, но за да се случи всичко нормално трябва да си спокойна и да изчакаш момента за доктора. Така или иначе най-сигурния резултат е когато се чуе сърчицето! А това се случва след 6 г.с.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 19, 2012, 11:58:49 »

Привет, сладуркиии!
Ех, че хубава темичка ни е спретнала Езра give_rose Аз да си призная малко съм пристрастна към скорпиончетата, защото съм заобиколена от тях blum Миличка, стискаме палци за изследванията - дано всичко да е наред! Good luck И аз съм нещастна, че вали от вчера следобед - тъкмо бях простряла пране girl_impossible Надявам се днес да реши да спре най-сетне, че хич не обичам дъжда nea
Ние през уикенда имахме гостенин, който иска да става варненец blum квартира си търси момчето. Поприпомнихме си с мъжа ми какво е да търсиш кваритра - не искам да го преживявам отново, определено! pardon Замислих се колко е трудно след една определена възраст да я правиш тая гимнастика - нов град, нова работа, учене, доказване, всичко отначало! Точно това си говорихме тази сутрин с мъжа ми и аз съм доволна, че на нас това вече ни се е случило и е минало когато сме били по-малки и тогава сме се адаптирали по-лесно. Както и да е, отплеснах се в размисли, нали съм си голяма бърборана blush
Ивелка, радвам, че че пак се включваш give_rose Не тъжи за мъжа си - 1 седмица не е толкова много време, а и ние ще те разведряваме тук girl_wink pullpigtails
Ехееее, новина ли си имаме тук? Джоузефин, бледи, бледи, чертичките са си чертички Wink До колкото си спомням и на пънки бяха бледи Girl_hide
Цветенце, радвам се, че и ти си на линия вече kiss2 Ей това е то мъж - да те гледа, да те слуша, да ти помага blum
Хайде, приключвам, че от един час го пиша тоя пост tease Целувки и прегръдки на всички yea
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 19, 2012, 12:05:40 »

Пънки, аз съм спокойна smile дори учудващо спокойна smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 19, 2012, 12:21:46 »

Здравейте момичета smile
Хайде и аз да се запиша в тази последна скорпионска седмица!Вчера беше супер слънчав неделен ден,но днес няма нищо общо sad
Мен ме тресат бебешки теми,тъй като остава месец до срещата ни с бебо,живот и здраве,а май съм до никъде с покупките!Все си казвам има време crazy луда работа!Тази седмица съм на тонове да видим!
Josephine стискам палци всичко да е наред!За чертичките не се притеснявай и при мен беше така,до колкото знам различните тестове имат различна чувствителност!Две черти са си две черти,не е нужно да са с еднаква наситеност!
Усмихнат ден на всички kiss2
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 19, 2012, 12:26:07 »

жозефинче, браво, всичко ще е наред
мияука, няма какда не те тресат тези мисли  smile още мъничко остава
муунче, при нас пък в курса има мн примери за това как няма възраст за нищо, така че човек е толкова голям колкото са мечтите му  smile
благодаря за стисканите палци, все още имам нужда от тях  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines