Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:59:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбена агенция Пърфект ивент  (Прочетена 2473 пъти)
 
aleksandroff
Ентусиаст
**
Публикации: 102


« -: ноември 10, 2012, 13:43:07 »

Понеже търсих, но не намерих такава тема - нека аз да я откирия.
сигурна съм, че има много хора доволни поне колкото мен от тази агенция.

Ще споделя и моя опит

Попаднах на Пърфект ивент съвсем случайно докато се ровех в интернет. Отсях нея и още няколко сватбени агенции и реших да се срещна с всяка една от тях. Преди да се видя с тази фирма имах 3 срещи - нито една агенция не ми допадна, нито един агент. Като цяло ще обобщя, че през цялото време се изтъкваха,  хвалеха се колко сватби правили, колко били заети, как месеци по-рано трябва да ги наема, показваха ми разни неща, повечето изобщо не по мой вкус. Прекъсваха ме, а аз се опитвах да обясня как аз си представям нещата. Пърфект ивент бяха последни, вече се бях отчаяла, но не това отчаяние ме накара да ги харесам. Грабнаха ме с личното си отношение - попитаха ме АЗ по дяволите какво искам, за какво мечтая, какъв стил харесвам, какви цветове, какво ме интересува, коя съм аз - нали това е моята сватба все пак. Нямаше го това отношение като за пореден клиент,  на когото да предложат наличния си асортимент от украси. И нещо което безкрайно ме учуди - Петя ми каза - важно е да си допаднеш с агента - не се ли харесате, комуникацията няма да ти е приятна. Ако сте на една вълна и мислите в една посока - всичко ще върви гладко, а организацията приятна и забавна. Трябва взаимно да се харесате. Даже ми каза, да се видя с още агенции и тогава да избера (аз още на тази среща вече бях избрала). Допаднахме си - което си е истина истина си е.
Започнахме едно по едно - направихме график и Петя започна да отмята нещата едно по едно - не ни е налагала мнението си, но държеше да ни го каже - даваше ни право на избор, което на мен много ми допадна (все пак и аз исках да взимам решения относно собствената си сватба, а не да ми бъдат дадени - както някои от другите агенции ми предложиха). Избрахме си ресторант - който не ни беше по джоба по първоначално направения бюджет.  С Петя седнахме и оптимизирахме разходите "по приоритети", както обича да казва тя. Сумата отиде повече за ресторант, за сметка на украсата и други елементи. В крайна сметка всички гости са доволни, доволни сме и аз и съпругът ми - сватбата се получи повече от прекрасно - украсата, организацията, абе всичко. Много благодаря, че срещнах Петя... без нея този ден едва ли щеше да е толкова специален, а аз толкова щастлива и спокойна.
Препоръчвам горещо Петя и нейната агенция.  give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines