Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 04:16:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 112126 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 19, 2012, 11:40:34 »

Абе момичета може да не се наложи да ме подкупвате.Днес цяла сутрин си мисля дали да не прекратя престоя си във форума и да дам щафетата на някой друг.Много съм разочарована за пореден път получавам изключително злобно ЛС от потребител и взеха да ми идват в повече тези негативни емоции.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #106 -: ноември 19, 2012, 12:13:28 »

Е, минали сме по този път  cray . Отвратително е, толкова момичета се отказаха точно по тези причини.
gucci , каквото и да решиш, ще те разберем. Обаче ще ни е много мъчно, ако ни напуснеш heart.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 19, 2012, 12:35:57 »

Абе момичета може да не се наложи да ме подкупвате.Днес цяла сутрин си мисля дали да не прекратя престоя си във форума и да дам щафетата на някой друг.Много съм разочарована за пореден път получавам изключително злобно ЛС от потребител и взеха да ми идват в повече тези негативни емоции.
Гучи, аз имам предположения от кой е, ама това са елементарни хора, и аз бях на път да се откажа няколко пъти. Дънов е казал че злото е създадено за равновесие спрямо доброто в света, ако ги нямаше такива, как щяхме да се радваме на добрите приятели ?
Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #108 -: ноември 19, 2012, 12:37:47 »

Гучи от Коледната игра или от форума мислиш да се отказваш?! shok
Аз не смятам,че си заслужава да се лишиш от приятните емоций на форума, заради някой не достатъчно възпитани потребители nea
 give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: ноември 19, 2012, 12:48:33 »

Момичета благодаря ,но аз съм тук от доста години /2006г/ и вече ми идват някой неща в повече.
Не искам да разваляме темата така,че съжалявам че ви писах тука.
Мисля да се отказвам от форума изобщо.
Да сменя темата .От коледните подаръци имам толкова мили спомени.И от великденските също.Такава тръпка като получиш подаръка да видиш от кого е и някак си емоцията е по различна от това да получиш подарък от близък.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: ноември 19, 2012, 12:49:13 »

Гучи, не се отказвай мила, хора има всякакви и някой дори не заслужават и внимание да им обръщаш и да си ги слагаш на душата. give_rose

А да си кажа и аз който ще ми се падне да ми подарява, заринали сме се със сувенири, и както всички останали и аз ще помоля да не е нещо в тази насока. Шапки, шалове и ръкавици също имам бол smile

Бих предпочела нещо за двама ни с мъжо, или пък може и коледна покривка примерно само че малко съм сложна защото сме с огромна маса smile Другия вариант е нещо за в бъдеще, за малкия човек  blush В крайна сметка каквото и да е знам че ще е хубаво и че ще съм много изненадана smile

А и в крайна сметка ако някой се притеснява да пита по-усилено  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 19, 2012, 12:54:46 »

Момичета да ви дам една идея.По принцип  може да използване  и други форумки да разпитат вместо вас по обстойно момичето на което ще подарявате.В минали издания сме имали такива случай.Може да се използва и като момичето не е писало в темата или вие се колебаете за нещо.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #112 -: ноември 19, 2012, 12:58:56 »

Гучи аз тъкмо щях да ти искам банковата сметка, че луканка нямам  girl_wink

Цитат
Дънов е казал че злото е създадено за равновесие спрямо доброто в света, ако ги нямаше такива, как щяхме да се радваме на добрите приятели
 Bravo

Цитат
Бих предпочела нещо за двама ни с мъжо
Josephine така написано само за еротични неща ми идва като идея, пиши си размера - някоя секси ношничка

« Последна редакция: ноември 19, 2012, 13:03:01 от fibi » Активен
prety
Сватбар
***
Публикации: 208



« Отговор #113 -: ноември 19, 2012, 13:01:43 »

 :offtopic:Гучи много ми е неприятано да прочета, че решението ти клони в тази посока nea  До колкото разбирам това се случва често тук, та си мислех дали да не направиме една тема "стената на срама" да се публикуват злобните ЛС там?!  Offtopic
Добра иде е да се подпитва, чрез други форумки(много сладка дума) good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 19, 2012, 13:14:17 »

Гучи аз тъкмо щях да ти искам банковата сметка, че луканка нямам  girl_wink
  Bravo
Josephine така написано само за еротични неща ми идва като идея, пиши си размера - някоя секси ношничка


А само  в натура приемам.Виж сега като няма луканка каквото има.
Момичета благодаря за подкрепата.Не сикам да се изявявам като жертва ама когато отделяш едно време за хората във форума/защото модераторството е на добра воля/,за да бъде той едно приятно и подредено място и отделяш това от личното си време е много неприятно когато някой се отнася злобно с теб.Просто се чувстваш като пълен идиот.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #115 -: ноември 19, 2012, 13:16:11 »

 Гучи, и аз мисля като момичетата - не се отказвай от форума. Тук има много хора, които те харесват и ценят присъствието ти. Каквото и да решиш, важното е да се чувстваш добре. Не е редно да си обект на нападки, злоба и грозни емоции. Ти си така позитивен и умерен човек!

 Тазгодишната размяна на подаръци придоби много симпатично практично - деликатесен вид  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 19, 2012, 13:22:05 »

Момичета освен луканка може и с филе елена да ме подкупвате няма да се сърдя.Абе мръвка да е .Чушките мога да ги предостъпя.
Фиби мила моя мъж направи сто булкана люти чушлета ще ти пратя един два буркана.Аз люто не ям.Той се пробва ама май и той не е по лютото много.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: ноември 19, 2012, 13:29:54 »

Аз нямам претенции, каквото ми подари моето плодче, все ще се ползва по някакъв начин. Обичам да подарявам и обичам да получавам подаръци. yahoo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: ноември 19, 2012, 13:46:44 »

Josephine така написано само за еротични неща ми идва като идея, пиши си размера - някоя секси ношничка

Фиби, нямах баш това предвид smile А и по размери надали ще ме нацели някой.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #119 -: ноември 19, 2012, 14:11:15 »

gucci аз много ги обичам, но не съм консервирала до сега. Приготвила съм буркани, изкарала съм рецепти и смятам да опитам.
похапвам си ги с удоволствие когато правя бял фасул, кисело зелце и т.н.
 
Цитат
Обичам да подарявам и обичам да получавам подаръци
*YAHOO*Еммми взе ми думите от устата

Josephine  blush по еротично от това: Моята приятелка ми беше подарила коледни бикини, с пожелание да направим бебка с тях, трябва да издиря картичката, да се посмеете
това е хубаво като идея, да е за двамата, но пусни жокер, какво харесвате или какво обичате да правите заедно
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines