Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:14:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 112146 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #60 -: ноември 14, 2012, 09:51:21 »

Хахаха, да, за киви ми е ясно, питах по повод поста на dodo23 за избрани плодчета. Включвай се, kiwi, ще изпипаш всичко, каквато си сръчна. Твоите поставки за плейскартички са идеален коледен подарък!
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #61 -: ноември 14, 2012, 09:53:03 »

Ох, ще взема и аз да се престраша  Girl_hide
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 14, 2012, 10:31:07 »

Чакайте, че и аз се замотах. Публикуваните плодове са избрани като кодово име, а не като физически лица, на които ще подаряваме, нали?

Даа, това са кодовите имена - от 26ти до 28ми ще си избираме плодче, на което ще подаряваме подарък  Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 14, 2012, 11:10:14 »

Сега тези плодчета са на хората решили да се включат.Като дойде следващия етап от тях ще избере всеки своето плодче/момичето на което ще подари подарък/.Всеки знае на кого подарява ,но не и кой ще му подари и какво.Там е тръпката.Иначе има доста голямо раздвижване и вече 17 човека се включиха.Добавям на порции плодчетата,така че не се притеснявайте ако избарния от вас плод не се появи веднага в списъка.
kiwi чакам да ми пратиш и твоето плодче,не се скътавай.Всички дето се скътават да се включват бързо.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #64 -: ноември 14, 2012, 14:05:31 »

Хей дами, щом нямате против за съфорумките от чужбина, то с голямо удоволствие ще се включа и аз.
 
Съжалявам бавен рютан съм, не разбрах плодчетата на първа страница са вече избрани, така ли?

цитат от Josephine

Цитат
сещам се за една приятелка в чужбина дето все караше техните да й пращаш колети с кашкавал, луканка, морени, сирене, баници и кюфтета, че нямало там....беше много смешно...та в тоя ред на мисли, някоя от съфорумките в чужбина да не получи такъв колет...хахахахах

тъкмо ми свърши бутер тестото на Бела danceg danceg danceg
« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:07:11 от fibi » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 14, 2012, 14:12:49 »

Хей дами, щом нямате против за съфорумките от чужбина, то с голямо удоволствие ще се включа и аз.
 
Съжалявам бавен рютан съм, не разбрах плодчетата на първа страница са вече избрани, така ли?

цитат от Josephine

тъкмо ми свърши бутер тестото на Бела danceg danceg danceg
смях не смях, и моите това искат в чужбина- кори за баница, лютеница, кашкавал и суджук... good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 14, 2012, 14:18:36 »

Хей дами, щом нямате против за съфорумките от чужбина, то с голямо удоволствие ще се включа и аз.
 
Съжалявам бавен рютан съм, не разбрах плодчетата на първа страница са вече избрани, така ли?
Да, изброените плодчета са вече избрани  good
Намисли си друго, което не е в списъка и пращай на Гери smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 14, 2012, 14:33:51 »

Ах,колко приятно се е раздвижила темичката.Радвам се ,че сте толкова ентусиазирани момичета.А за момичетата от чужбина предполагам тръпката ще бъде по голяма ,така че колкото са повече,толкова по добре.Нека пръснем коледна радост навсякъде.Вие ме усмихнахте днес,чудесни сте!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 14, 2012, 14:35:02 »

Фиби ако ми се паднеш ти ще ти пратя бутер тесто Бела smile и 2 луканки и 1 компот от праскови. хахаххахах
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #69 -: ноември 14, 2012, 15:11:22 »

моя е фен на шпековия салам.  blush
и аз ще подкупвам Гучи ако кажеш че имаш буркан домашни люти чушчици

шегата на страна, но наистина това ни липсва, запасите бързо свършват, а преди 2 седмици се върнахме от Бг

Тук бяха отворили 1 бълг. магазин, но когато и да отида все затворен, звъниш - не ти дигат (чак те хваща яд да пропътуваш толкова км за зелен хайвер) и миналата година май окончателно го затвориха. Той моя ме бъзика да отворим наш си магазин, ама то май ние ще си изяждаме стоката

Вече се включих, поне Гучи не ми е върнала плодчето все още  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: ноември 14, 2012, 15:14:16 »

Пък аз, срам не срам, отворих да видя какви са едни плодове, че за първи път ги чувам. Май няма да е лошо и по щайга от избраните плодове да си пращаме  Wink
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 14, 2012, 16:23:02 »

Фиби, много кофти наистина че нямате БГмагазин, знам че на доста места в чужбина са отворили smile За съжаление чушчици нямам, ама мога да купя ако ми се паднеш да ти подарявам smile
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 14, 2012, 18:15:12 »

Яяя каква тема съм пропуснала! И аз ще се включа. yahoo Бройте още една съфорумка от чужбина  danceg!
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 14, 2012, 19:12:26 »

И аз и аз....приемате ли нередовни съфорумки като мен  blush Ох, миналата година участвах и беше голчяма тръпка...ползвам си подаръка с голямо удоволствие  yahoo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 14, 2012, 19:42:15 »

Радвам се че има такава активност.Утре ще сложа новата порция.И толкова мн момичета от чужбина има.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines