Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 12, 2024, 02:04:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа  (Гласуването приключено: ноември 15, 2012, 11:46:03 )
да - 26 (92.9%)
не - 2 (7.1%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледни подаръци!  (Прочетена 107465 пъти)
 
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 21, 2012, 13:36:27 »

Хайде,дами и господа!
Остават 4 дни до крайния срок за записване!Включвайте се в забавата.

Не знам за предишните години,но тази тук е много интересно-еротично бельо,бутер-тесто,филе Елена!Какви по-хубави стумули за участие.

Герчо,аз съм виновна,че забравих да си напиша телефона в ЛС!
И аз не те пускам да бягаш от форума!Ако си го решила,направи един форум,в който се влиза само с покана.Там ще си бъбрим на добра воля,няма да се караме и ще има по-малко за модераторстване. Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: ноември 21, 2012, 13:54:20 »

Абе реших поне да завърша играта с подаръците,защото кой бяга от няколко луканки и филета.
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #137 -: ноември 21, 2012, 16:39:30 »

 yahoo, има нови записали се супер. Колкото повече толкова по-хубаво. Нямам търпение вече да идва 26  danceg. Гери, така е от луканки няма да бягаш и от нас също  Flower
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #138 -: ноември 21, 2012, 22:36:53 »

 Момичета, бихте ли се зарадвали, ако подаръкът не е типично коледен или не е коледен изобщо? Питам, понеже днес в един магазин за подаръци видях много сладки и типично женски нещица. Първата ми мисъл беше, че едва ли ще има жена, която да не се зарадва на някое от тях.
 Затова реших да направя малко проучване тук  smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 21, 2012, 22:48:23 »

Аз лично не държа подаръкът да е с коледна тематика. Само че за женските неща да уточня: бижута почти не нося (да не кажа изобщо), грим не използвам особено (най-много лак и от време на време червило - ама си имам достатъчно), козметика също - използвам най-вече гелове за душ, шампоан, балсам и интимен гел (и паста за зъби  girl_wink). Та общо взето не съм типична жена...  blush
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: ноември 21, 2012, 22:49:07 »

Момичета, бихте ли се зарадвали, ако подаръкът не е типично коледен или не е коледен изобщо? Питам, понеже днес в един магазин за подаръци видях много сладки и типично женски нещица. Първата ми мисъл беше, че едва ли ще има жена, която да не се зарадва на някое от тях.
 Затова реших да направя малко проучване тук  smile
аз бих се зарадвала и на извънколеден подарък danceg
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #141 -: ноември 21, 2012, 22:51:40 »

Много горещо тук, ама майката природа е създала женита достатъчно красиви, за да губят мъжете ума и дума, няма нужда от финтифлюшки.... smile След толкова писане в тази тема май съм длъжна да се включа.

Като истинска принцеса да се присъединя към общия призив smile - моля ви нещо практично. Преди сватбата всичките ми етажерки бяха празни, а сега какво ли няма по тях, аз с моя график последното,  за което ми остава време и желание е забърсването на съкровищата от прах ....  Много си падам по разни крафтърски неща и точно в момента си мечтая за пънч във формата на елхичка или сърце или нещо за кухнята - най-обикновени кръгли формички за мъфини, че с моите сърцевидни все ми остава тесто ....  голяма драма нали smile В крайна сметка и на нещо коледно ще се зарадвам много, защото знам, че ще е избрано с желание  heart

Мichelle, разкажи още малко за типично женските нещица...жокер дай... smile..... и за чушките да ви попитам - сушени ли ги искате или пресни? А в плод зеленчука са докарали едно страхотно БГ зеле да допълня ли колета  tease
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: ноември 21, 2012, 23:26:01 »

Аз май не съм се включвала с жокерчета за подаръчето  smile Също, като повечето момичета, бих се зарадвала на нещо практично повече отколкото на нещо, което да си сложа на секцията. Без значение дали е на коледна тематика или не, важното е, че подаръкът ще е избран от сърце  heart
Още повече би ме зарадвало нещо, което да е за дома, а не лично само за мен  smile

Гучи няма ги ония човечета с прегръдките и галките по главичките, но ти пращам мислено точно галки и гушки  give_rose

И аз нямам вече търпение да си избера плодче, даже днес като ги изчетох всичките и някак си едно ми се запечата в главата, така че, ако някой не ме изпревари, аз си знам вече моето плодче кое ще е heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #143 -: ноември 22, 2012, 07:07:59 »

То всеки подарък, опакован подходящо, става коледен. Аз от козметиките ползвам същите неща като  menyanthe. Нямам мераци за домакински работи. Пред филета и луканки предпочитам кафе и шоколад /натурален/. Имам предвидливо донесено нещо от светите места, но много зависи дали плодчето ми ще го иска. Аз съм си намяркала два плода. Зад единия си мисля, че зная кой стои  Wink....
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: ноември 22, 2012, 07:09:57 »

тази година ще бъде мн интересно, нямам търпение вече, с радост ще се опитам да задоволя желанието на плодчето което избера  give_rose свекърва, мн си наблюдателна  good аз си избирам ей така в последния миг каквото ми хване окото  blum
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 22, 2012, 08:15:46 »

svekarva имай предвид,че някой от първоначално пратените плодове са сложени едва тази седмица вчера точно за да избегнем разпознаването.Като старо куче знам някой номерца.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #146 -: ноември 22, 2012, 08:33:09 »

gucci , ще получиш домати вместо обещаната луканка за подкуп  Wink. Аз разследванията си ги правя по друг начин, не само по реда на появяване.  blum Ще ми се да е задграничен, че нали и аз имам хора из чужбина....Но даже ще гледам да съм последна при избора - каквото остане, все ще е човек от форума  heart.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #147 -: ноември 22, 2012, 08:35:32 »

Не ми е съвсем ясно как става избирането smile Харесваме си плод, ами ако някой вече също го е избрал, кой печели?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: ноември 22, 2012, 08:38:21 »

Свеки ако са домашни и на домати съм навита. smile
Кивчо който първи ми е пратил ЛС с това плодче.На следващия просто връщам ЛС да си избере друго плодче.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: ноември 22, 2012, 08:51:21 »

Е, крайно време беше и аз да се разпиша тук, а не само да ви чета  tease  Не помня вече от колко години не пропускам да участвам и определено емоцията е неповторима.
Вече започнах да мисля за подарък, но ще изчакам да видя кое плодче ще ми се падне, за да е все пак нещо, което ще се хареса.
Относно моите предпочитания - присъединявам се към практичната насоченост на тазгодишните идеи. Прахосъбирачките у нас не оцеляват, защото едни бързи и сръчни ръчички им виждат сметката  girl_wink Изобщо няма значение дали подаръкът ще е на коледна тематика, но ако има начин по-добре да не са бижута или козметика. Просто няма да влязат в употреба.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines