Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:02:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честита новогодишна седмица 31.12 - 06.01.2013  (Прочетена 18714 пъти)
 
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #45 -: януари 05, 2013, 15:09:41 »

Здравейте, момичета! Днес май няма много голяма активност в темичката!
Свекърва, историята ти ми разведри петъчния ден!  blum

Аз имам една колосална издънка, когато одимих всичките ни гости на рождения ден на мъжа ми.  tease Навършваше 30 години и му бях поръчала бутикова торта. И за да не и развалям формата купих една малка сметанова тортичка за свещите. И не знам кой дявол ме буташе да му направя номер и да му купя 30 неизгасящи свещи. crazy Наредих ги аз на тортичката, запалих ги и я занесох в хола. Мъжа ми доста се затрудни, докато ги загаси. Загася няколко, те пак се запалят и така ...... Лошото беше, че димяха адски много, в хола можеха да се ловят лисици, всички гости започнаха да кашлят, та се наложи да отваряме и да проветряваме, а навън беше доста под нулата.... pleasantry Не, че ми е дошъл много акъла в главата, де. Тази година пак ще пробвам нестандартни свещи на рождения му ден. Ако оцелея след него, ще ви разказвам... Wink

И между другото  - да ви почерпя за моя рожден ден с една тортичка - кафе smile
 
« Последна редакция: януари 05, 2013, 15:14:33 от snowy » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: януари 05, 2013, 17:18:29 »

snowy, честито! Да си жива и здрава, късметлия и паралия! Хич и не ти трябва да ти идва акълът в главата Wink, иначе с какво щяхте да запомните този рожден ден?
Голяма тишина днес в темата, къде ли са всички? Аз махам коледната украса и както винаги, ако съм я извадила от 4 кутии, сега и 5 не ми стигат.....Все си викам да изхвърля някои неща, ама като гледам как китайското нахлува, ще си пазя старото. Изядохме и последните зелеви сърми, готвени по Коледа /бяха замразени/ и вече почвам да готвя. Има още баклава, ще видим нея какво да я правя crazy.
kiwi, аз също не се питам дали книгата ми харесва или пък е нормално изречение да е дълго една страница....Има доста ситуации, познати ми от моя или от на роднини и познати живот, но не съм се задълбавала толкова, просто съм ги отминавала. Ще я прочета, обаче няма да е днес и утре.
DaBulka, липсват ми снимките от вашата тераса, радвам се, че си отново намираш време за писане. Кажи сега, как се справи с толкова майстори?
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #47 -: януари 05, 2013, 21:50:29 »

Свекървичке, щом ти липсват снимките от терасата, още утре ще щракна Витоша, ако е хубава, ако не - ще изровя някоя от архива. А с майсторите... добре. Някои ми станаха почти част от семейството. smile Четири месеца са си това. Като изчистя, като сложим всички лампи, пердетата и стане за гледане, ще пусна някоя снимка, най-вече на хола, той е Стаята в къщата.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: януари 06, 2013, 12:06:52 »

DaBulka, нова снимка, със сняг искам!


* zakuska.jpg (42.82 KB, 480x360 - видяно 325 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: януари 06, 2013, 12:16:54 »

Честит Йордановден! Да са живи и здрави всички, които носят това хубаво име!
Времето при нас е страхотно, грее слънце и е топличко - само за пране Wink!
Качвам една тематична снимка с моето кръщаване в река Йордан. Реката е зелена, мътна и много плитка. Има направени вирчета и там хората, които държат на духовното, се потапят три пъти, по юдейските традиции за пречистване. Във водата може да се влезне само с бяла роба, която струва 25 долара. Аз, като по- хитра, уших на приятелките от групата още тук, та излезнахме по- пестеливи и от евреите  Wink. Във водата имаше от онези рибки, дето се навират да ядат от кожата и аз не посмях да се топна много дълбоко. Българската група туристи бяхме най- шумни и твърдо показахме връзката си с Бай Ганю в банята, дето викал "Булгар, булгар!" и се тупал в гърдите.


* Kra6tavane.JPG (29.23 KB, 320x240 - видяно 2063 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #50 -: януари 06, 2013, 12:21:54 »

Хаджи, защо сте си задраЦкали лицата, поради защита на личните данни ли?

Много хитро за робите  Bravo

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: януари 06, 2013, 12:58:54 »

хихихи, ами да. Аз моето не го крия /по- дебелата съм/, но не съм искала разрешение от приятелката. Знае ли се, то с тези атентати и речи на президенти, да не вземем да минем за тайни агенти  Wink. Два дни след нашето връщане от Израел и хакнаха хотел, в който и ние бяхме спали.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 06, 2013, 21:12:30 »

snowy, честит ти празник!
момичета, надявам се да не ви досадя, но ви моля утре за стиснати палчета  Clover Clover Clover
Аз днес бях на топло у дома уж да чета, но много не ми се отдава, искам вече да е лято, липсват ми топлите разходки;
напоследък не засичам в темата мунлайт  scratch one-s head
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines