Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:06:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледна седмица 24 - 30.12.2012  (Прочетена 20161 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 28, 2012, 10:40:12 »

Свекърва, много хубави подаръци! Особено ми харесаха ръчно-плетените елхички и паричките в коледна топка (страхотна идея!) blush Bravo
Вие как ще посрещате 2013 година?
Аз мога да се похваля, че за първа година ще бъдем на заведение и ще ми сервират на мен, та се надявам да се забавлявам, понеже сме и в добра компания  yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #46 -: декември 28, 2012, 11:16:48 »

Всеки получи и по една плетена елхичка, но никой не се впечатли. Само дето плетох като луда цяла гора.  cray. Обяснявах, че може да се ползва за ключодържател или книгоразделител, но даже имаше и забравени след празника. Хехехе, важното е, че ги подготвях с мерак. Wink

На мен елхата ми харесва, но по скоро бих я ползвала за играчка за елха. Като ключодържател ще ми е жал да я ползвам, много бързо би се развалила. Hand Made  порадъръците са най-добре оценени от хора, които също правят такива неща, не се притеснявай за това, че са ги забравили, на теб нали ти беше хубаво да ги направиш.

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 28, 2012, 11:35:53 »

А да ви се похваля - вчера се простих с една голяма сума пари - купих си билети за концертите на Bon Jovi  и на Depeche Mode. Някой друг ще ходи ли?  smile
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #48 -: декември 28, 2012, 12:16:41 »

menyanthegood ! Ние сме на Бон Джоуви, билети взехме веднага като ги пуснаха в продажба. Навивам милото за Депеш, засега неупешно  sad Иначе като преживяване ще е страхотно, през ден концерт smile
Аз май нещо предпразнично се разболявам. Наливам се с Фервекс и чай, дано ми поразмине малко, че довечера сме на кръчме...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: декември 28, 2012, 12:58:44 »

Ха, не сте ли много млади за Бон Джоуви? Големият също е на концерта му февруари в Щатите и аз доста се очудих, че и снахата отива. Все си мисля, че е за хора над 40 smile
kiwi , зная, точно така е! Дори може и да си помислят, че съм скръндза и затова не съм купила нещо  Wink. То си е нормална прахосъбирачка, просто беше коледен акцент към подаръците.
« Последна редакция: декември 28, 2012, 13:20:16 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 28, 2012, 14:54:22 »

Ха, не сте ли много млади за Бон Джоуви? Големият също е на концерта му февруари в Щатите и аз доста се очудих, че и снахата отива. Все си мисля, че е за хора над 40 smile
kiwi , зная, точно така е! Дори може и да си помислят, че съм скръндза и затова не съм купила нещо  Wink. То си е нормална прахосъбирачка, просто беше коледен акцент към подаръците.
Свекърва, на моите картички също има подобни реакции , но само от хора дето са "снобари " и държат всичко да е от "магазина". И  на мен не ми дреме. good
За батко Бон Дж. хич не сме млади, в 9 клас пускахме един дискмен в рейса и едната слушалка в мен, другата в приятелката ми - ии купон с викане на глас на последната седалка точно с негови парчета danceg
Това за скръндзата даже съм го чувала по адрес на една приятелка, дето беше си скъсала дупето да изработи за всички коледни играчки за елха  angry

Ии да ви питам нещо, ако някой може да помогне. подновяване на социална оценка на инвалид някой правил ли е от вас за свой възрастен роднина, да знам какво ме чака? то е ясно че ще ходя и ще ме връщат, ама поне психически да се подготвя . Мерсии give_rose
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #51 -: декември 28, 2012, 17:18:20 »

Свекърва супер подаръци. И на мен ми допада идеята за играчката и паричките и даже мисля да я приложа Wink
Ивелка направо ти завиждам. От кога се моля да сме на заведение, ама не и не. Затова ще сме си вкъщи с приятели и така ще посрещнем 2013г.
Еми дядо ми беше инвалид и имам наблюдение над тези неща. Какво по - точно искаш да знаеш? Чакането в телк и главоболието си е почти задължително Wink Дано при вас всичко мине по - бързо и не налагащо толкова обикаляне.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 28, 2012, 17:29:45 »

миши, ние оправихме нещата, оказа се че патките в пощата са ни объркали...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 29, 2012, 09:46:01 »

Добро утро от мен !
Добре,че са празниците да се доредя и аз да сервирам кафенцето



Всички сте получили много хубави подаръци ,нашите тази година всичките бяха за Явор.Милото човече получава подаръци от както се е родил до сега буквално през ден.А за мен най-хубавото е ,че са страшно полезни ,дето се вика така исках да похарча някой лев около него ,ама и това не успях .Като лежах два месеца по болниците и после ми се искаше да разбия магазините ,но ми се размина smile
Хайде бягам ,че човечето реве неистово за мама.Ние сме си вкъщи по Нова Година ,пак съвсем самички ,така че съм на линия smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 29, 2012, 12:03:47 »

svekarva, bon jovi ми е от любимите изпълнители на мен - още откакто бях във втори клас...  blush

snowy, идвай с нас тогава на Депеш!  girl_wink За разболяването - от вчера съм със зверски болки в гърлото - то не са чайове, мед, спрей за гърло, таблетки за смучене, олипс с ментол и евкалипт и никакъв ефект за момента... Все ще се оправим, де.  girl_wink

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #55 -: декември 29, 2012, 16:04:40 »

Момичета как сте следколедно, готвите ли се за следващата порция празници. Аз почнах да съставям новогодишното меню и ровейки се попаднах на това заглавие :


Бой екстра качество
Нищо готварско няма, но привлича внимание ако е на витрина на магазин, нали?

Съдържанието на статията споделям тук, много просто обяснение кога се ползва Й в края на думата  http://prismehulnoto-j.ezikova-kultura.tutmanik.com/

Bon Jovi няма равен.... и аз съм му фенка, от практична  гледна точка е и много приятен за заглушаване на шума в офиса Wink
« Последна редакция: декември 29, 2012, 16:08:02 от kiwi » Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines