Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 03:34:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетно празнични бебчета Април,Май,Юни!  (Прочетена 106269 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 06, 2012, 08:55:12 »

Мири, как съдиш по това как протича бременността ти какъв ще е пола?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 06, 2012, 17:39:47 »

Може би аз не съм се изразила правилно  smile smile smile. Имах предвид, че първата ми бременност беше по-различна от сегашната. Примерно, с Крис страшно много ми се ядеше месо и разни junk food, кожата ми изглеждаше перфектно, а косата растеше много бързо. Освен това не се разширих много в ханша. Сега ми се яде предимно салатки, плодове зеленчуци, нещо леко. Доста се разширих в таза, косата ми капе. Кожата пак е чиста, но не е като с Крис. Болките в ставите започнаха доста по-рано, а и коремът започна да се показва още на 3-я месец. Не казвам ,че това е показател за пола, просто си разсъждавам, въпреки че и с тези симптоми пак може да си имам момченце. Полът най-сигурно ще се определи от ехографа (въпреки ,че и там стават грешки понякога), а до тогава мога само да си гадая smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 07, 2012, 07:54:47 »

аха сега те разбирам smile  give_rose Те хората са си казали няма 2 бременности едно към едно еднакви smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 07, 2012, 17:25:22 »

Ние тази седмица бяхме на преглед всички е наред с изключение, че "малчо" въврви със седмица назад в развитието, но казаха че е норамално, защото съм по дребна (бях преди да забременея сега съм с 10кг отгоре), казаха ми също, че има вероятност да не износя до края бебето и да се роди по-рано и също така, че ако бебо върви нормално, т.е. на кг е като нормално бебе сигурно ще трябва да родя секцио, но за сега това са само предположения, да се надяваме, че всичко ще е наред и ще върви по план. Не че съм избрала как ще разждам, но...все пак. Все още не мога да реша и къде да раждам ,а вече мисля, че е време поне с това да съм наясно, но....не знам, все още не мога да взема никакво решение.

Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: декември 07, 2012, 17:28:25 »

на мен термина ми е за 25.07.2013, ама очаквам корекция на датата евентуално smile Иначе нищо не съм си поръчала, каквото дойде smile Скоро мислих над този въпрос, чета в отчетната в мамата всички искали девойки, аз не мога да реша искам и момиче и момче smile
Внимавай какво си пожелаваш, да не дойдат и двете smile  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 11, 2012, 09:45:55 »

Еме, няма да ги върна и 2те да са....ама някак си имам някакво предчувствие за мъж, много е странно.....дали предчувствието ми ще се окаже вярно?
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: декември 11, 2012, 18:39:03 »

Ааа за това не мога да кажа, божа работа, аз нямах никакво предчувствие какво ще е, мъжът ми беше на 100% сигурен, че ще е момче , то това и излезе smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 14, 2012, 09:57:51 »

Ние в понеделник сме на ФМ. Надяваме се пак да хванем диването в настроението което беше на предния преглед, че да го огледаме добре. И най-вече се надявам докторката да не е се объркала нещо с момчето и да излезе мома. Не че ще я върнем, даже май по лесно ще измисли женско име.
С тези имена големи проблеми. Тези, които на мен ми харсват, на мъжа ми не му харесват. А пък той не знае какво му харсва за да предложи нещо. Накрая ще си го кръстя Мефистофел, както е работното му име, пък да видим как ще вземат да валят идеите тогава! diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: декември 14, 2012, 10:46:46 »

punk_girl123, поне Мефисто да е, по- галено звучи Wink.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 14, 2012, 11:38:30 »

Svekarva така на галено ще му викам  Wink , пък като не слуша нали трябва и сериозно обръщение да има!
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 14, 2012, 13:38:05 »

punk_girl123 внимавайте с работните имена, че моя мъж както викаше на нашата мома Сийка Сийка и сега така си й вика, че покрай него и други, даже и аз като съм й ядосана   blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: декември 14, 2012, 13:43:12 »

Че какво му е лошото, нали не и вика "как Сийка", пък Мефистофел е олицетворение на градивната, макар и чрез отрицание, сила при Гьоте  Wink
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 14, 2012, 16:04:16 »

smile и ние мислихме за има, но стигнахме до прочита на 2500 имена за момче и сведохме списъка до към 20-тина, може и по-малко да са, но...само до там smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 14, 2012, 17:50:48 »

Punk_girl и ние бяхме така с първото дете. макар че имахме уговорка аз да избера името , ако е момче, а той ако е момиче. Обаче той или не харесваше името, или значението на името. предлагаше ми разни странни имена, а на мен ми се искаше да звучи добре и на български и на английски. накрая отсякох -Кристофър. Хем има хубаво значение, хем е на таткото , а звучи и на двата езика добре. Той започна да се дърпа, че не заслужавал и дрън-дрън, но аз се наложих. Ако сега второто е момиче , той иска да го кръсти на майка си - Патриша Ан, уговорката си имаме.
Иначе как сте всички вие ??
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #29 -: декември 19, 2012, 13:23:32 »

Ауу момичета, каква хубава тема, а аз чак сега я виждам.
Да се включа и аз при вас с термин 31.05.2013г., в понеделник бях на ЖК, док каза, че ще е момче smile.
Вчера ходих в Майчин дом, взеха ми кръв за БХС, в петък чакам резултатите.
Виждам, че коментирате имената, аз се надявах повече за момиче и имах около 5-6 момичешки имена фаворити. Таткото се надяваше на момче и му казах хайде сега аз имах момичешки имена, дай да видим твоите момчешки. Но той нищо не предлага.... имаме време де, нооо се надявам по скоро да измислим име което звучи еднакво добре на български и на английски. Харесвам името Филип, но не знам, как ще му викат галено някакви идеи smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines