Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:24:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InLove_Girl - 08.12.2012г.  (Прочетена 80849 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: март 03, 2013, 21:58:08 »

Здравейте,  give_rose
Днес най-после намирам малко време да напиша няколко реда за църковният брак, който смятаме да сключим следващата седмица  smile Черпя ви с по едно питие с Бейлис  smile


Решихме, че искаме да сключим църковен брак само ние и кумовете, без излишни официални истории, без шум. За нас църковният брак е нещо наистина специално и важно. Моят мъж вече е имал църковен брак и беше важно да се разтрогне преди ние двамата да се решим  smile Датата е 10.03, а мястото църквата "Св. в. м. Георги" в Одрин. Ето няколко снимки:




Мястото е прекрасно, излъчва много спокойствие, кара те да се чувстваш истински горд българин, един по-добър човек. Смятаме, че това е най-подходящото място да станем семейство и пред Бог.

Вчера купихме бокал и свещи и толкова се развълнувах  yahoo



Предстои да купим бутилка червено вино и питка, не знам друго дали се носи. Не знам дали свещите трябва да са вързани една за друга, моля някой да сподели  give_rose

Ами това е за момента, имах нужда да споделя вълнението си, а тъй като няма да има гости , не съм казала на особено много хора около мен  pardon Желая на всички прекрасна вечер!

П.П. Честит празник, Българи!

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #301 -: март 03, 2013, 22:21:59 »

Инловче, супер! Бокалът ви много ми харесва good
Мисля, че на повечето места искат да са завързани свещите с панделка, на вас не ви ли казаха нещо?

Пожелавам ви много вълнуващо преживяване, сигурна съм, че ще е така give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #302 -: март 03, 2013, 23:51:37 »

Ммм... много обичам Бейлис  Coffe
Инлов , избрали сте си уникално място за церемонията  heart
Пожелавам ви да изживеете прекрасни и вълнуващи моменти в този така важен за вас ден  give_rose
Относно свещите и аз също мисля ,че трябва да са завързани с панделка smile
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #303 -: март 04, 2013, 12:29:03 »

Инловче, откога чакам да споделиш за този хубав момент  yahoo Много се радвам и ми е изключително приятно да чета за вашия църковен брак.
Църквата е старохтна. Наистина е много спокойна, малка и тихичка. Ходила съм там преди години. Имат страхотна градинка и ми беше изключително приятно да стоя там.
За свещите - по принцип искат да са свързани с лента /панделка/. А какво да носите казват от църквата, но аз знаех, че искат вино, питка и шоколадови бонбони.  give_rose

Пожелавам ви един страхотен и емоционален ден и да ни държиш в течение !
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #304 -: март 04, 2013, 13:44:07 »

Инлов и църквата, и бокала са много хубави yahoo Всички ние се вълнуваме с теб Girl_hide
А за свещите и нашите бяха вързани с панделка smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: март 04, 2013, 14:01:44 »

Инлов, радвам се, че споделяш тези емоции с нас give_rose Мястото изглежда прелестно и на мен ми навява такива емоции, каквито ти описваш (макар и само на снимка да го гледам). Момичетата са ти казали вече за свързаните свещи, нашите също бяха свързани. По принцип е най-добре да се пита в църквата какво ще ви искат, защото на нас например не са ни искали нито питка, нито бонбони - само вино pardon Не знам обаче дали при вас има такава възможност да питате
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: март 04, 2013, 14:50:35 »

Благодаря момичета, много сте мили  give_rose Ние питахме, но попа говори доста развален български и докато се разберееем, беше много смешно, по телефона не се сетих да питам за свещите и затова задавам въпроса тук. Ще ги свържа с плетената лента от ритуалните чаши - тя е с копчета тик-так, така че би трябвало да стане  smile Най-забавното е, че попа който ще ни венчае също е развълнуван колкото нас, защото ще сме му първите, които се венчаят при него, съответно и в тази църква  Girl_hide Той изрично спомена за питка, а бонбони ще занеса по моя инициатива  smile За всеки случай  blum
Сега обмислям какъв подарък да им занесем, на вторият етаж на църквата са направили мини етнографски музей и ще търся сред баби и дядовци разни носии или накити. Мисля да занеса и малко книги за българската библиотека /също се помещава в църквата/, ще занеса една голяма мартеница, както и баница /попа много обичал/. Толкова много се развълнуваха цялото им семейство, че ни намериха хотел, за цената на ритуала отговора беше " Колкото имате и ви е на душа, за такъв ритуал не трябва да има точна тарифа" - каква разлика с църквите в Бургас, които са наточили брадвите и измислят всякакви допълнителни такси. Ние мислим да им оставим 200 лв, това добра сума ли е или е малко??
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #307 -: март 04, 2013, 15:00:15 »

Много мила история с попа. heart Добре си го решила с книгите за подарък. Хехе, в Одрин правят най- хубавите кори за баница, ти ще точиш ли, или с готови?
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: март 04, 2013, 15:06:32 »

Свекърва, смятам да ги точа, което е доста амбициозно, но в сряда ще правя пробна баница, да не се издъня  blum Ще пробвам и едни сладки - прасковки да видим до къде ще ги докарам  smile
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: март 04, 2013, 15:10:35 »

Ади, страхотно сте замислили църковния брак Bravo Ще си остане много лично за вас. А и колко е хубаво, когато усетиш, че хората се вълнуват с теб, а не гледат да ти вземат само парите. Според мен и колко пари да им дадете, за тях няма да е от значение. Също така ще бъдат трогнати от изненадите, който си замислила  good
Надявам се, че всичко ще е наред и ще ви остане един много хубав спомен  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #310 -: март 04, 2013, 15:16:16 »

Наистина много добре си го замислила heart Сигурна съм, че ще са трогнати от всичко, което ще направиш за тях heart После ще ни разкажеш подроообно blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: март 04, 2013, 16:32:44 »

Ех, че хубавооооо heart Със сигурност ще бъдете венчани от душа и със сърце heart и от истински божи служител! Това и за нас беше много важно, затова и избрахме църква извън Варна, защото даже по тарифите им си личи колко са "безкористни" и "святи". 200лв. е повече от достатъчно според мен - нашия ритуал струваше дори под 100лв. не помня колко точно, може би 80лв. със снимането
Баници, сладки ... ех, и аз се развълнувах! yahoo
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: март 04, 2013, 16:59:09 »

Страхотна църква сте избрали и всичко звучи много добре, снимките които си постнала са страхотни, мястото наистина изглежда невероятно. Ще бъде много красив ритуал, не се съмнявам smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: март 05, 2013, 08:40:13 »

Чудесно сте го решили Bravo . За парите според мен са предостатъчни, те повече ще се зарадват на личното отношение и домашно приготвената почерпка. Свещите- свързани с панделка или с др. Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: март 05, 2013, 10:58:39 »

Благодаря ви момичета! Черпя ви сутрешно кафенце


Вече нямам търпение да мине и тази седмичка  tease , естествено много бавно става - по законите на Мърфи  pardon

Вчера чух коментари от близки за мен хора, че не сме ги поканили и много тъпо ми стана. Въпреки, че обяснихме на всички как искаме да протече тази малка екскурзия. Около тази сватба наистина разбрах кои са ми приятели..

Хайде пожелавам прекрасен ден на всички  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines