Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:46:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на InLove_Girl - 08.12.2012г.  (Прочетена 81525 пъти)
 
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« -: ноември 07, 2012, 18:08:15 »

Ето че дойде времето да пишеш и в своята темичка yahoo
Пожелавам ти да я изпълниш с много положителна енергия ,снимки и всичко ,което се сетиш свързано със сватбената подготовка give_rose
[/b]
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 07, 2012, 21:24:32 »

Еее, стига бе, стана ли време!
InLove, пожелавам ти прекрасна, спокойна, много щастлива и купонджийска сватба! Да бъде още по-красива и от това, за което си мечтаеш! Леки и спокойни последни дни smile
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: ноември 07, 2012, 21:34:56 »

Eх, Мишонка как ме изпревари...

Инловче, честита темичка, мила!  give_rose
Пожелавам ти приятни изживявания в оставащия месец до сватбения ден! Ще чета с най-голямо удоволствие как протичат финалните метри в подготовката, както и да споделяш своите трепети и вълнения!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: ноември 07, 2012, 22:17:07 »

пожелавам ти успешна и много емоционална подготовка!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 07, 2012, 22:33:22 »

Ихааа, един месец до зимната приказка на Инловчето Bravo
Чакаме пълен отчет + вашата история.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #5 -: ноември 07, 2012, 23:13:10 »

Много съм бърза  witch ...но какво да направя като и аз нямам търпение да се потопя в атмосферата на тази зимна приказка pardon Страшно съм любопитна и тръпна в очакване Инловчето да се включи и да ни разкаже за подготовката girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #6 -: ноември 07, 2012, 23:28:32 »

Никога до сега не съм посрещала зимата с по-голямо нетърпение и радост и това не е случайно.  heart_Girl, твоята е една от сватбите, които тази година ще ме развълнуват колкото моята. Нямам търпение да ни направиш част от твоя пред-сватбен месец smile

Приятна подготовка и прекрасно начало на семейния ви път след месец!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 08, 2012, 09:36:56 »

ИнЛовче, честита темичка мила, нямам търпение вече да видя вашата красива зимна приказка. След всичките приготовления, всичките красоти които ти сама си направила, всичките трепети знам че ще се получи перфектно! Пожелавам ти последния месец от моминския ти живот да бъде изпълнен с по-малко нерви, с много положителни емоции и с много любов!
И да знаеш че ще те следя изкъсо тук в темичката smile Целувки мила! give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 08, 2012, 09:39:10 »

Честита тема, миличка! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 08, 2012, 10:03:35 »

ехх откога чакам Girl_hide
спокоен финал на подготовката ! give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 08, 2012, 10:08:24 »

Ахххх как хубаво ме изненадахтее... girl_impossible girl_impossible girl_impossible Не мога да повярвам, че дойде и моето време за темичка. Толкова хубаво ми става, а гледам, че Мишонка  даже е избързала и е направила темичката ми ден по-рано give_rose give_rose give_rose  Благодаря ви момичета, че сте тук и ще бъдете до мен в най-вълнуващите за мен моменти в подготовката за сватбата.
Сега щом ще разказвам, няма да е пълно удоволствието ако няма по чаша кафе за всеки вкус и ви черпя за добре дошли..
Благодаря ви..Мишонка ,flyin, Росита, _Ezra_, Мариелка , kiwi, Josephine , m0onlight , emmmmmy
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 08, 2012, 10:09:38 »

ууууу Аз взимам кафенце с котенце и се настанявам удобно в очакване на снимки и разкази от подготовката на вашия Ден!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 08, 2012, 10:12:40 »

Еее, честита темичка. Аз пък ще уважа кафенцето с пеперудка и заради кофеина още по- нетърпеливо ще чакам снимков материал и разказчета Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 08, 2012, 10:23:41 »

Ето го и началото...
С моят бъдещ съпруг - Атанас се запознахме точно преди 5 години. Не беше любов от пръв поглед, но определено беше любов от първо усещане за човека...не мога да го опиша. Имах друга връзка в него момент, но от разстояние и определено не беше във възход. В момента, в който усетих топлината в Наско и прекратих всякакви комуникации с другият човек. Месец след запознанството - на 08.12.2007 г. той ме покани да прекараме един романтичен уикенд и... това беше началото на нашата приказка. Година след този уикенд решихме да заживеем заедно на квартира - просто така, за проба...Оказа се, че се разбираме прекрасно и сме супер удовлетворени от това ни решение. След третата година аз започнах да си мисля за сватба, разглеждах украси, рокли и т.н., но от него ни вопъл, ни стон. Той е имал предишен брак и си мислех, че явно не иска да прави такава стъпка отново..Въпреки това се дразнех, мислех че сватбата е едно естествено продължение на една такава прекрасна връзка. Миналата година по това време си напуснах работа и за първи път в живота си нямах цел, желание за нещо и бях изпаднала в дупка.но.... На 08.12.2011 той ме заведе в много романтичен ресторант с изглед към зимен Бургас и ми предложи да стана негова жена...Каза прекрасни неща, каза че е чакал 4 години, защото е искал да се ожени за мен на 08.12.2012 /събота/, точно 5 години след началото..Той е супер не романтичен и след такова предложение - нямаше как да не кажа "Да"! И така до днес...месец преди един от най-хубавите моменти в живота и на двама ни...Дано не ви доскучая в този период blum
 skylife добре дошла! give_rose
« Последна редакция: ноември 08, 2012, 10:35:07 от InLove_Girl » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 08, 2012, 10:33:35 »

Ето го и началото...
С моят бъдещ съпруг - Атанас се запознахме точно преди година.

Ах Инловче, пообърка се малко, ама то и аз да пиша такава вълнуваща история, ще се омотам  give_rose Чудесен, вълнуващ разказ  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines