Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 18:20:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа зимна седмичка - 05.11 - 11.11  (Прочетена 42553 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 08, 2012, 10:25:24 »

Ако всички упражнения бяха толкова приятни....цял ден тях щях да правя blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 08, 2012, 10:29:20 »

Муунче, че при нас скандалите са ежедневие и не са само сутрешни...ама лошото е че някой хора правят и мръсни номера, ходят при шефа й те насоляват и разправят глупости за теб и т.н. неща които ама грам истина няма в тях...мразя хора интриганти а таива има бол в тази фирма и гледам да стоя настрана от тях.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #77 -: ноември 08, 2012, 10:54:54 »

m0onlight
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #78 -: ноември 08, 2012, 11:01:41 »

Добро утрооо. Честит празник на всички именници и от мен. и Във връзка с това да ви почерпя и за мое здраве smile
Свекърва много гадно, че се отлага идването им. Предполагам какво ти е. Няма ли шанс за новогодишните празници поне да си дойдат?
Езра аз от вчера вече пускам климатика вкъщи и пак ми е студено. Ще видим как ще  караме тази зима. Дано не е много студена.
Josephine не се натъжавай. И аз съм имала такива моменти и продължавам да ги имам smile Просто понякога се радвам, че наистина съм незабележила. Слагаш голямата усмивка и да не ти пука кой те забелязва и кой не,
Желая ви един хубав слунчев ден и весел празник на тези, които ще празнуват.


* BubChocCakeSA.jpg (45 KB, 387x315 - видяно 1926 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 08, 2012, 11:15:56 »

Мишенце, чаках те да се включиш, за да ти честитя празника и на теб! Да си жива и здрава! Пожелавам ти само хубави неща да се случват около теб, много късмет, щастие и още повече любов! heart
Свекърва scratch one-s head Не те разбрах? blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 08, 2012, 11:30:41 »

Мерси Мише, честит ти празник smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: ноември 08, 2012, 11:53:38 »

Ох, ще откача!!! yahoo
Току-що разбрах, че една бивша колежка има момиченце, вчера са ги изписали yahoo yahoo yahoo Бебешко нашествие! tease Черпя с торта с калинки, защото се казва Калина danceg


НЕКА ХУБАВИТЕ НОВИНИ ПРОДЪЛЖАВАТ ДА ВАЛЯТ !!!!!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 08, 2012, 12:00:56 »

Еххх наистина прекрасни новини Муун, около теб си е истиска бебемания blum Да са живи и здрави всички биберони. Аз след около час ще излизам със сестра ми и малката бонбона  yahoo
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #83 -: ноември 08, 2012, 12:27:14 »

Ех, че празнично днес тук  danceg
Да са живи и здрави всички именици - със здраве да си носят името, а то да им носи само късмет и позитивни емоции  give_rose Миши-за теб много специални поздрави  Flower

И моите мама и свеки са именички днес, затова и аз да се включа към софрата :



Mуунче, много бебета около теб  Bravo Да са живи и здрави smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #84 -: ноември 08, 2012, 12:29:55 »

m0onlight , ами как ще ме разбере, като влезе шефът и аз нали съм гузна, че пиша в работна време и нещо смотах. Казвам, че правих упражненията за шия, от кръса и даже станах за да ги гледам с прикляквания Wink. Вече съм бодра и весела.
Честито бебешко нашествие, честито и на всички с имен ден!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: ноември 08, 2012, 12:57:08 »

Хахаха, свекърва, не съм се сетила с прикляквания да ги правя тия упражнения ROFL ROFLROFL Xixixi kezz А по повод шефовете - аз имах един, който ни следеше компютрите - кой какво прави в реално време, микрофони имаше, камери също ... Биг Брадър боб да яде Wink Та ... докато твоя не стане такъв, няма страшно girl_wink
Сноуче, честити ти именички give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 08, 2012, 13:45:28 »

Жозефин,аз може много да не чета общата темичка напоследък, но етот хопп днес влизам да кажа- не само че те забелязвам, а и те отличавам от другата Жозефин. tease
 нещо съм потънала в разни дребни грижи, явно ми е сатурнова дупка периодът angry. Иначе се сещам за всички аз  Xixixi pc_love
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: ноември 08, 2012, 13:49:16 »

Мерси много Еми  give_rose Аз затова не съм сменяла мама Кенга и си останах с нея да ме различават от другата Жозефинка smile

Муунче, много бебета много чудо, да пожелаете на бебка много здраве и много игри!!!

Свекърва, много хубава идея си пуснала за вратните упважнения, с клякане вече ще има ефект не само на врата smile

Сноуи, мерси за макароните, обожавам ги!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: ноември 08, 2012, 13:57:02 »

п.с . -сега се върнах назад да ви чета, еее да ви завиди човек какви сте ученолюбиви !
Мен след магистратурата не може с чук да ме накара някой да отворя учебник. А имам да си продължавам италианския, дори учебниците са в мен.Срам! Остарях и не ми се учи... blush nea
А за чужбина- изпуснах моят момент pleasantry , за моята психика и характер, той бе когато бях на 18 -луда, нестрахлива и без задръжки.  GROAN Сега твърде много мисля, а и не ми се живее на квартира.
Отивам да видя иконата в Невски, приятен ден.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 08, 2012, 13:59:24 »

Аз забелязах че много повече започна да ми се учи когато завърших. Записах се на какви ли не курсове, на различни неща, взех няколко сертификата пак за различни неща, и още ми се учи...интересно ми е да откривам нови неща и да усвоявам новости smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines