Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 22:23:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа зимна седмичка - 05.11 - 11.11  (Прочетена 42630 пъти)
 
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 07, 2012, 17:05:15 »

Josephine мисля,че всички понякога изпадаме в такова състояние в което си мисли,че на никой не му пука за нас и,че едвали не ако изчезнам никой няма да разбере!И на мен ми се случва,но аз го отчитам на това,че съм по-чувствителна и всичко преживявам на 10000% сигурно и ти си такава като мен  girl_wink Аз лично съм те забелязвала във форума знам,че работите за бебе и,че твоя свекър също като моя се казва Александър и искате, живот и здраве да го кръстите на него!
Ето виждаш ли хич не си невидима  Girl_hide  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 07, 2012, 17:22:53 »

Josephine, май си изпаднала в някаква черна дупчица Wink Не си мисли такива неща, че никой не те забелязва - ако попаднеш в средата, в която работя, ще луднеш insane Аз обаче нали съм си овенче и с рогцата напред - не се давам лесно blum Форумите са странно нещо - трудно е човек да изрази емоции с писане girl_wink Освен това тук всеки ден пишем доста хора и всеки се опитва да сподели нещо и не могат да бъдат споменавани всички съфорумци поименно- не го приемай толкова лично give_rose И аз като miauka помня доста неща за теб - помня емоциите около сватбата ви, помня пробните грим и прическа, това, което и miauka каза и още други подробности, няма да ги изброявам всичките smile Така че горе главата и избий черните мисли от нея girl_wink
Емето, страхотни новини!!! Представям си колко вълнуващ е бил този момент за вас, защото знам с какво нетърпение го чакахте yahoo
miauka, прекрасни сандвичи чак да му е жал на човек да ги хапне! Аз си избирам онзи с калинките-малинките, сигурна съм, че и ти си избрала него Wink blum

Милички, благодаря на всички ви за пожеланията - ще предам и на мамчето, сигурна съм, че много ще се зарадва!!! Днес е толкова хубав и емоционален ден - имаме си малки сладки бебчета-момченца!!! yahoo
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 07, 2012, 19:18:52 »

жозефин, недей мисли така, всяка от нас тук се вижда (поне от мен) и се чете, на мен лично ми е приятно и дори и да не пиша поименно или пък да пиша несвързано и набързо, се радвам да прочета и да се разсея тук с едно кафенце и малко лаф по женски  heart така че недей така дамислиш, съжалявам за чичото на мъжа ти  sad

радвайте се на това което имате и се обичайте, макар и като клиш е точно така  give_rose

мияука, аз избирам сандич с коте  smile поне такова ми се видя
Емето, супер новини!!!  give_rose аз пък днес викам да пробвам едни ову тестове (бях си взела преди време) и тоя път показаха две чертички, исках просто да проверя дали ще отчетат и горе долу как е регулирано спрямо мес. цикъл; не че сме започнали такива сериозни планове; Сигурно догодина по това време.

Ние тая вечер сме при свекитата, милвах котето (персиеца), имам да решавам едни задачки и после ще погледаме филм след вечеря  smile абе готино  danceg
« Последна редакция: ноември 07, 2012, 19:20:46 от _Ezra_ » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: ноември 07, 2012, 19:46:44 »

Josephine, то понякога е по- добре да не те забелязват, особено в службата, че да не те товарят с много задачи  Wink! Аз доста често се хващам, че говоря предимно за мои проблеми или радости в седмичната тема. Това не значи, че не чета останалите. Тебе в последно време те видях при коледните подаръци, при Фиби и при другата Фиби. Хич не си незабележима  Wink.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #64 -: ноември 07, 2012, 20:10:47 »

Ей, Жозефинче, силна гушка от нас  give_rose

Хич не се предавай на тия емоции - случва се всеки да има такива дни.....отдай го на променящото се време и хич не си го слагай на сърце. Утре като се събудиш се погледни в огледалото, кажи си колко си прекрасна и излез с усмивка и самочувствие - ще видиш, че света ще се обръща след теб  Flower

Мияука, за мен сандвичетата с angry birds  biggrin

муунче, честита рожба на твоята колежка smile

Еми, супер новина - дупе да ти е яко оттук нататък - ритничетата ще стават все по-осезаеми и силни smile

Хубава вечер, кокошчициии....аз отивам да храня домочадието smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 08, 2012, 07:44:25 »

добро утро
http://i280.photobucket.com/albums/kk164/anja_cfc/51310767_bb77f3be88_b.jpg

днес е доста студено тук, хич не обичам така...
вчера прекарахме мн приятна вечер, пихме и винце от сватбата ни  smile smile хич не ми се ставаше сутринта.

хубав ден ви желая  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #66 -: ноември 08, 2012, 08:19:13 »

_Ezra_ , нямаш спиране, бе човек!  Wink Каква е пак тази супер снимка на аватара, събраха ми погледа хубавите крака. Твои ли са?
Времето тук е прекрасно, но на мен ми е криво. Големият син няма да си идват в края на месеца, както беше планирано. Отлагат за неизвестно време, поради служебни причини.
На всички вас обаче приятен и ползотворен ден!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 08, 2012, 08:41:27 »

Благодаря ви момичета за милите думи....просто можеби вчера доста ми се насъбра покрай това погребение и покрай негативните емоции, напрежението на работа...и това че влязох в няколкото форума в които пиша и никой не забеляза че съм писала ...можеби заради това smile Не е нещо трагично разбира се...далеч съм от тия мисли и знам че всичко е временно състояние на духа smile

За съжаление почти винаги влизам набързо във форумите и нямам време да изброявам всички поименно за което моля за извинение, но наистина ви благодаря за милите думи!!!

Муун, предполагам че средата в която работиш не е от най-добрите като отношение на колегите....ако искаш да се разменим за 1 седмица, да видиш тук какъв ужас е smile Имаме колеги в критическата, една от които замества ръководителя на нашия отдел като го няма и тя си мисли че е по-висша от нас, е тогава падат едни опити за командване и после правене напук задето никой не й обръща внимание. Направо е нетърпима....постоянно си сменя настроенията. Тя ми е най-ясен пример защото ми е в стаята, за другите просто не ми се коментира...

Забравих да ви кажа добро утро на всички, или за някой можеби добър ден и да ви почерпя с една обилна закуска:

« Последна редакция: ноември 08, 2012, 08:56:25 от Josephine » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 08, 2012, 09:20:26 »

Добро утро. Аз отдавна не съм наминавала да пиша, но си ви чета. Имам малко спешни задачки и нямам много време, но няма да ви оставя, да си знаете!
Искам да почерпя, че моя мъж е именник:



Josephine, мерси за закусчицата. И не се натъжавай. Всеки има такива моменти.

Връщам се да ви чета и да видя какво ново има.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #69 -: ноември 08, 2012, 09:23:19 »

Май всички сме си харесали сандвича с калинките  tease
Уффф, Джозефин и на мен ми е едно такова смотано  l_bye_girl GROAN Не знам на какво се дължи  huhhuh.gif Каква хубава закуска   blum
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 08, 2012, 09:25:26 »

Зайче, можеби е от времето, едно такова мрачно, валежно, студено....връща лошото настроение.

Весе, честит ти именник, нека името му носи само хубави емоции и много късмет! мерси за тортичката.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 08, 2012, 09:37:03 »

Честит имен ден на всички, които празнуват включително и месарите  Едни здравословни пържолки за закуска biggrin

На всички ви пожелавам прекрасен слънчев ден, какъвто е тук в Пловдив danceg

Ех, свекърва, другият път да ми кажеш като си търсите човек за работа blum (Е, дано дотогава да си намеря де tease)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 08, 2012, 09:37:18 »

Добро утро момичета!
Първо искам да честитя празника на всички именици - бях изненадана колко са много : Ангел, Ангелина, Архангел, Гавраил, Гаврил, Емил, Емилия, Емилиян, Емилияна, Лина, Мила, Миладин, Милан, Милана, Миланка, Милен, Милена, Мильо, Михаел, Михаела, Михаил, Михаила, Михо, Огнян, Огняна, Пламен, Пламена, Рада, Ради, Радивой, Радка, Радко, Радмила, Радослав, Радослава, Радостин, Радостина, Райко, Райна, Райчо, Рангел, Рафаил, Рая, Руси, Руска, Руслан, Серафим - Бъдете живи и здрави и носете гордо името си.

Днес нямам особени планове, ще ви следя отблизо. В много добро настроение съм след срещата ни с Роси вчера  danceg и дори студеното време не може да ми свали усмивката  give_rose
Прекрасен и успешен ден ви пожелавам  good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 08, 2012, 09:40:30 »

искаше ми се и аз да дойда, ама вече имах планове. Бях си купила от тези масажи с дермасоник и имах резервиран час.....после изкарахме страхотно на театъра, много ми хареса постановката smile ИнЛов, другия път и аз ще се присъединя smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 08, 2012, 10:11:10 »

Добро утро!
Честит празник на всички именници (лелеееее не знаех, че толкова много имена са днес, girl_impossible почвам да въртя телефони blum)
Веси, честит ти именник и на теб! Да е жив и здрав, много да те слуша и обича blum
Josephine, страхотна закуска! А това, което си написала за колежките си важи и за моите girl_wink Даже днес си спретнахме едно сутрешно скандалче за 'добро утро' Xixixi
Езра, и аз умрях от студ сутринта sad Не очаквах да е тооолкова студено - от прозореца се виждаше едно грейнало слънчице .. дано малко постопли, че ми предстои излизане в ранния следобед - ще дипломираме сестричката Wink
Свекърва, дано децата ти успеят за празниците да си дойдат give_rose
Мариелка, с тези пържолки за закуска ... кафе си имаме, закуска и пържоли също - ами да слагаме софрата и да сядаме - който иска да закусва, който иска да обядва! blum
Инлов, щом за днес нямаш планове, може да почнеш с разказите в темичката ти Wink Как се запознахте, предложението ... всичко give_rose
Хубав ден на всички и стискайте палци вятъра да утихне и слънцето да постопли, че иначе ще се вкоченясам някъде по пътищата Xixixi blum
П.С.
Е, не мога това да не го споделя с вас! С пожелание за много усмивки Girl_hide
« Последна редакция: ноември 08, 2012, 10:20:43 от m0onlight » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines