Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 21:16:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първа зимна седмичка - 05.11 - 11.11  (Прочетена 40510 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 09, 2012, 21:52:19 »

муунче, такива неща сигурно има в по-скъпите магазини за домак. нещица... така те насочих само  pardon това фондю отдавна му се точих, то не било сложно и е мн забавно, едва навих милото да ядем в леглото  danceg на свещи, мн яко...
иначе ентусиазъм има за сега за учене, ама това не значи че ще съм няква отличничка, дай Боже да минават сесиите, пък с колко няма мн да се ядосвам за резултатите, опитвам се да са добри, но не съм вундеркиндче  tease

Днес на работа бе пълен ад, имаме куп промени, чака ни ново обзавеждане (което ще слагаме в края на месеца), отделно сменяме цени и е един луд `купон` в големи кавички. Моята `любима` колежка пак бе на вълна `офкания и мрънкания`, моята приятелка бе супер изморена вече... изобщо красота! Ама аз още сутринта си сложих една голяма усмивка и до вечерта си я държах, хич не съм се връзвала на нещо и ми е едно леко на душата, имаше мн работа, но пък мина супер бързо, чак не можах да асимилирам кога стана 20ч... И за к`во да им се нервя като си имам най-важното вкъщи - моето мило  heart heart heart хич не ми пука, да се ядосва който иска  good Wink Wink
На лекции си нося с такава гордост и щастие в сърцето, халката  heart (това го пиша така, защ. реално аз у нас не си нося халката, а само навън като съм, защ. не искам да мия, чистя или спя примерно с нея, с годежния бях също така, не ми е удобно)

хубава вечер  girl_wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 09, 2012, 21:56:25 »

Муунче, страхотно фондю има в Айко. Аз винаги съм ги харесвала, но още не съм се настроила за такава покупка  smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 09, 2012, 23:02:44 »

Josephine, глухият шкаф продължава навътре докрай към ъгъла. Това може и долу да се направи, а горе да си оставиш триъгълния шкаф (внася малко раздвиженост, а и по-добре се оползотворява пространството).

Имам предвид зеления шкаф: т.е. цялото зелено пространство е шкаф - вратичката е горе-долу за половината шкаф, останалата част се достига с 'бъркане'.  biggrin Така не губиш пространство.

П.П. И предполагам знаеш, но все пак да спомена - зад микровълновата трябва да си предвидиш поне 5-6см свободно пространство.  girl_wink И между другото, проектът ти е страхотен!  Bravo
Да, разбрах те...това ми е по проект долния да е глух шкаф...мислех го с разни въртящи кошници или с изтеглящ механизъм но става мноооого скъпо и се отказах....аз просто мислех че говориш отгоре да ми е глух шкаф затова не те разбрах по-рано smile Иначе за микровълновата това е ясно за кабели да има място...просто се чудя за шкафа над нея, да го изтеглям ли напред или не...ама трябва да реша днес-утре че да я поръчаме...
Ето ми го и портмантото за антрето, само че нашето е в 2 нюанса на зебрано, а не такова светличко smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #123 -: ноември 10, 2012, 09:09:57 »

Привет на всички в този мрачен ден!
Кафето нещо му се пресече сметаната, ама карай Wink, ще го пием такова.
За обзавеждането на кухнята и аз ще се присъединя към готвещите на терасата. Нашият газов котлон и фурната са там, а микровълновата и един обикновен котлон - вътре. Терасата е само остъклена, но не се налага да стоя дълго. Готвя в херметическа тенджера, а фурната използвам рядко. Основните неща за ядене приготвям или на микровълнова, или на пара. Имам и един доста скъп тиган с разни пластове и покрития, който има и капак. Ползвам го като фурна за ориз, мусака и разни други печени неща, пак вътре в кухнята. Изобщо, облекчила съм до минимум готвенето, под предтекст, че ядем здравословно.  Wink. За сметка на това, точно под нас има една госпожа пенсионерка, която редовно прави яки запръжки и цялата кооперация мирише. Как са правени шахтите не ми е ясно, но в тоалетната мога да разбера кой какво готви от първия до последния етаж. diablo.
_Ezra_, нямам думи да ти кажа, как ми топлиш сърцето. Като те слушам за пръстена и изобщо за обичта към съпруга ти, чак ми се приисква и аз да изпитам тези чувства. Или поне да ги покажа.....Моят мъж не яде сладко /за да правя шоколадово фондю/, ако му поднеса закуска в леглото, направо ще ме сметне за луда, хич не си пада по такива "филмови неща". Имаме годишнина /35/ сватбата другия месец и не зная как да го изненадам практично. Аз традиционно получавам часовник, който така и не нося Wink.
Сега отивам да помагам за слагането на зелето.  bad Раздаваме после на всички роднини, които не обичат да си вмирисват къщата, но с кеф си хапват сърмички. Приятен и спорен ден!


* kafe+cvetja_n.jpg (68.3 KB, 960x562 - видяно 354 пъти.)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: ноември 10, 2012, 11:07:49 »

аххх че хубаво кафе  heart аз днес спах до късно, защото мн ми се насъбра ставането рано през седмицата, утре също съм на работа, днес трябва да уча... Не че не ми се спи още  pardon ама то стана обяд. Днес ще ходя на гости при нашите, хем ще намачкам котето ни  smile
я да ви сложа една негова снимка

свекърва, има едно стихче от нета, което ми го бе написала на картичка за сватбата една приятелка, доста съм плакала на него и на тази част
Когато "Обичам те!" кажеш ми само,
не кръв от сърцето, а Вяра потича.
Надежда за дните е твоето рамо
и капки Любов под очите се стичат.


защото наистина чувствата ми са много чисти (затова и на халките исках да пише `от обич и името `, без дати) и той ми дава силата винаги да вярвам и да се боря...
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 10, 2012, 11:09:10 »

Здравейте, сладурки!
Пиша мн на бързо, че нямам време - фондю успях да намеря в Метро danceg Надявам се да се хареса подаръка Wink
Искам да честитя рождения ден на една моя любима съфорумка - малкото сладко Цветенце!!! Пожелянията вече ти ги написах Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: ноември 10, 2012, 11:12:08 »

ей мн съм заспала хем й честитих във фейсбука, съжалявам че забравих
честито и тук , цвети  heart желая ти сбъдване на много мечти, много хубави поводи през следващата година и най-вече здраве на теб и близките ти  good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 10, 2012, 11:21:07 »

Добро утро и от мен smile
Каква темичка сте заформили тази седмица, направо не мога да се спра и аз да си мечтая за нова кухня и нови мебели, но за съжаление сега нямаме възможност за тези неща, но толерирам всичките ви идейки, много са красиви, модерни и удобни smile Дерзайте момичета smile
  Честит рожден ден на Цветенцето и тук, да  си жива и здрава, много хубави мигове и сбъднати мечти ти желая  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 10, 2012, 16:59:50 »

Честит Рожден Ден, Цвети!! Аз моите пожелания ги направих във фейса, но тук ги умножавам по 2  pardon give_rose


Езра пухчото е направо невероятеннн  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: ноември 11, 2012, 07:49:12 »

Добро утро!

днес пак съм ранобудна, едва станах (бях у наште и ми се искаше да мина през апартамента да си взема някои неща за работа), егати студа навън, днес съм по-късно на работа, но рано съм станала и мисля да си оправя лака  Wink blum и да реша някоя др.задачка
Утре имам контролно, да стискате палци  Good luck най-гадни са ми разните хиперболи и прави... ако е някой интеграл по-бива.

Вчера с малката ми сестра най-сетне изпробвахме подарака им (с нейния годеник) за сватбата ни с милото-сокоизтисквачка. За мой срам още не съм я взела в апартамента и не съм я пробвала, но тия дни ще направим с милото сокче. Та вчера бе голямо забавление, така се стреснах като взе да мели плодовете  blum мн е удобно според мен и за бебе, може да се прави като пюре от бананите, абе сефтосахме го и този подарък  pardon pardon

Желая ви хубав ден  Aviator
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: ноември 11, 2012, 08:07:43 »

Хаха, да , чак се тресе, като мели. Аз имам една немска, от преди 30 години. Тя ходи и се чува чак на улицата. Обаче не се разваля и сърце не ми дава да я изхвърля.
Най- накрая излезе тема с размяна на подаръци, много се радвам  yahoo.
И тук е студенко, обаче се показва слънце. Ще ми се да излезна и да не се прибирам.....но имам да пиша оценка на 143 стр. дипломна работа.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 11, 2012, 19:51:10 »

_Ezra_ , можеш ли да ми покажеш сокоизтисквачката. Ние също искаме да си вземем, но не знам към коя марка да се насоча.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #132 -: ноември 11, 2012, 20:15:55 »

Ние имахме сокоизстисквачка Tefal - вършеше много добра работа, но в началото на годината си купихме кухненски робот (от спестяванията ни във вид на монети-еднолевки, много сме горди от тези си покупки lol, който има и сокоизстисквачка, та си го ползваме само него.

Сокоизстисквачката ни е подобна на тази (нашата е малко по-стар модел, който не можах да намеря) - според мен е важно да има и цитрус преса, по-лесно и ефективно се прави фреш от цитруси:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/824452/P11130404/Sokoizstiskvachka-

Кухненския робот, който според мен е по-добрата покупка, тъй като съвместява страшно много уреди и си заслужава инвестицията, стига да можеш да си го позволиш е ето този:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/821757/P11130409/Kuhnenski-robot-KENWOOD-FP-925



Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 11, 2012, 20:33:15 »

Кухненсият робот е страхотен, но и цената му е хубава blum

Искам сокоизтисвачка, за да си правя сокчета от ябълки, моркови, цвекло и т.н. Тази ще ми свърши ли работа?
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: ноември 11, 2012, 23:04:39 »

момичета, тук гледам за фейсбук говорите, а аз нямаям никоя от вас във фейса...
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines