Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:13:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ще подарявате за Коледа?  (Прочетена 19023 пъти)
 
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #30 -: ноември 20, 2012, 18:53:17 »

Ох, за 8 години се изчерпаха всичките хобити. Това са 8 коледи, 8 рожденни дни, 8 именни дни, 8 14-ти февруари. И без повод е получавал доста. За това трябва да съм оригинална, иначе ще почна да ги повтарям pardon
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 20, 2012, 19:23:54 »

Хи хи, то и ние от 7 години вече почти сме заедно. Ама и те си харесват нови и нови неща, все нещо си е набелязал. Успех!
Аз винаги имах един скрит коз - книга. Обожава да чете. Уви, откакто си взе електронна, не мога да го използвам pardon
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 20, 2012, 19:35:48 »

Ох, въртят ми се разни идеи за подаръците, но то има и още време. Иначе на сестра ми мисля да взема комплект пухени ръкавички и шал, тя обожава такива неща. На майка ми съм харесала хубава, голяма покривка за маса и ароматна свещ. За милото още нямам идея, но ако не измисля нещо, номера с пуловера винаги минава. biggrin
За приятелката на сина ми ще е комплект бижута, разбрали сме се да излезем заедно и да си ги избере сама. То детето си беше харесало един ейвънски комплект, но за съжаление го нямаше наличен. Тук ще се развали момента с изненадата, но по-добре така, отколкото несполучлив подарък.
На брат ми не знам какво да взема, предполагам ще е някаква технологична джаджа, той се радва на такива нещица. За сина ми още нямам идея, той ми е най-труден, но май ще ги взема и двамата с девойката и да си избират сами подаръчетата.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #33 -: ноември 20, 2012, 20:09:20 »

... хобити...

Ха-ха-ха! Смея се с глас на себе си.biggrin Явно с нетърпение чакаме "Хобитът" (Една от любимите му книги).
Между другото тук открих, че са пуснали доста неща за коледа. Може някой да си хареса нещо.  http://dims-92.com Страницата при мен се зарежда ужасно бавно.
Не знам дали това е магазина в The mall, точно срещу Карфур, но и там има страхотни коледни неща. Харесах си една огромна топка като коледна играчка, но не посмях да попитам колко струва. blush
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 20, 2012, 23:07:02 »

Охааа, страхотен сайт, Alla! Благодаря! При мен се отвори веднага good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 21, 2012, 10:14:27 »

Алла, инатересен сайт..мерси за линка smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #36 -: ноември 21, 2012, 10:37:08 »

Алла, инатересен сайт..мерси за линка smile
И аз благодаря  girl_wink Има магазин съвсем близо до офиса  yahoo
Активен
petqnikolova82
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #37 -: ноември 21, 2012, 11:25:34 »

Ето да вметна и една идея за децата - http://www.1meterchocolate.com/bg/31/porachka
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #38 -: ноември 21, 2012, 21:50:29 »

Много интересна тема! smile
 По време на медената ни седмичка милото много се запали по стрелбата с лък, но обича и да стреля с оръжие, така че избора ще е между лък и въздушна пушка.  blum В случая по-големия проблем е , че прави 33 години през януари и не знам дали за Коледа или за роженния му ден да е този подарък...
За останалите от семейството нищо не съм измислила, а реално няма много време до Коледа......
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #39 -: ноември 22, 2012, 09:53:43 »

Аз купих за двама ни по една престилка, но не се сдържах и ги разопаковах веднага. Много са забавни:
  yahoo
  blush
Сега за коледа ще мисля за нещо друго.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #40 -: ноември 22, 2012, 17:55:32 »

Няма как да не се включа в тази темичка. Избора на подаръци винаги ме е затруднявал. Мноооого трудно избирам. Подсетихте ме, че може да взема на половинката нещо свързано с хобито му. Досега такива подаръци свързани с него не съм правила / грам не разбирам от лов / и може много да се изненада. Остава само да разбера на какво по - точно би се зарадвал - на облекло или някакви провизии. За майка му реших една хубава раздвижена рамка с няколко снимки на семейството и едно тяхно приятелско семейство, с което са страшно близки и знам , че ще се зарадват ако има тяхна снимка. На баща му почти винаги купуват нещо свързано с лова, така че тук избора ще го оставя на него. Бабите винаги ги " минаваме " с някоя коледна джунджурийка, а те само се карат за изхарчените пари, но не може да не уважим и тях. Така че и тази година може да е нещо пак с коледната тематика или този път за разнообразие нещо по практично, което да им влезне в употреба.
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #41 -: ноември 22, 2012, 19:10:18 »

За бабите може престилки с ваша снимка. Тук ми се струват скъпички, но можеш да провериш и в други сайтове http://www.unikalni-podaraci.com/prestilka.html
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 22, 2012, 19:25:04 »

Миши, като жена на ловец, ето ти сайта от който подсигурих подаръка за РД му ден (той също е през декември): http://www.safari.bg/product/category/b/bg/26

Може да го разгледате заедно и да видиш реакции Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #43 -: ноември 22, 2012, 19:53:12 »

За децата на приятелите мисля да направя по един коледен ботуш.

Това е първия готов:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #44 -: ноември 23, 2012, 10:08:11 »

kiwi, може да им напишеш и името /или да го избродираш/. Ами вътре какво ще има?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines