Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:59:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разочаровани сме от Тодор Стойков mezzoFORTE video  (Прочетена 22652 пъти)
 
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #30 -: октомври 31, 2012, 17:38:14 »

PS:Къде на шега къде наистина мой преподавател -известно име в "кино средите" сподели един път по време на лекции като акцентира че се "Е...ва" с мен и моят опит в сватбеното заснемане -че тои би заснел едан българска сватба с някаква по възможност по малка или " скрита" камера и би я пуснал естествено искаше да каже " би се разхождал" свободно измежду гостите и прочие -според него част от сватбата е именно "настроението" което трябва да се улови и покаже ...Има някаква малка истина и в това
Противоположно на това  се стремя да избягвам по голяма заигравка с гостите по масите -защото те "се хранят" "чистят си зъбите" "бъркат си в "ушите" -разбира се с последните думи искам да кажа ,че има много неща които не е хубаво да ги има заснети монтирани и показани в филма

дано съм разбран правилно 
щастие и успех на всички ..... 
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 31, 2012, 19:48:48 »

Предполагам,че "като на филм" има предид нещо такова. Случайно свалени от нета са. Тези обложки определено ми изглеждат като филмовите обложки.  good
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #32 -: октомври 31, 2012, 21:12:54 »

Напълновъзможно е  бях го и написал но поста стана дълъг и системата не го прие

Предполагах ,че се търси по изчистена форма без атрибути халки,чаши,овали и прочие
но пак повтарям това е трябвало да се говори и преговори при тяхните срещи та дано и в сватбеният ден
Обичайно изчаквам самите младоженци да имат инциатива да кажат кои снимки ми пращат и си харесват с тях правя дизайните но все пак .....някъде нещо между тях виси като напрежение колкото и да не го признават ....възможно е още на сватбеният ден  ...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 21, 2012, 19:37:51 »

Моля професионалистите да спрят да спамят темата.Тук спред мен думата имат двете страни-булка и професионалист.Мили професионалисти вашите мнения не са обективни.Същото важи и за булките.Просто всеки има право на мнение и да изрази своята гледна точка в спора.Вие не сте част от спора и не сте част от ситуацията.
Активен
mimi_k1967
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #34 -: декември 06, 2012, 18:56:17 »

Здравейте! Аз не съм нито видео оператор, нито фотограф. Но с гордост мога да кажа, че лично имах възможноста да се запозная с Тодор Стойков като клиент през 2000г. От тогава до днес го препоръчвам на всички мои приятели и близки. До момента всички сме възхитени от работата му и от професионализма. Въпросната булка казва тук във форума, че неможе да публикува видеото, защото не е питала хората в него дали са съгласни, и немога да разбера, как така публикува лична кореспонденция между нея и Тодор- според мен без значение дали това е Тодор или друго лице, би трябвало да му се поиска съгласието за публикуване във форума на лична кореспонденция. Това за мен не е етично.
Работя също в сферата на услугите и бих казала , че съм един професионалист в работата си. Това което научих в натрупаните години опит е, че- клиента винаги има право, когато е ПРАВ и знае какво иска! Тук аз немога да разбера какво искат младоженците, за мен те и до сега незнаят какво искат. Това със ЗУМА- много ми е смешно, до колкото съм чела, във видео заснемането такъв термин няма. За това, да не ставам скучна, искам да кажа на булката- когато не си компетентна по дадена тема, по добре да замълчиш и да слушаш, защото така няма да се излагаш както в този случай.
А на читателите и гостите на този сайт - Мили хора, работата на Тодор Стойков я харесаха едни бъдещи младоженци,които са чужденци и живеят на 1500км от Пловдив. Помолиха ме, да направя така, че Тодор да заснеме сватбата им. Мисля, че във всяка една държава има оператори, кажете ми- защо ли искат именно той да бъде?
Благодаря на всички за търпението за прочетете написано от мен.
Лека вечер!!! И бъдете усмихнати и позитивни- една усмивка отваря врати и прави чудеса lol)
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines