Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:18:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138499 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 14, 2013, 09:27:41 »

а някой от Вас смята ли да ползва услугите на Леземан? Аз разгледах страницата му и стила му ми допада, но тъй като все още не сме определили дата, не съм му звъняла. Някакви отзиви?
Много е добър, ние много се двоумяхме за него. Като решите датата обезателно се срещнете с него, много е готин като човек.
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #436 -: февруари 14, 2013, 20:39:04 »

Днес бях в отпуска и отидох до сватбен салон Алба. Бях решиля, че искам рокля тип русалка, с дантела. В крайна сметка пробвах още два други модела, които са бюстие горната част и надолу по-обемна долна част. В крайна сметка с тях май повече се харесах smile и сега незнам  smile Дамите тям бяха много мили, щивачката ми хареса много, но ме затрупаха с идеи, дадоха ми списък с нещата, които ни трябват и ми казаха, че непременно трябва да отидем до Ритуалната, за да говорим с тях. Някой ходил ли е скоро до там. Ние със сигурност не желаем да имаме ритуал там, аз държа на църковния брак. Колко по-рано трябва да си запазим дата? А каква е давността на изследванията? Имате ли идея, кога се дават те?

уф, много въпроси, но много ми станаха неяснотите smile иначе в събота мислим да отидем и до Бриз 2, за да видим ресторанта. Поради други причини ни се налага сега да си направим част от изследванията и затова се чудм каква давност имат те?  crazy
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 14, 2013, 21:17:15 »

СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 14част
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines